Skocz do zawartości
Robertcik

RalliSport Challenge

Rekomendowane odpowiedzi

Robercik Ty to chyba tylko na jakichs konsolach grasz ?? :)

Jesli chodzi o wyscigi to ja polecam moda do F1 2002-- GTR 2002. Pisalem juz o nim na forum. jest to cool symulacja , niestety raczej na klawie dobrych wynikow nie da sie osiagnac. Dziwie sie Grooby ze jeszcze jej nie masz :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robercik Ty to chyba  tylko na jakichs konsolach grasz ?? :)

Jesli chodzi o wyscigi to ja polecam moda do F1 2002-- GTR 2002. Pisalem juz  o nim na forum. jest to cool symulacja , niestety raczej na klawie dobrych wynikow nie da sie osiagnac. Dziwie sie Grooby ze jeszcze jej nie masz  :P

NIe nie stety młóce we wszystko co się da. (co ma full wypas grafe i grywalność) i nie ważne czy to konsola czy PC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałem na Colinie 3 PS2 i katastrofa, grafa średnia a fizyka...phiiii autka są plastikowe i sprawiaja wrażenie lekkich, to czysty arcade. Nie bluzgajcie na RalliSport Microsoftu bo tam grafika jest cudowna, jedna z piękniejszych gier na blaszaka ,a model jazdy na tym samym poziomie co Colin3. Jak to bedzie tak wyglodać na PC to nowa część Colina zabije całą serie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam nadzieje ze jestes na tyle inteligentny zeby uruchomic z odpowiedniego .exe z katalogu gry ?? Bo tysiace ludzi zainstalowalo tego moda i nie widzialem zeby ktos pisal ze nadal ma F1 :D :lol:

Tzn F1 tez mozesz uruchomic bo to tylko nakladka...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z gier arcadowych mam najwieksza zabawe,wiec moze sciagne bo grafe ma ladna - ale jak dotad najlepsza jaka widziale mto raily 2000 z m wojciechowaska i m wislawski za pilotow,najlepsza grafa swego czasu (zwroccie uwage na drzewka,maja ladniejsze niz w colinie 3) i ma wypas sterowanie,tak samo jak nfs2se,to jedyne samochodowki ktore maja takie sterowanie jak prawdziwe auta,szczegolnie rally a nfs2se z kolesi na trybie wild piekna sprawa,pominawszy tylko fakt ze to gra z roq 97 ale gramy w nia codziennie bo jest najlepsza z serii nfs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rallisport jesr calkiem spoko. na poczatku stwierdzilem, ze to qpa, ale po pograniu prze 30 min przyzyczailem sie do regul sterowania i bylo ok. grafa jest ladna. podobal mi sie odblask slonca na pocharatanym lodzie na zimowych planszach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, ze ma takie kiepskie starowanie bo grafika i poczucie predkosci rozwala mozg.

Gdyby nie fizyka w tej grze to dalbym jej 9/10 i postawilbym przed Colinem 3 ale jej arcadowosc nie pozwala mi na wyzsza ocene niz 6/10 (i to z 3 pkt za wypasiona grafe).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rallisport jesr calkiem spoko. na poczatku stwierdzilem, ze to qpa, ale po pograniu prze 30 min przyzyczailem sie do regul sterowania i bylo ok. grafa jest ladna. podobal mi sie odblask slonca na pocharatanym lodzie na zimowych planszach.

popieram tego pana w rozowych rajstopach ;)

gierka jest spoko... duzo sie w nia nagralem.. a do tego ma multiplayera:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jejku, a coz to? gierka jest arkadowa, to nie moze byc fajna? no o to chyba chodzi w gierkach, ze maja byc dobra zabawa. Niektore tytuly osiagaja to w sposob taki, ze nawiazuja do realizmu, a inne, ze sa bardzo dynamiczne, wygladaja ladnie i niekoniecznie sa realistyczne.jejku, a coz to? gierka jest arkadowa, to nie moze byc fajna? no o to chyba chodzi w gierkach, ze maja byc dobra zabawa. Niektore tytuly osiagaja to w sposob taki, ze nawiazuja do realizmu, a inne, ze sa bardzo dynamiczne, wygladaja ladnie i niekoniecznie sa realistyczne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...