Skocz do zawartości
NewbieGRACZ

Halo 3

Rekomendowane odpowiedzi

No i mamy wysyp recenzji:

  • GamePro - 100%
  • GameSpy - 100%
  • EuroGamer - 100%
  • Games Radar - 100%
  • 1UP - 100%
  • Pro-G - 100%
  • PSX Extreme - 100%
  • GameTrailers - 98%
  • Team Xbox - 97%
  • Computer and Video Games - 97%
  • Gamespot Korea - 97%
  • Xbox Online - 97%
  • Worth Playing - 96%
  • IGN - 95%
  • GamerNode - 95%
  • GameSpot - 95%
  • Famitsu - 92.5% (37/40)
  • GameDaily - 90%
  • Kikizo Games - 90%
  • Gamer 2.0 - 88%
  • Ars Technica - 70% :mur:
UK-based review website Press Start Online gave the game a Gold Award, the first in the web site's history. Edytowane przez MacOSek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widac, ze posiadaczom ps3 z nudow juz calkowicie odbija- pewnie znacie ten wybryk natury www.sonydefenseforce.com? Jesli nie, to warto poznac (w koncu smiech to zdrowie), a najlepiej zaczac od 100% obiektywnej opinii o Halo3 http://www.sonydefenseforce.com/?p=254 (zwanej przez fanow ps3 Halo 2.5).

 

PS. Juz wiem gdzie pewien zbanowany fanboy- rezyser ps3 czerpal inspiracje :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja musze przyznac ze ten tytul w ogole do mnie jakos nie trafia. Stawiam, ze i tak zdecydowna wiekszosc kupuje go dla multi, ale nie zmienia to faktu, ze fenomen Master Chiefa jest dla mnie pewna zagadka. I nawet sluchajac recenzji na Gamespocie, mialem wrazenie ze typ nie do konca chcial przyznac az tak wysoka (95) note i ze tak naprawde H3 to nic innego jak H2 z dodanymi drobiazgami polaczonej z przesiadka na nowego klocka. ALe poniewaz szum medialny byl spory to malo kto chce "wystapic" z szeregu i dac nizsza note (pomijam tych kamikaze z Japoni, ale to chyba jest jawna prowokacja).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze jest tak, jak i piszesz (malo zmian), ale w sumie ja po Halo3 oczekuje po prostu ladniejsze Halo2 (w kwestiach gameplayu bez zmian, bo jest miodnie) + nowe tereny/ misje etc.

 

Aha, i ja H3 kupie glownie dla single i nie jestem odosobniony w takiej opinii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w halo 3 jeszcze nie grałem, ale dziwią mnie te oceny za grafę 10/10. 8 no może 9/10 ale nie maksymalna ocena. przekonam się w środę czy rzeczywiście gra wygląda tak dobrze. o gameplay się nie martwię :]

 

finish the fight!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość dragonlore

ja kupie Halo3 glownie dla solo,multi mam gleboko..gdzies :lol2: -aczkolwiek nie powiem ze byc moze nie pogram kiedys i w multi..jak wykupie golda :lol2:

 

grafa mi powiewa-choc jesli jest lepsza od 2 to jeszcze lepiej(a przeciez jest ;)) w tej grze liczy sie podobnie jak w Bioshocku klimat i jeszcze raz klimat-ta gre sie poprostu przezywa i juz ;)......ja tez chce zostac Master Chife'm..choc na chwile :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to widzieliście (jak już robimy taki hype na tą grę w temacie ;) )? http://polygamia.pl/halo-3-na-discovery#comments

 

Zgadzam się z ich newsman'em- gdyby ekranizacja Halo trzymała taki poziom, to byłby to kawał świetnego sci- fi.

 

Dawać mi tu już trójkę, chcę znów być Master Chiefem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kumpel mi właśnie powiedział, że w najnowszym PSX Extreme jest recenzja Halo 3. :o Jakim cudem? Na wikipedii jest napisane:

 

Żaden serwis (prócz Famitsu) jeszcze nie ocenił H3, a jakaś mała gazetka z biednej Polski wypuściła recenzje? Coś mi tu śmierdzi... ;)

 

No wiem, tylko dziwi mnie, że żadne zachodnie serwisy nie mają recenzji, a takie PE z Polski ma jedną z pierwszych. ;)

 

jakosc tego pisma od jakiegos czasu po[gluteus maximus]da,wiec moze i morale rowniez-vide "kopie zapasowe" orginalu ktory jeszcze sie nie ukazal :lol2: -bo przeciez gazeta jest skladana sporo przed wydaniem..wiec???

