Skocz do zawartości
grzegrz

Splinter Cell: Double Agent

Rekomendowane odpowiedzi

Wątpie żeby format C zdał tutaj jakiś rezultat wszystkie możliwe gry działają bez problemów tylko o dziwo ta jedyna ma dziwny problem. Co zaskakujące opcja multiplayer działa wyśmienicie:

 

http://www.va.net.pl/~velvet/SC/SCDA_Onlin...21-51-04-10.jpg

http://www.va.net.pl/~velvet/SC/SCDA_Onlin...21-51-07-48.jpg

 

Jak ktoś mi to wytłumaczy będzie bogiem B-)

A próbowałeś zmiany sterowników na nowsze/starsze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wątpie żeby format C zdał tutaj jakiś rezultat wszystkie możliwe gry działają bez problemów tylko o dziwo ta jedyna ma dziwny problem. Co zaskakujące opcja multiplayer działa wyśmienicie:

 

http://www.va.net.pl/~velvet/SC/SCDA_Onlin...21-51-04-10.jpg

http://www.va.net.pl/~velvet/SC/SCDA_Onlin...21-51-07-48.jpg

 

Jak ktoś mi to wytłumaczy będzie bogiem B-)

KUP ORYGINAŁ !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

potrzebuje pomocy bo zaraz cholery dostanę

 

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
mam tąmisję gdzie wyskakuje z samolotu i musze otworzyć spadochron - jak to zrobić bo zawsze jak otworze to niby cos sie tam kopie i spadochron jest otwarty lecz nie rozwija się ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

potrzebuje pomocy bo zaraz cholery dostanę

 

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
mam tąmisję gdzie wyskakuje z samolotu i musze otworzyć spadochron - jak to zrobić bo zawsze jak otworze to niby cos sie tam kopie i spadochron jest otwarty lecz nie rozwija się ...
Trzeba go jeszcze raz otworzyć pokazuje się tam gdzieś z boku co trzeba wcisnąć. Edytowane przez mastertab

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja z innej beczki: czy wreszcie w grze pojawiła się opcja pełnej współpracy z gamepad'em ? Oczywiście mam na myśli ten pad od xboxa 360.

 

Grałem we wszystkie trzy Splintery po parę razy na pc, xboxie i gamecube, a najwygodniej grało mi się właśnie padem, dlatego zastanawiam się czy warto tego pada kupić do tej gry.

 

Problem w tym, że poprzednie części Splintera na pc w ogóle pada nie obsługiwały, ale może się to wreszcie zmieniło ? Bo Gates głosił, iż wszystkie nowe gry pod Vistę mają obsługiwać pada x360. Więc jak jest z nowym Splinterem, ktoś wie, używał, grał na padzie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czytałeś choć by stronę wcześniej? Przecież jak byk napisałem, że trzecią część przeszedłem tylko i wyłącznie padem i czwórka też go obsługuje tylko zrąbali konfigurację i nie wykrywa połowy przycisków w padzie. Tak jest bynajmniej u mnie. Grzybki jak najbardziej są wykorzystywane! Mam pada od PSXa na przejściówce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to ja z innej beczki: zacząłem znów grać i gra wciąga ostro przy okazji jednak widać kolejne bugi:

 

-na levelu ze statkiem gdzieś tam namroźnej północy:

[1] pada śnieg, podchodze do namiotu jak najbliżej jak mogę i jak sie obejrze śniegu nie ma

[2] jeżeli pochwycimy przeciwników w tym samym miejscu i ich tak samo wykonczymy to padają na siebie i przenika jeden przez drugiego-wygląda to komicznie bo niby jeden koleś a ma 2 pary rąk i nóg :D

[3] jak zanurkowałem pod krą na skraju planszy to w momencie gdy "teoretycznie" powinienem odbic sie od ściany całkowicie zniknęła plansza i nurkowałem sobei w nieskończoność w ... niczym! jak bym pływał w powietrzu n/c

[4] błędy w wyświetlaniu przy użyciu lornetki albo celownika w broni- nie dość ze zanika momentalnie śnieg to jeszcze w wypadku celownika obraz staje się dosyć dziwny

