Skocz do zawartości
grzegrz

Splinter Cell: Double Agent

Rekomendowane odpowiedzi

Gość hooded man

na ps2 to juz dawno dostepna kolega juz pocina na ps2.

Ja i tak nie zagram bo mam ps2.0 - trzeba bedzie pleja pozyczyc, jak kolega skonczy katowac

 

swoja dorga, nie sadzicie ze to jest lekka zenada, ze gra jest dostepna na ps2 ale na komputerach z pixel shader 2.0 ktore o lata swietlne odsadzaja play station 2 gra nie jest dostepna? Jakis kompletny absurd. Mam nadzieje ze moderzy zaradza cos na ta niekompetencje programistow i dadza ludziom pograc a nie kaleczyc taka pozycje na pleju.

Edytowane przez hooded man

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba nikt nie podawał linka do tego news'a.

 

PeCetowa edycja gry Tom Clancy's Splinter Cell: Double Agent w "złocie"!

 

Niespełna dwa tygodnie dzielą nas od premiery nowych przygód Sama Fishera w wersji na PC. Przedstawiciele koncernu Ubisoft wystosowali wczoraj [26 października 2006] oficjalne oświadczenie prasowe, w którym poinformowali o fakcie zakończenia prac nad czwartą odsłoną cyklu Tom Clancy’s Splinter Cell.

 

Double Agent, bo tak nazywa się ów program, wszedł już w „złotą” fazę produkcji, a to oznacza, że rozpoczęto proces tłoczenia płyt. Gra zadebiutuje na amerykańskim rynku 9 listopada bieżącego roku. Jedenaście dni później sprzedaż rozpocznie firma Cenega, która odpowiada za dystrybucję tego tytułu w naszym kraju. Polska edycja programu Tom Clancy’s Splinter Cell: Double Agent będzie oferować dwie wersje językowe do wyboru, a całość ma kosztować 99.90 złotych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

słowem wstępu:

*Supported Video Cards at Time of Release

 

ATI® X1600/X1800/X1900 NVidia® 6600 /6800/7300/7600/7800/7900

w jednym zdaniu - SM 3.0 must have!

i tym optymistycznym akcentem chciałbym ożywić temat B)

Edytowane przez kucyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja czekam tylko na tego GF'a 7600 GS i składam kompa ale i tak czuje że Splinter będzie ciął na tym co będę miał :| Pie.. marketing. Czemu jest tak mało fachowców jak Ci z Crytek'a np. co napisali świetny engine, tak dobrze zoptymalizowany. Czy ja dla każdej nowej gry będę musiał zmieniać grafę ? A jeszcze DX 10 w drodze.... :|

 

Tja, a Cenega dopiero dostarcza gre 20 listopada -.-

No tak :lol: A czego można się spodziewać od Cenegi. Oni lubią przekładać premiery jak im to najbardziej odpowiada ;)

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no fuks jak nic, a tak na poważnie to znowu nvidia posmarowała, dobrze wie, że serię kart obsługującą sm 2.0 ma do bani to żeby się nie kompromitować dali sm 3.0 w wymagania i pozamiatane :)

scda na pc to port z xbox 360 a w jego kodzie nie ma obslugi sm 2.0 , po prostu ubisoft to olal bo sa za bardzo leniwi , poniewaz dodanie obslugi sm 2.0 jest bardziej skomplikowane i wymaga poswiecenia wiecej czasu do tego wiazalo by sie to z zmniejszona wydajnoscia , dlatego poszli na latwizne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znajdzie sie pacz na banq tylko trzeba czasu. Naszczęscie ja już nie muszę na niego czekać ;).

Czy już ktoś może sobie kupił gierkę , widział, grał?? Jesli tak to może by się podzielił wrażeniami ;).

P.S. Niedługo to 4 gierki bede mial na dysku i chyba 0 muzyki :/.

Edytowane przez Gregor1230

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy już ktoś może sobie kupił gierkę [...]

Jak już było wcześniej napisane:

 

[...]Gra zadebiutuje na amerykańskim rynku 9 listopada bieżącego roku. Jedenaście dni później sprzedaż rozpocznie firma Cenega[...]

wieć raczej nikt jeszcze nie kupił...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podobno trzeba mieć kartę obsługująca PS 3.0 więc mam pytania:

 

1. czy wiecie coś na temat programów lub patchy żeby uruchomić grę na karcie obsługującej PS2.0 ?

2. jak myślicie ubi wpadł sam na tak głupi pomysł żeby zrobić obsługę tylko PS3.0 w sytuacji, kiedy 90% graczy ma karty obsługujące 2.0 - przecież nawet bardzo nowoczesne karty ATI nie obsługują PS3.0, czy może ktoś ubisoftowi pomógł w tej decyzji (oczywiście finansowo) bo można się domyślić, że dla pewnej firmy jest to czysty zysk ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. nic nie wiadomo narazie

2. na to pytanie padły już odpowiedzi - składa sie na to kilka czynników, port z x360, słaby sm2.0 w kartach nvidia 5xxx i ostatnie - lenistwo lub brak chęci inwestycji dodatkowych $ - wiem, że to ciężkie do zrozumienia, ale proszę państwa na dzień dzisiejszy i wczorajszy głównym odbiorcom są gracze konsolowi - przykro mi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Parę screenów z pierwszej misji ogólnie wygląda podobnie do chaos theory jednak wszystko wydaje się być bardziej złożone.

 

1280x1024 wszystko na max HDR / Softshadows / Anizo x16 / NextGen

 

Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafikaDołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika

Edytowane przez Interloper

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No gra raczej będzie eXtra ;] Na razie nic nie mówię bo grałem parenaście minut. Grafa zajefajna, 1280x960, detale wszystkie na full + anizo x16hq.

 

OSOBY MAJĄCE PROBLEMY Z WYŚWIETLANIEM GRAFIKI - BUGI, PRZEKŁAMANIA --- WYŁĄCZCIE W DRIVERACH ANTYALIASING !!!

 

O framerate wypowiem się w późniejszym czasie jak więcej pogram. Bardzo ładnie zrobione menu, schludne i praktyczne. Gra ma jedną wadę - (po za faktem, że obsługuje jedynie karty graficzne z sm 3.0) pojemność, co najmniej 10GB potrzeba do instalacji. No ale w sumie to nie ma się co dziwić, dziś to już się staje standardem.

Na razie zapodaję jednego screena - Sama Fishera

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Splinter cell jak zwykle w ślicznej oprawie graficznej :D Rip albo Interloper napiszcie jak z przyjemnością z gry :wink:

Nie mogą bo właśnie szczytują... ;)

 

Już się nie moge doczekać aż KupiĘ gre a mam nadzieje, że złożoność misji będzie taka jak w PT albo CT.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra się świetnie wrogowie jakoś lepiej upadają spróbowałem zrobić mały ostrzał to jeden nawet padł na ziemię by uniknąć trafienia :) Do minusów odrazu zaliczę fakt że jest nieco za prosta ale może to dlatego że poprzednie części przechodziłem po "naście" razy ;) Tak czy siak jazda do sklepów gdy tylko się pojawi :P

 

P.S

 

W sumie to wolałem samotnie przechodzić misje ten żółtodziób trochę mnie irytuje :P

Edytowane przez Interloper

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...