Chyba nie masz pojęcia o składaniu gazet. Strona jest składana, grafika jest składana i do tego jest miejsce na druk z odpowiednią ilościa znaków. Nierzadko tekst wpada gotowy kilka godzin, a moze nawet minut przed wyslaniem do drukarni. Strona zlozona moze byc nawet tygodnie przed. Wklejenie tekstu recenzji, oceny, mord zgredów + jakieś drobne szliwy to ctrl+C-->ctrl+V i zlatuje zaledwie kilka(nascie) minut.

 

Taaaak. PE upada, bedna gazetka z Polski. Pewnie dlatego jako pierwsi na swiecie mieli zdjecia z PGR4 skanowane i wrzucane na blogi calego swiata. Poniewaz biedna i marna gazecinka, to albo sie developerzy zlitowali i zrobili zrzutke materiału, albo hiv przebrany za sama fiszera włama robił. To samo bylo zapewne jak butcher pojechał na jeden z pierwszych pokazów Halo 3 co bylo tylko kilku reporterów z Europy. A HS na PS3 to zrecenzowali jako chyba pierwsi (a jak nie to jedni z pierwszych), bo chlopaki wymyslili znany tylko sobie sposob jak odpalac piraty na PS3 i z tajemnego źródła sciagneli release. Przeciez nikt by tej biednej gazetki nie traktowal powaznie dajac taki swiezy stuff do oceny...

 

Geez ludzie.... polska mentalnosc. Gazetka sie wybija nieprzecietnie, moze to nie jest famitsu ze pelno skanow lata po swiecie, ale jednak szumu troche zrobila, przez developerow jest traktowana bardzo powaznie, a wy to tylko narzekacie.

 

A to ze serwisy internetowe maja pozniej oceny niz pisma branzowe to standard nie od dzisiaj. Prawie kazdy developer traktuje pismo drukowane jako bardziej wartosciowe, godne uwagi i przeslania press releasow niz portale. Oczywiscie liczace sie pisma, a nie tam cybermucha itp. A to tylko swiadczy ze PE jednak cos sobą reprezentuje. Chyba ze ta 9 dla HS tak niektorych boli xD

 

Ja sie dzisiaj zabieram od nowa za H1 i H2 by potem moc obadac najnowsza strzelanke z master czifem ;]

Edytowane przez s0lid

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o/t Solid, to nie Ty zapomniałeś dokumentów na granicy? ;) Swoją drogą, to nie wiedziałem, że psx jest z mojego rodzinnego miasta- szkoda, że już lekko wyrosłem z tego typu czasopism, acz przyznaję, że na tron nadaje się super :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o/t Solid, to nie Ty zapomniałeś dokumentów na granicy? ;) Swoją drogą, to nie wiedziałem, że psx jest z mojego rodzinnego miasta- szkoda, że już lekko wyrosłem z tego typu czasopism, acz przyznaję, że na tron nadaje się super :)

nie, ten typ siedział dokladnie za mna

 

myslalem ze go ubije byl tak wnerwiajacy. Chcial na bezczela przejechac bo myslal ze

 

a) nie spojrza na date wygasniecia paszportu

b) nie beda w ogole sprawdzac

 

i jeszcze sie tym debil chwalil. Myslalem ze go udusze poprostu. Tymbardziej ze tak jak ludzie mowiacy w realu jako przecinek slowo "lol" są wnerwiajacy, to on mowil uparcie "LUL" i to ciagle krzyczał. Noz sie w kieszeni otwierał. A ze siedzial za mna to co chwile dostawał oparciem od siedzenia bo "no ciasno jest, musze sie rozprostowac" xD

 

kolo byl z jakiegos portalu albo o xO albo o wii. Juz nie pamietam dokladnie. Wiem ze byl bardzo zdenerwowany ze mialem wiecej gadzetow od niego xDDD no debil ;p

 

A h3 na targach zamiast byc furorą to ludzie oblegali to stanowisko tylko gdy zrobili konkurs z nagrodami. Wszystko za sprawą bety ktora wyciekla. Praktycznie z kazdy kto chwytal pada wymiatal tak jakby podszedl do stanowiska z zamiarem "patrzta, ja w ta gre juz gram jakis czas, zobaczta jaki dobry jestem i jak wymiatam". ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i mamy wysyp recenzji:

