Skocz do zawartości
grzegrz

Splinter Cell: Double Agent

Rekomendowane odpowiedzi

Wracając do tematu - Nierealny - jak ja temu kumplowi tłumaczyłem, że to nie jest karta na 3 lata jak on sobie zaplanował to mnie wyśmiał :P

dziwisz mu sie ze Cie wysmiał? ja tez bym to zrobił. Wydał troche kasy na karte i jego załozenie jest logiczne. Teraz gdy wkracza Vista i dx10 kupujac 7900 mozna wczuć się w sytuacje twojego kumpla.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziwisz mu sie ze Cie wysmiał? ja tez bym to zrobił. Wydał troche kasy na karte i jego załozenie jest logiczne. Teraz gdy wkracza Vista i dx10 kupujac 7900 mozna wczuć się w sytuacje twojego kumpla.

Ale zauważ, że DX to co innego niż ps ;P Dobra koniec OT. Każdy kupuje karte na jaką go stać i gra przy takiej ilości fps jaka mu odpowiada...

 

O właśnie... Mam nadzieje, że wyjdzie spolszczenie do DA bo narracja w Chaos Theory była masakryczna. O wiele bardziej podobała mi się prawdziwa ścieżka dźwiekowa jeżeli chodzi o głosy bohaterów i do tego polskie napisy jak to miało miejsce gdy przechodziłem Pandora Thommorow ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.gametrailers.com/player.php?id=13767&type=mov

http://www.gametrailers.com/player.php?id=13792&type=mov

http://www.gametrailers.com/player.php?id=13756&type=mov

 

Filmiki z gameplay'a- Polecam. Mozna takze obejrzec w HD; wszystko na splintercell.pl.

P.S. Patent z akwarium jest zajebisty- sami zobaczcie:)

Edytowane przez Muniol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ath - kiepsa animacja? dla mnie jest ona genialane jeżeli chodzi o rybaka :P to jak przechodzi przez barierki na statku czy w ogóle jego kocie ruchy :D

Z AI po części się zgodzę- npc sprawiają wrażenie jakby bali się do nas strzelać ponadto nie reagują płynnie na otoczenie ( gdy fisher przebiera obok nich przez moment nie wiedzą o co lotto i dopiero obracają się w naszym kierunku) może jest to spowodowane np niskim poziomem trudności?

Od graficznej strony to nie ma co dużo pisać- tak samo jak ChT tak i w DA mamy mistrzowską grafę (to co sie dzieje na statku tam gdzie są akwaria ehhh :D)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pc @ gryonline.pl:

Data Premiery:

Świat: 24 października 2006

Polska: listopad 2006

No to jeszcze 12 dni a my i tak sobie przybliżymy datę polskiej premiery tak do... Takiej samej jak jest na świecie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W[ciach!]... mnie jedna rzecz. Podział jakiś na Polskę i resztę...

No jak to wygląda. Premiera na Świecie i w ... Polsce.

Zawsze będziemy 100 lat za murzynami :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może ktoś z posiadaczy xboxa 360 podzielić się wrażeniami? moj xbox jest w naprawie wiec...

narazie pograłem chwile i muszę stwierdzić, że ta gra ma MOC !!! Rewelacyjna grafika, doskonała animacja i niesamowity klimat. Właśnie na takie gry czekałem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja juz sie nie moge doczekac kiedy komus przystawie lufe do glowy ;]

Jezeli gra bedzie tak dobra jak poprzednie czesci - to wypas, nic wiecej mi nie potrzeba.

 

Ci co grali moze niech cos napisza... jaki klimat, czy to dalej stary, dobry Sam itp?

Edytowane przez Pioorek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PawelDK prawie wszystkie gry wysoko ocenia więc gra będzie co najwyżej dobra tak jak reszta serii. ;) Oceniam to po filmikach. Nie twierdzę, że tak będzie. Takie mam wrażenie. ;)

tu się nie zgodzę. Oceniam wysoko tylko gry dobre. A ta gra taka jest. Grałem w całą serię splinter cell, i narazie oceniając po 1 misji ta jest najlepsza.

 

kojak_ct specjalnie dla ciebie kilka ocen gier ;) Prey - lipa straszma, Fifa 07 (pc) lipa, W te gry akurat niedawno grałem w inne syfne gry poprostu nie gram. Koniec OT :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...