Skocz do zawartości
grzegrz

Splinter Cell: Double Agent

Rekomendowane odpowiedzi

skad ta pewnosc, ze tu bedzie jak z CT?

bo cale forum ubi jest zaspamowane topicami z serii kiedy bedzie patch do SM2.0 od czasu premiery gry a ze ubisoft to szanujacy sie wydawca i developer wiec napewno nie zawiedzie tych milionow graczy tak jak nie zawiodl z CT :D Edytowane przez kim.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem ogromnym fanem Fishera (wszystkie części przeszedłem po kilka razy na 2 konsolach i pc), ale gra ma tyle błędów, co W ŻADNEJ GRZE jaką w życiu widziałem. Od błędów typu "rozetnij namiot, który już dawno jest rozcięty", przez "trzymam w ręku magiczny przedmiot, który lata pół metra dalej" po błędy w liście sejwów albo sporadyczne "runtime errors" (wersja spatchowana !). Mimo iż gram w 800x600, detale na mniej więcej medium, w późniejszych misjach gra tak skacze, iż odechciało mi się grać.

 

Poszedłem do kumpla sprawdzić jak u niego chodzi na xboxie 360. Co prawda miał tylko ściągnięte demo multi, ale i tak nie ma co porównywać. Mimo iż czytałem narzekania na przycinki, żadnych nie zauważyłem. Gra wygląda świetnie, co najmniej jak na moim pc w hires i wszystkich możliwych detalach na max. Tyle że na xboxie gra się płynnie i przyjemnie, a na moim pc mam ze 10fps. Miałem rozbudować pamięć w kompie. Chyba jednak dołożę tę kasę do xboxa...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

+1

 

Mnie tez strasznie draznia bugi w grach, nawej jesli gra jest super i ma kupe buraczków to nie potrafie sie rozerwac na poł i grac jednoczesnie przymykajac oko na błędy. Dlatego przewaznie wole nie grać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszedłem do kumpla sprawdzić jak u niego chodzi na xboxie 360. Co prawda miał tylko ściągnięte demo multi, ale i tak nie ma co porównywać. Mimo iż czytałem narzekania na przycinki, żadnych nie zauważyłem. Gra wygląda świetnie, co najmniej jak na moim pc w hires i wszystkich możliwych detalach na max. Tyle że na xboxie gra się płynnie i przyjemnie, a na moim pc mam ze 10fps. Miałem rozbudować pamięć w kompie. Chyba jednak dołożę tę kasę do xboxa...

Odpal Multi na PC zobaczysz, że będziesz miał wiecej FPS niż na xboxie. Single chodzi tragicznie, ale multi to już inna bajka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam problem, pomoze ktos ? :(

 

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
nie moge dojsc co zrobic w wiezieniu jak pomagam w ucieczce, temu kolesiowi, no i chyba musze sie wbić tam gdzie wiezniowie sie bija, tylko nie wiem jak :(... to jest tam gdzie na rurach z góry wszystko widac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

Gratuluje. Jezeli zacinasz sie w takim miejscu to ja nie wiem jak przejdziesz te gre [[[; Chodzi o moment kiedy zrywasz plakat, wchodzisz po rurce i widzisz wszystko z gory tak? Masz tam taka krate, musisz ja wywalic i po prostu tam wejsc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
:unsure: nie gratuluj bo , to przeszedlem , utknołem dalej miszczu...rozpetałem burde tych wiezniów, chodze i chodze po tym wiezieniu...to jest wtedy jak widac jak strażnik się bije z wieźniem, a inny pokrzykuje z prawej strony...
Edytowane przez JC_pink

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek
» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
No wiesz, tam ciagle straznicy sie bija z wiezniami, a nie jeden "pokrzykuje z prawej strony" wiec sorry ale ci nie pomoge. Moze sam sprobuj to przejsc bo nie wyrobisz z wciskaniem alt + tab

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy da rade aby dzialal HDR i AA na karcie ATI. Bo kiedy wlacze w Catalystach AA np x4 to w grze jest sieczka, tzn teksturki znikaja i ogolnie nie da sie grac. Bez AA jest ok. Lecz wlaczenie chociaz podwojnego AA upiekszy rozrywke.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy da sie wlaczyc napisy w tej grze? W prawdzie moj poziom angielskiego stoi na przyzwoitym poziomie, ale nie ukrywam, ze gdy skradam sie i ktos cos gada w tle w ogole na to nie zwracam uwagi, a sa to na ogol dosyc wazne wskazowki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko tyle widze info na temat tego co naprawia ten patch :

 

"Description: Singleplayer: - This patch fixes the infamous “unlockables” bug. - The gadgets the player unlocks by completing secondary objectives can be used in the next missions. Multiplayer: - Disconnection issues have been fixed at loading time and ingame - Invitations are shown in the main online menu and in the lobby - A few bugs in squad management have been fixed "