  • GamePro - 100%
  • GameSpy - 100%
  • EuroGamer - 100%
  • Games Radar - 100%
  • 1UP - 100%
  • Pro-G - 100%
  • PSX Extreme - 100%
  • GameTrailers - 98%
  • Team Xbox - 97%
  • Computer and Video Games - 97%
  • Gamespot Korea - 97%
  • Xbox Online - 97%
  • Worth Playing - 96%
  • IGN - 95%
  • GamerNode - 95%
  • GameSpot - 95%
  • Famitsu - 92.5% (37/40)
  • GameDaily - 90%
  • Kikizo Games - 90%
  • Gamer 2.0 - 88%
  • Ars Technica - 70% :mur:
UK-based review website Press Start Online gave the game a Gold Award, the first in the web site's history.
Ktos mi wyjasni o co z tym chodzi? Ja sie od serii Halo odbilem na pierwszej czesci i uwazam ja za niespecjalnie wyrozniajaca sie z tlumu strzelanke...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktos mi wyjasni o co z tym chodzi? Ja sie od serii Halo odbilem na pierwszej czesci i uwazam ja za niespecjalnie wyrozniajaca sie z tlumu strzelanke...

Jak dla mnie ta gra to efekt hamburgeryzacji tzn jest tak reklamowana i mówi się o niej w takich superlatywach, że ludzie uważają to za coś super za wybitną grę coś jak z Coca Colą dla wielu najlepszy napój dla mnie troche cukru z barwnikami wolę sok. W Halo 1 grałem jak na swoje czasy była to dość fajna gra nic przełomowego ale porządny tytuł, Halo 2 dla mnie było dość średnie bo nawet nie wyglądało porządnie to i klimat i gameplay był niczym rewelacyjnym Halo 3 to dla mnie jakaś zagadka gra wygląda nie lepiej jak GoW, Gameplay KOMPLETNIE NIC NOWEGO! Klimat zaledwie dobry a oceny jakby to był jakiś przełom. Najwidoczniej przez te lata reklamy MS zrobiły swoje zadanie i utknęły w podświadomości odbiorcy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość dragonlore

Ktos mi wyjasni o co z tym chodzi? Ja sie od serii Halo odbilem na pierwszej czesci i uwazam ja za niespecjalnie wyrozniajaca sie z tlumu strzelanke...

moze chodzi o to ze z tych kilkudziesieciu milionow osob ktore kiedys sprobowalo Halo,to moze 10 % jej nie strawilo lub pozostalo obojetnym,cala reszta dala sie poniesc jej magi ;)w tym i ja :)

ja naprzyklad nierozumiem fascynacji MGS'em czy Devil May Cry'em i kilku innych tytulow-aczkolwiek skoro ktos lubi ;), z drugiej strony to wlasnie Halo dostaje zawsze takie noty i jest najbardziej grana multi gra na swiecie -widocznie cos w tym jest :)

 

ps.mi osobiscie multi lata,bo wole rozrywkie solo :)

 

acha-najczesciej Halo nie pasuje tym ktorzy grali na PC czyli sporo po premierze 1 nie wspominajac o 2 ,wtedy te tytuly tak pozno wydane nie byly byc moze niczym szczegolnym tak jak i dzisiaj Far Cry-ale wtedy :rolleyes:

 

Unusual-moze jak bedziesz wstawial przecinki do tekstu, to Twoje teksty jak wczesniej piszesz :"utkna w podświadomości odbiorcy" ;) i parafrazujac -w przeciwnym wypadku beda tylko skladowa "malej ilosci cukru i wody" a my przeciez wolimy sok ;)

Edytowane przez dragonlore

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to ciekawe a ja grałem w dniu premiery w każde Halo na Xboxie. Halo 2 wyglądało nie najlepiej zwłaszcza dla tych co grali wcześniej w FC, multi był nawet dobry ale najpopularniejsze multi ? Może na Xboxa bo chyba BF2 czy CSa to to na pewno nie przebijało. Każde Halo przeszedłem tylko raz nie była to tak wciągająca i nie liniowa gra którą można by było jeszcze raz przejść nie były to słabe gry ale osobiście więcej jak 8/10 bym nie dał.

Edytowane przez Unusual

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i zgoda- jak kogos nie wciagnal dodatkowo klimat i nie chce byc w kolejnym wcieleniu Master Chiefem ;), to oceni Halo jak kolejny FPP. I wtedy ocena 8/10 jest w pelni uzasadniona.

