Skocz do zawartości
uziel101

Operation Flashpoint 2

Rekomendowane odpowiedzi

Myślę że będzie dobrze, na screenach ciekawie się to prezentuje. Istotne by jak najlepiej odwzorowali klimat wojny bo jak narazie takich gier brakuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość chronicsmoke

Zobaczymy co z tego będzie. Ja coś czuję, że zrobią z OPF to samo co zrobiono z Rainbow Sixami, uproszczą do bólu i gra będzie przypominać co najwyżej ostatniego Ghost Recona z większymi mapami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostalem pare dni temu wersje testowa, rzekomo jeszcze wczesny kod, wiec pobiegalem troche po okolicy. Wnioski? Blizej temu do BF niz ArmA II - a w zasadzie wyszlo cos po srodku. Niby symulator pola walki, ale sterowanie jest 10x prostsze niz w ArmA II (dzieki bogu...), wymagania takze - u mnie srednio 100 Fps, choc grafika nie zachwyca :> Sterowanie druzyna zorganizowano nawet znosnie, ale chlopaki do najbystrzejszych nie naleza - natomiast przeciwnicy celnoscia imponuja jak zwykle. Rozgrywka jest troche nudnawa, ale to chyba typowe dla takich produkcji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

maSTHa212 - chodziło mi raczej o jakies odnośniki do stron/recenzji/porównań ;) w każdym bądź razie czekam na jakieś info :D

Tutaj masz jeszcze inna recenzje:

http://www.gamezilla.pl/content/operation-...rising-recenzja

 

Gra raczej tylko na MP i to w najlepiej w gronie dobrych kumpli (szczególnie coop).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Recenzja wersji konsolowej. Ale chyba jakis noob to pisal :D Jako najwieksza wade wymienia inteligencje przeciwnikow, na co w multi nie powinnismy zbytnio narzekac ;]

Jakbyś nie zauważył to Toread recenzował kampanie a nie multi .

 

Co do kodów:

OFPWEB1

OFPWEB2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakbyś nie zauważył to Toread recenzował kampanie a nie multi .

No to mowie przeciez, ze noob :lol: kto w tego typu grach patrzy na kampianie? <_< moze jedynie ten, kto chce w to grac na klocku i nie moze zagrac multiplaya z sensowna iloscia ludzi - na konsolach mozna stoczyc bitwe... w 8 osob Edytowane przez kkNd!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Multi do wersji xbox'owej i tak wiele nie wniesie. Moze jedynie przyjemniejsze przechodzenie kampanii w coopie. Tryb iniltracji i tak bedzie posysal, bo wojne w 8 osob to sie prowadzilo w przedszkolu ;) Wersja pc w tym przypadku ma o wiele wiecej do zaoferowania ;]

Edytowane przez kkNd!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z ta gra, bo za chiny ludowe nie moge jej zmusic do wlaczenia anti-aliasingu.

 

Probowalem wymusic catalyst controlerem, zaznaczalem "use application settings", zmienialem stery 3 razy (warcaty, omegi i org catlysty) i nic. Nie wiem co jest... Patrzylem tez w innych grach i np w team fortress 2 dziala bez problemu, a juz w nfs shifcie nie, w simsach 3 tez.

 

Help

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eh ... nie ma trybu lean right / lean left - wychylania.

 

Biegnie to chyba z predkoscia 3km/h ... wiem, ze ma ekwipunek, ale babcia o lasce szybciej sie przemieszcza.

 

Mogliby tez pokusic sie o tryb "hold breath".

Edytowane przez e-tomek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam bym już miał OFP ale cena trochę odstrasza(120zł to ja za to nie dam jak za nówkę A2 dałem 70dych).

 

Ale cytuje kogoś kto grał:

Bardzo liczyłem że na OFDR stanie się grą, która przykuje mnie na długo do komputera i stanie się tą grą dla której porzucę granie w ARMA 2( ).

 

Niestety srodze się zawiodłem. Recenzje nie kłamią, nie jest dobrze.

Począwszy od menu, które jest okropne, poprzez pseudobalistyczne celowanie, słabą jakościowo konsolową grafikę, sterowanie i prowadzenie za rączkę w czasie misji.

Jak ktoś narzekał na zachowanie AI w ARMA to teraz pewnie szczeka na dworze z wściekłości nad przeciwnikami w OFDR.

Stojąc od gościa 5 m wystrzeliłem serię z SAWa. Trup ?! ......O nie....... On obrócił się i zabił mnie 1-2 pociskami......czy to opis z Terrorist Takedown ? Nie to realistyka z OFDR

 

Tryb multi to porażka i wątpię by stał się grywalny na tyle by grać zespołowo.

 

Jedyne co mogę przyznać na plus wypocinom mistrzów Codu to:

- optymalizacja. Gra chodzi mi na z wysokimi ustawieniami z antyaliasingiemi flltrowaniem też na maxa ok 100 klatek. (P II 720BE@3.4, gf 275)

- dzwięk jest fajny

- Skuteczność granatów dymnych....o tak ....tego jak na razie brakuje w ARMA 2

 

 

Kupiłem tą grę z nadziejami na dobrą zabawę i załamałem się.

 

Porównywanie jej do CoDa ( o ARMA 2 nie wspomnę) to, niestety z bólem serca muszę to stwierdzić, jakby porównywanie [ciach!]a do twarogu.

 

Edit

 

Stawiając DR przy pierwszym OFP oceniłbym go na 5-6/10. Dlatego uważam, że to zupełnie inna kategoria gier, inny target. Naprawdę stawianie nowej gry Codemasters w szranki z legendą powoduje, że Dragon Rising dostaje po [gluteus maximus] niemal w każdym aspekcie. Proponuję potraktowac go jako rywala GRAW, Vegas etc. To jest dokładnie ta półka.

 

Edit2

 

z polskiego forum o ofp dr, większość narzeka na grę że to że tamto(no lipa ogólnie) są też tacy(nieliczni) co im się gra podoba(kolaboranci jedni :P ).

Gra już jest do dostania w empiku za ~8dych, czyli warto jeszcze trochę poczekać na spadek cen :D

Edytowane przez Zwykły User

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie wymagania OFDR sa nizsze niz ARMA2 ,grafika podobna aczkolwiek chyab ubozsza niz u konkurencji

gra zdecydowanie latwiejsza dla przecietnego gracza .

Jak dla mnie , brak jakiejs konkretnej fizyki , jazda samochodem to topor jakich malo

ogolnie gra dosc malo dopracowana .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...