 

Czy instalował już ktoś tego patcha i może powiedzieć czy naprawia on płynność gry ? bo u mnie nawet na 1.01 gra chodzi tak że po prostu obrzydło mi granie w DA a gra fajna bo fabuła wciąga niesamowicie jednak brak płynności wpłynął na to że po prostu dałem sobie spokój z tą gra i jedyna moja nadzieja że patche coś zmienią. Jeżeli ten patch nie poprawi błędów związanych z totalnym "chaczeniem" tej gry to już po prostu nie wiem co mam myśleć na temat panów z UBI :/, mam nadzieje że RS:Vegas robiony już na engine Unreal Engine 3 będzie chodził lepiej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Musze cie zmartwic. Zapuscilem sobie 3-cia misje i dalej chodzi kiepsko - a wlasciwie to tak samo jak przed zaaplikowaniem patcha. Jedyna zamiana jaka zauwazylem :lol: to to, ze mozna wylaczac te glupie wstawki po wyjsciu z menu do gry. Chodzi mi o animacje/filmik przedstawiajacy noz i karabin - wczesniej nie dalo sie jej wylaczyc. Na to czekałem. Po prostu na to czekalem tyle tygodni :lol: n/c. To chyba jakas kpina, kiedys mialem Ubisoft za dobra firme :lol: ale chyba jednak sie mylilem, smialo moge te mafie porownac do EA :lol:.

Edytowane przez Pioorek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość [RONIN]

[...] smialo moge te mafie porownac do EA :lol:.

Jak możesz! EA przecież wydaje tony patchy do swoich produktów które w bardzo realny sposób zmieniają grę (przykładem może być BF2).

 

Co do samej gry, raczej wole Metal Gear Solid ale są w serii SC użyte fajne patenty które robią z gry bardzo ciekawy projekt.

 

Szkoda że potrzebne są Shadery 3.0 :-|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To chyba jakas kpina, kiedys mialem Ubisoft za dobra firme :lol: ale chyba jednak sie mylilem, smialo moge te mafie porownac do EA :lol:.

popieram kolegę. Nic się nie zmieniło. Momentami tak haczy, że zaczynam się zastanawiać czy czasem nie gram na Pentium 166 :-) Szczerze mówiąc, wolałbym żeby gra była dalej na starym UT 2.0 (SCDA jest na 2.5) jak CT i chodziła po ludzku. Tym bardziej, że praktycznie wizualnie niczym się od Chaos Theory nie różni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wow na 1800XT masz 18-24 w 1024x768 - masakra robi sie coraz gorzej z tymi grami :mur:

Nie wszędzie, ale zdarzały się takie levele jak np. więzienie i nie tylko gdzie rzeczywiście przez dłuższy czas nie było więcej niż 24 fps. Tak to jest jak się stary engine przepakuje shaderami i innymi [ciach!]łami to już Rainbow Six: Vegas na UE 3.0 chodzi o wiele lepiej (choć też jest do czego się przyczepić). Edytowane przez mastertab

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Majkel

Właśnie zabieram się za drugą połowe CT i mam pytanie - Czy warto grac w DA ? Słyszałem, że silnik skopany i gra ogólnie słaba :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zabieram się za drugą połowe CT i mam pytanie - Czy warto grac w DA ?

mnie gra sfrustrowała maksymalnie. Nie dość że technicznie zepsuta (framerate), to fabuła jakaś nijaka i system gry skopany (dziwne wskaźniki zdrowia, ukrycia, etc...). Z mrocznej skradanki zrobili jakiś Splinter for MTV Generation.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie: czy zrobili już jakiś program, dzięki któremu da sięodpalić tą grę na kartach bez ps3.0 ?

 

a może jest jakaś metoda, jakieś zmiany w plikach ini czy innych

 

napiszcie bo jestem ciekaw

 

pytam się bo jeśli da się to bym sobie zagrał a jeśli nie to dopiero jak kartę zmienię

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie sprawiłem sobie tą gierke i... instalacja bez problemu, klikam na ikonke wybieram single player i albo po tym nic sie nie dzieje albo wywala błąd o Microsoft Visual C++ Runtime Library....WTF?? HELP!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poca napisał:

Nie wiem co myśleć już o tych grach.

Czy 7800GT ma już wydajność porownywalna z gf2mx?

Gra chodzi strasznie źle. Żałuje strasznie kupna gry :|

hmmm, gram 1024x768 , w sterach high quality, wylaczone wygladzanie krawedzi,.

 

Czasem przytnie ale tragedii nie ma. Powiedzialbym, ze nawet gra sie komfortowo. Cuz rogrywka inna niz w poprzednich czesciach ale ujdzie. Jednak czasem ma sie wrazenie, ze to niedorobiona konwersja z XO.

Edytowane przez KaszaWspraju

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...