 

Mnie tez Halo (ale gralem w nie faktycznie na PC- zawsze mocnym, wiec przyzwyczajony bylem do o wiele lepszej oprawy a-v) poczatkowo odrzucilo, jednak teraz po przejsciu Halo 2 na x360 uwazam ten tytul za jeden z najlepszych sci-fi fps w historii. I na 3jke czekam z wypiekami na twarzy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cytat z xboxonline

 

Nie wiem jak Wy, ale ja dalej nie moge uwierzyc w te dane...

 

Ludzie, w ciagu zaledwie 8 godzin sprzedano 1,8 miliona kopii najnowszej czesci HALO - z czego 1,5 miliona to wczesniej zlozone pre-ordery, pozostala liczba to sztuki zakupione po godzinie 0...

 

Naprawde - robi wrazenie. Szefom Sony popsuje sie humor na dlugie dni, gdy uslysza ta wiadomosc...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość dragonlore

co tam 8 godzin,poczekajmy do 8 dnia ;) ..ciekawe jakie liczby poleca.

 

Czy w czasie wydania H3 nie mial sie pojawic jakis hit na ps3 aby odwrocic uwagie??...moze mi sie cos pomylilo :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temat o H3, ale panowie fanboye muszą wrzucic jakieś uszczypliwe uwagi o PS3, żałośni jesteście.

 

Co do H3 to nie wiem co ludzie widzą w tej grze, wogole w całej serii, dla mnie to zagadka. IMO GoW i Bioshock zamiatają H3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

thuGG

Ale wez pod uwage ile godzin ludzie spedzili na MP w obu czesciach Halo. Bez mala cisnie mi sie porownanie miedzy dzielami Bungie a idSoftware jesli chodzi o spolecznosc graczy. A oni albo kochaja gre albo jej nienawidza [;

Zaluje ze trzeba kombinowac aby odpalic H2 na XP... Chociaz moze przyjze sie temu co nie zobacze ze screenow ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znacie jakieś sklepy(zagraniczne) w których bez obaw mogę kupić H3??;] Dvdcrave się obawiam ze względu na wycieki z kont, natomiast w play-asia na dzień dzisiejszy jest dostępna tylko wersja "Halo 3 (Chinese Voice Only!)" tak więc chyba podziękuje...chyba, że do wyboru jest język ang w grze...na okładce mogę sobie mieć krzaczki ;) Może jakiś europejski?? z UK, Niemiec, Francji...?? Teraż już wiem, że wszystkie wersje pójdą na PALowskich xboxach, tak więc teraz tylko dobry sklep i składam zamówienie :) Najlepiej dzisiaj ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość l33tno0b1n

thuGG

Ale wez pod uwage ile godzin ludzie spedzili na MP w obu czesciach Halo. Bez mala cisnie mi sie porownanie miedzy dzielami Bungie a idSoftware jesli chodzi o spolecznosc graczy. A oni albo kochaja gre albo jej nienawidza [;

Zaluje ze trzeba kombinowac aby odpalic H2 na XP... Chociaz moze przyjze sie temu co nie zobacze ze screenow ;]

Ja grałem po multi w 1 i w 2. Multi był dobry bo... nie było konkurencji praktycznie jeśli chodzi o shootery do sieci na konsole. Porównując do CSów czy BFów to multi się specjalnie nie wyróżniał no ale jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma. Najgorsze to ograniczenie do max 16 graczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znacie jakieś sklepy(zagraniczne) w których bez obaw mogę kupić H3??;] Dvdcrave się obawiam ze względu na wycieki z kont, natomiast w play-asia na dzień dzisiejszy jest dostępna tylko wersja "Halo 3 (Chinese Voice Only!)" tak więc chyba podziękuje...chyba, że do wyboru jest język ang w grze...na okładce mogę sobie mieć krzaczki ;) Może jakiś europejski?? z UK, Niemiec, Francji...?? Teraż już wiem, że wszystkie wersje pójdą na PALowskich xboxach, tak więc teraz tylko dobry sklep i składam zamówienie :) Najlepiej dzisiaj ^^

a po co ci zagraniczny sklep? nie mozesz u nas kupic?

http://www.ultima.pl/Halo_3/i4743/

http://www.sklep.psxextreme.pl/product_inf...roducts_id=3556

http://www.allegro.pl/search.php?string=ha...;category=15015

Edytowane przez MacOSek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...