Skocz do zawartości
uziel101

Operation Flashpoint 2

Rekomendowane odpowiedzi

Gość vojtas21

yesssss nareszcie! jedynka mi się powoli nudzi, ale wytrzymam do premiery ofp2 ;]

 

btw.

jaki sprzęt to uciągnie ? :blink:

Edytowane przez vojtas21

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Przemq

Ohhh ja w Operation Flashpiont i dodatek Resistance grałem chyba cały rok ;]

 

No, ale dalej mi zostanie cieszyć się "jedynką", ponieważ mam lipnego kompa :( :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na tiscali piszą, że to na tym samym silniku co Colin McRae DIRT.

wynika z tego ze Bohemia nie bedzie maczac palcow w tym projekcie

oby tylko nie schrzanili dobrej symulacji

Edytowane przez masin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zastanawiam sie czemu w takich wojennych klimatach wszystko co moze byc zardzewiale...jest takie ;] ile to kolo tam lezy ze jest az tak pomaranczowe? ten konflikt trwa od kiliu lat czy co :D troszke realizmu by niezaszkodzilo...

faktycznie...jesli to jest z gry to ja gram w gothica 3 na 64MB ramu ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wynika z tego ze Bohemia nie bedzie maczac palcow w tym projekcie

oby tylko nie schrzanili dobrej symulacji

Bohemia zrobiła Armed Assault i wiadomo co wyszło... udało im się zrobić genialnego OFP i na tym koniec.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hooded man

na 100% render. Za plynna animacja. To by oznaczalo ze maja silnik juz praktycznie skonczony i gre by mogli wypuscic juz na gwiazdke...

Malo tego silnik ktory moze polknac ten od Crytek. Wiec oceniajac sytuacje realnie i patrzac jaka maja producenci taktyke - render jak nic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na 100% render. Za plynna animacja. To by oznaczalo ze maja silnik juz praktycznie skonczony i gre by mogli wypuscic juz na gwiazdke...

Przecież jak to ten Neon, czy jak mu tam, co go użyli w Colinie to już jest gotowy, teraz go tylko zaadoptować. Na filmiku za mało widać, aby wywnioskować czy to render, ale dzisiaj dobrze zrobiona animacja może być płynna :wink:

 

Podtytuł Dragon Rising i ta muzyka.... czyżby konflikt w Azji :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te screeny na oficjalnej stronie to pewniakiem AdobePhotoshop . albo jakies rendery

Zeby tylko kiedys dodali mozliwosc gry bardziej na luzie , cos jak w BF2

Ta maxymalna symulacja bez mozliwosci poluzowania realiow ,umm za duzo ,za nudno .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OMG!!!11oneone!!!!

 

Dlaczego dopiero teraz się dowiedziałem.. Oby nie zrobili tego o czym mówi Mario2k, bo od tego są inne gry. Czekam z wielką niecierpliwością :)

 

Mario2k ma racje ... mnie odpowiada symulator ale dla wielu ludzi moze byc troche za hard-core wiec

przydalby sie tryb arcade - pewnie by sie to przelozylo na ilosc ludzi grajacych online.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mario2k ma racje ... mnie odpowiada symulator ale dla wielu ludzi moze byc troche za hard-core wiec

przydalby sie tryb arcade - pewnie by sie to przelozylo na ilosc ludzi grajacych online.

Ale ta gra ma być taka z założenia i na tym polega cała idea. Odwzorowanie współczesnej wojny jak najlepiej to możliwe.

Jeśli chcesz sobie pobiegać po lasach w stylu arcade to masz crysis.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale ta gra ma być taka z założenia i na tym polega cała idea. Odwzorowanie współczesnej wojny jak najlepiej to możliwe.

Jeśli chcesz sobie pobiegać po lasach w stylu arcade to masz crysis.

widac nie zrozumielismy sie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta maxymalna symulacja bez mozliwosci poluzowania realiow ,umm za duzo ,za nudno .

Pisz za siebie :D Ja uwielbiam te napięcie, i liczenie się że każdy krok może być moim ostatnim. Faktycznie nie to co Crysis że przebiegniesz przez mapę łapiąc kilkadziesiąt kulek w łeb.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...