Skocz do zawartości
loco_pl

Syfy Na Ryju

Rekomendowane odpowiedzi

Do przemywania twarzy to polecam Iwostin, nie wysusza tak skóry jak Clearasil. Po stosowaniu Clearsil'u miałem liszaja na poliku i musiałem kupować kolejne kremy do natłuszczenia. Do pryszczy używam płynu o nazwie Afrodyta, cena nawet przystępna, bo ~5 zł. Jednak ostatnio zauważyłem, że dużo lepsze efekty przynosi opalanie :) wystawiam się czasami na słonko, syfy zejdą i przy okazji się opalę :)

 

A co polecicie na wągry? Przemywam je i przemywam, a i tak mam troszkę tego na nosie :( wyciskać za bardzo nie potrafię, może gdyby nos jakoś zwilżyć, ale jak? Nie chcę mieć w przyszłości dziurek na nosie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość wortigern

ja tam sie nie czaje i pryszcze nożem wycinam pozniej na to spiryt i jest loozik.

A serio to lekarz ci pomoze...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do przemywania twarzy to polecam Iwostin, nie wysusza tak skóry jak Clearasil. Po stosowaniu Clearsil'u miałem liszaja na poliku i musiałem kupować kolejne kremy do natłuszczenia. Do pryszczy używam płynu o nazwie Afrodyta, cena nawet przystępna, bo ~5 zł. Jednak ostatnio zauważyłem, że dużo lepsze efekty przynosi opalanie :) wystawiam się czasami na słonko, syfy zejdą i przy okazji się opalę :)

 

A co polecicie na wągry? Przemywam je i przemywam, a i tak mam troszkę tego na nosie :( wyciskać za bardzo nie potrafię, może gdyby nos jakoś zwilżyć, ale jak? Nie chcę mieć w przyszłości dziurek na nosie :)

1448062[/snapback]

chodzi ci o te czarne kropeczki na nosie tak? to najpierw najlepiej pod pare a potem to bardzo ladnie sie wydusza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak te czarne brzydkie kropeczki :) będe musiał tak spróbwać, podobno skutecznie można je jeszcze nawilżyć wywarem z rumianku :)

Edytowane przez kukifas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mnie nic davercin nie dał !a syfy jak każdemu wyskakują od czasu do czasu . w przeszłości miałem z tym wiekszy problem ale poprostu to tżeba przeżyć potem ten problem znika a pjawiaja sie siwe włosy :D hehe

tak naprawde to jak sie nie chcla to syfy nie wyskakują !

wyskakują jak sie duzo czekolady wcina . po czekoladzie i tłusto jada nie zdrowo to syfów jest o wiele wiecej niz przy zdrowym jedzeniu !

i zero sterydów :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mnie nic davercin nie dał !a syfy jak każdemu wyskakują od czasu do czasu . w przeszłości miałem z tym wiekszy problem ale poprostu to tżeba przeżyć potem ten problem znika a pjawiaja sie siwe włosy :D hehe

tak naprawde to jak sie nie chcla to syfy nie wyskakują !

wyskakują jak sie duzo czekolady wcina . po czekoladzie i tłusto jada nie zdrowo to syfów jest o wiele wiecej niz przy zdrowym jedzeniu !

i zero sterydów :D

1448579[/snapback]