 

chodzi bardzo wolną w kwestii optymalizacji zrobiono 3 kroki do tyłu od czasu ChT ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Większości błędów wymienionych wcześniej nie zauważyłem, gra sie bardzo przyjemnie, choć ciężko się przyzwyczaić do pewnych zmian w rozgrywce :) Grafika bardzo ładna, ale w porównaniu z poprzednią częścią optymalizacja kuleje no i tu i ówdzie widać błędy w shaderkach :) Mimo wszystko to Splinter :D

Grał ktoś już w multiplayer?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak są błędy ale jeden mnie drażni czyli otwieranie sejfu.(Tylko ja z tym walcze? )Czasem wogóle jakby gra nie reagowała na klawiature podczas włamu.Zdaża się to dosyć często.Ludziska z Ubi nie powinni byli się spieszyć i bardziej dopieścić gre.W porównaniu do CT gra ma sporo błędów...ale i tak jest pikna :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grzybki jak najbardziej są wykorzystywane! Mam pada od PSXa na przejściówce.

Ale pad od PSX to jednak pewna różnica, a chodzi o to, że Gates oficjalnie obiecuje współpracę nowych pecetowych gier właśnie z padem Xbox 360. Ten pad posiada z pewnością inaczej rozłożone przyciski, oraz dodatkowo trigery.

 

A co do błędów - czy błędy są nadal po instalacji nowego patcha ?

 

 

Ok, właśnie znalazłem potwierdzenie na forum

http://www.nvnews.net/vbulletin/forumdisplay.php?f=12

 

Pozwolę sobie to mniej więcej przetłumaczyć :-)

 

"Kontroler xbox 360 na kablu może być użyty na pc z Double Agentem bez żadnej konfiguracji. Po prostu podłącz i wszystkie przyciski oraz wajchy będą zmapowane tak jak w wersji na konsolę xbox 360."

 

No nic, pozostało czekać na premierę SC DA w Cenedze :-)

 

Wchodzę i co widzę ? Wczoraj napis premiera był "20 listopada". Teraz jest "grudzień 2006". Już rok czekam na tę grę, ktoś tu w kulki chyba leci.

 

http://www.sklep.cenega.pl/index.php?m1=kp...d&p_id=3448

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też po pewnym czasie odpoczynku zasiadłem ponownie do gry i już ją skończyłem. Hmm gra jest ogólnie ciekawa ale za krótka...

 

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Szkoda że nie można w niektórych misjach całkowicie "przejść" na drugą stronę... hehe ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to ze za krotka to chyba przypadlosc kazdej czesci SC ;) z reszta to zalezy jak kto przechodzi gre, jeden wpada do pomieszczen i robi bang bang a inny lazi po suficie nad glowami wrogow i stara sie nie ujawniac swojej obecnosci co chyba jest najpiekniejsze w tej grze.

Edytowane przez CarsonPoland

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie jest taki problem gdy ktoś mnie zabije w misji w Afryce i chce załadować gre to wysypuje mi sie do systemu. Ma ktoś podobny problem? Przeinstalowałem grę,sterowniki też na najnowsze i nadal to samo. Przez całą grę może raz mi sie wyłączyła. Gra super ale tyle błędów sie nie spodziewałem. Pomocy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie jest taki problem gdy ktoś mnie zabije w misji w Afryce i chce załadować gre to wysypuje mi sie do systemu. Ma ktoś podobny problem? Przeinstalowałem grę,sterowniki też na najnowsze i nadal to samo. Przez całą grę może raz mi sie wyłączyła. Gra super ale tyle błędów sie nie spodziewałem. Pomocy

Miałem dokładnie to samo, sposób jest tylko jeden: przejdź ten etap bez alarmu i zgonu :)

 

Pozdrowienia dla UbiSoftu :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

mam pytanie odnośnie "wyboru"

 

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Mianowicie, czy w znaczący sposób na fabułę, wpływa opcja "wrobienia" Enrice (czyli zostanie zabita). A jak w przypadku gdy wybierzemy inną opcje ?

 

Pozdrawiam.

Edytowane przez K.A.B

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...