Skocz do zawartości
NewbieGRACZ

Halo 3

Rekomendowane odpowiedzi

e tam, wcale az tak trudno nie jest. Krasnale az tak straszne nie sa, a po melee i tak padaja. Da sie grac, da sie przejsc, ale trzeba byc cierpliwym. Najgorsi sa snajperzy niestety. Jeden strzal i restart od checkpointa.

 

W co-op jest wrecz dosc latwo nawet na legendary

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cierpliwym nie jestem jak mnie 20 razy zabijaja snajperzy heh. Jestem juz kawel dalej na szczescie. Gra na cala zime w pojedynke. Jak chcesz to sie umowimy s0lid na copa.

jak możesz grać ze "złodziejem" ?? sumienie Ci pozwoli ??

co do coopa bez czaszek gra się za łatwo :-|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezu ty sie musisz wszedzie przypieprzac do tych co nie kradna? To wlasnie to szykanowanie :angry:

potrafisz czytać ze zrozumieniem ??

 

ps. rozbawiło mnie to Jezu ty sie musisz wszedzie przypieprzac do tych co nie kradna? jakich wszystkich jedynie w Twoją stronę piszę takie uszczypliwe komentarze. Zwyczajnie sobie na to zasłużyłeś.

 

ps2. zapomniałeś mi napisać co robisz na tym forum pełnych złodziei. przecież tak się zarzekałeś, że nigdy już nic nie napiszesz na tym forum. widocznie twoje słowo jest nic nie warte.

 

sorry za offtopa Przemol^N zapraszam na pw. jak coś masz jeszcze ciekawego do powiedzenia z przyjemnością z tobą podyskutuję.

 

Halo 3 crowned TIME's game of the year

 

http://www.time.com/time/specials/2007/top...1692236,00.html

 

naprawdę nie wiem za co ta gra dostała pierwsze miejsce.

 

 

Heroic Map Pack dostępne! cena jedynie 800 pkt

 

Dołączona grafika

 

http://www.bungie.net/News/content.aspx?ty...s&cid=13059

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cierpliwym nie jestem jak mnie 20 razy zabijaja snajperzy heh. Jestem juz kawel dalej na szczescie. Gra na cala zime w pojedynke. Jak chcesz to sie umowimy s0lid na copa.

nie ma problemu

 

ale tylko z czaszkami i o punkty ;d

 

przydalyby sie jeszcze 2 osoby, wiekszy fun jest ;d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi co mam zrobić z tymi czaszkami ?

Znalazłem czachę i co teraz ? Jak ją podniosę to nic nie mogę z nią zrobić. Da się ją jakoś schować ?

 

 

----

Ok, już wiem :D .

Gra miecie pośladki :P .

Edytowane przez eragonek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś jeszcze nie wie to na Ultimie mają Halo i Halo 2 po 29.90zł.

 

Tak sobie myślę, że przed przejściem trójeczki przypomnę sobię poprzednie części. Powiedzcie mi jak to jest z tą wsteczną kompatybilnością? Grał ktoś w poprzednie Halo na x360? Są jakieś problemy w tych tytułach?

 

 

---

http://pl.youtube.com/watch?v=ZOkF0McZKIw :lol2: :lol2: :lol2:

Edytowane przez MacOSek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie miałem problemów. Grałem w halo 2 i gra jeszcze sobie łatki pobrała żeby ładnie przeskoczyć z 4:3 na 16:9. Z pierwszą częścią też nie powinieneś mieć problemów (przynajmniej mój znajomy tak mówił). MS zadbał aby jego sztandarowy tytuł działał na nowej generacji i na następnej też pewnie zadziała :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość dragonlore

niezalezny dodatek do H3 w drodze!

 

Toread zamieścił już u nas premierowy filmik z dodatku do Halo 3 i muszę przyznać, że podzielam jego entuzjazm. Zwłaszcza po zapoznaniu się ze szczegółami, które udostępnia Destructoid.

Przede wszystkim będzie prequel, a ponadto samodzielny dodatek, czyli posiadanie Halo 3 nie będzie konieczne. Data premiery - jesień 2009 pozwala spekulować, że mamy szanse na naprawdę spore rozszerzenie (może zrówna się długością zabawy z oryginałem, choć o to akurat nie trudno…).

Mnie najbardziej cieszy informacja o elementach “skradankowych” i wymaganej przebiegłości. Wiadomo - nowy bohater wiąże się najczęściej z nowym typem rozgrywki, a już sam podtytuł gry wyraźnie pokazuje, w którą stronę skręcili twórcy. Zobaczymy jakie będą proporcje pomiędzy starym, a nowym…

Oczywiście nie zabraknie również zabawy przez sieć i funkcji społecznościowych, które w Halo 3 były przecież oczkiem w głowie Bungie.

Tak to wygląda w skrócie. Do premiery jeszcze mnóstwo czasu, ale mam nadzieję, że autorzy nie poskąpią nam materiałów z gry, byśmy mogli ocenić, jak sprawdza się nowy pomysł.

Edytowane przez dragonlore

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wirtus ma ciekawe promocje. Halo 3 + smycz gratis za 49,90 PLN. Jest też PGR4 PL za 49,90zł oraz Fable 2 PL za 149,99 PLN.

OT- fable 2 angielski mozna lyknac stad za 19 funtow (<120 zeta) z przesylka

http://www.dvd.co.uk/Games/Fable-2-Xbox-36...681/product.htm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...