Mam 16lat i kilka przyszczy, do tego takie czerwone plamy po nich, jesli jeszcze troche dorosne do tego wieku,ze ich jzu nie bedzie, czy te plamy mi zejdą, nie są to jeszcze blizny,ale takie dziwne cosie.... bo to jest pytanie, ktore mnie dreczy, ew. jak sie ich pozbyc?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie zna ktos 100% sposobu na te czarne syfy na nosie? nawet jak je para wezme to na drugi dzien zawsze sa spowrotem :/ zeby znikly musial bym myc co godzine :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja używam rano clean&Clear(taki żel na pryszcze) a wieczorem właśnie benzacne. Dzięki temu pierwszemu wągry robią się miekkie i łatwo je wycisnąć a dzięki temu drugiemu maleją te czerwone. Ale wystarczy kilka dni gdy niczym nie smaruje to znowu mam pełno tego dziadostwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dodam ze davercin jest na antybiotyku dlatego pomaga.Ja stosowalem wszystkie [ciach!]ly na rynku lacznie z clerasilem i pupa.Poszedlem do lekarza rodzinnego i przypisala mi davercin.I dopiero to byl strzal w dziesiatke.Od dwoch lat jak stosuje nie wyskoczyl mi zaden syf z miejscach gdzie smaruje.Dodam ze na niego trzeba miec recepte, no chyba ze jestes przekonywujacy tak jak ja i dobrze pogadasz w aptece :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

potwierdzam - jak stosuje Davercin w dodatku z Differinem (nie pamietam ktory to zel, a ktory to krople), to ogolnie rzadko pojawia sie cos nowego. Ale ile moze trwac leczenie, jak jeszcze nie mialem duzych problemow, to dermatolog powiedzial mi, ze jak bede go stosowal przez kilka tygodni, to pomoze. A tu kilka lat minelo (nie stosowalem go regularnie - czasem mialem dluzsze lub krotsze przerwy) i nadal nie wiem co jest grane...

Najgorsze sa blizny, bo zmieniaja ogolny moj "odbior" tego, sa zaczerwienione przez co cala twarz wyglada gorzej, a tak naprawde az tak duzego problemu nie mam. Problem jest kiedy bede mogl sie ich pozbyc i co zrobic zeby nowe sie nie pojawialy.

Ktos wie kiedy mozna sie poddac usunieciu blizn przez peeling badz laserowo (btw. jak lepiej), bo kosmetyczka mowila, ze dopiero jak bedzie to wyleczone. Ale samo sie ma wyleczyc, czyli same z siebie nowe syfy maja sien ie pojawiac, cyz chodzi o "podleczone" tzn. w danym momencie czasu nie ma zadnych.

Tak cyz siak, jak ktos ma problemy polecam Davercin i Differin, ale koniecznie stosowac bardzo regularnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam mam obecnie problem z trądzikiem (17 lat ;)) i używam Benzacne + Skinoren. Tego pierwszego na stany zapalne, a drugiego na te czerwone plamki, które po pewnym czasie same znikają. Mam jeszcze sporo tego [ciach!]a na policzkach, ale już np. czoło czyste... współczuję tym, co mają tego sporo - prze[ciach!]e :/ Ale przynajmniej to schodzi po czasie...

 

Aha, jak nie chcecie mieć syfów, to radzę nie jeść nic słodkiego i ostrego - spróbujcie przez tydzień-dwa, a na pewno pomoże. Bez czekolady da się życ :))

 

pozdro

 

[update]

Aaa, i jeszcze jedno. Nie wiem jak u was wygląda sprawa z goleniem, ale po każdym razie radzę dokładnie nawilżyć skórę. Używam maszynki (golarki?) elektrycznej i mniej podrażnia mi skóre... Ale to już zależy od indywidualnych preferencji każdego.

Edytowane przez spo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No davercin wysusza skore, mi lekarz mowil, zeby stosowac rano i wieczorem, na wieczor rowniez differin(ale godzine albo wiecej po davercinie). Ogolnie dobrze miec jakis krem do twarzy nawilzajacy.

 

spo: ten Skinoren zmniejsza zaczerwienienie blizn ? trzeba na niego recepte ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na tradzik polecam avene. Bardzo skuteczny, kosztuje ok. 50zl, wystarcza na ~2m-ce.

 

Mam pytanko. Czesto sie spotykam z opiniami ze jedzenie pikantnych potraw i picie alkoholu przyspieszaja wyskakiwanie tego badziewia na twarzy. Nie wiem czy to prawda czy mozna wsadzic miedzy bajki. Jesli ktos ma pewnosc niech sie wypowie.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...