Skocz do zawartości
grzegrz

Splinter Cell: Double Agent

Rekomendowane odpowiedzi

Mam to samo. I do tego problemy z odpaleniem :mur:

To może demko jest coś zrąbane. Jasne na takim sprzęcie problemy z odpaleniem :blink: to chyba napewno jest coś z demkiem. U mnie jeszcze obraz prześwituje, albo jest tekstura wody tam gdzie jej nie powinno być.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie jeszcze obraz prześwituje, albo jest tekstura wody tam gdzie jej nie powinno być.

identycznie u mnie

 

polecam najnowsze stery; jutro sam odpale to podziele sie wrażeniami jak to u mnie śmiga ;)

stery mam najnowsze 93.71 :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1024x768 i ustawienia max co w demie można ustawić (czyli next gen), bez AA anizo 8 i śmiga, optycznie przynajmniej bo w żadne Frapsy się bawić nie mam zamiaru. Stery 91.28 i żadnych problemów z wyświetlaniem nie ma.

Jak ktoś wpadnie jak odpalić konsole ale co pozmieniać w ini żeby można było coś więcej wycisnąć to niech się podzieli.

EDIT:

PiPoL

Żadne bzdury tylko późna pora i źle zdanie napisałem.

Edytowane przez BeerdMan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale ta gra jest zabugowana. Tragedia! Chciałem ustawić pada od PS2 i mam problem, bo nie wykrywa połowy przycisków. Skopiowałem w .ini wpisy odpowiedzialne za sterowanie z ini od SCCT i to samo. Te, które gra widzi to można używać, te które nie dało się konfigurować wogóle nie działają! Czasami przestaje działać klawiatura i zamiast quit muszę zamykać przez CTRL+ALT+DEL, a czasami jak już ktoś wspomniał po wybraniu QUIT gra wczytuje level. Takie moje wrażenia po 15minutach grania. Szkoda. Czekam na jakiegoś patcha.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez mialem jakies jaja z teksturami wody. Tzn wyplynalem na powierzchnie i patrzalem na dziure w wodzie to bylo widac ciala lezące na dnie (po prostu wygladalo to tak, jakby w ogole wody nie bylo pod lodem). Stery najnowsze.

 

kojak ct - w ogole te menu jest tak zabugowane ze masakra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1024x768 max co w demie można ustawić (czyli next gen), bez AA anizo 8 i śmiga, optycznie przynajmniej bo w żadne Frapsy się bawić nie mam zamiaru. Stery 91.28 i żadnych problemów z wyświetlaniem nie ma.

Jak ktoś wpadnie jak odpalić konsole ale co pozmieniać w ini żeby można było coś więcej wycisnąć to niech się podzieli.

BZDURY, BZDURY i jeszcze RAZ BZDURY !!!! Znaczy pierwsza częśćB-)

 

Rozdziałka jest do 1600x1200, aczkowlwiek tylko do 1280x1024 da się grać na sprzęcie z podpisu <_<

 

2 dni temu ściągnąłem demo Chaos terrory, wczoraj to. I jakoś bardziej ChT do mnie przemawia:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam nastepujacy problem gdziekolwiek sie nie rusze sledzi mnie malutki cień Sama :P (wystepuja tez inne bledy w texturach, szczegolnie pod woda)

Dołączona grafika

ps. gra na poczatku odpalala mi sie w oknie hehe, ale to akurat mozna zmienic w .ini.

Edytowane przez Neon69

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam nastepujacy problem gdziekolwiek sie nie rusze sledzi mnie malutki cień Sama :P (wystepuja tez inne bledy w texturach, szczegolnie pod woda)

ps. gra na poczatku odpalala mi sie w oknie hehe, ale to akurat mozna zmienic w .ini.

no mam bardzo podobnie. Bałem sie że to coś z kartą, ale jak wam na GF7 tak robi to jestem troche spokojniejszy :wink: To jest screen z demka ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie są jakieś przekłamania graficzne w demie :|...na niebie mam żółtawe plamki :( (myślałem że może czuła na OC jest gra...odkręciłem grafę i dalej to samo :| )...stery 93.71

 

za długo nie miałem czasu pograć...motyw z wciąganiem pod wodę mi się podoba ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak bylo to nie bijcie :wink:

 

 

PETYCJA DO UBISOFT

 

 

Sadze, ze mozna przykleic tak dla jaj :wink:

 

Producent i tak na takie cos ma totalny zlew, bo gdyby chcieli to by zrobili, no i zobaczcie na niektore "kulturalne" prosby :lol:

Edytowane przez luki2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie po odpaleniu demka martwią arty na samym początku. Po wyplynieciu z wody juz jest wsio ok, pewnie bug albo drivery 93.71 nie teges ;]

Dołączona grafika

Moze i dobrze nie uchwyciłem, ale w czasie gry sa dośc wyraźne :?

Edytowane przez Plusk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja nie mam w ogóle "nowych" (czyli takich, które nie występowały już w CT, np. przenikalne trupy itp.) bugów - moje screeny są tutaj. Mam nadzieje, że błędy z menu (jak wczytywanie gry po naciśnięciu "quit") w pełnej wersji nie występują.

 

Jak włączyć tryb "standart"? Bo automacznie zmienia na "next gen." (biorę "apply", potem "save").

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja nie mam w ogóle "nowych" (czyli takich, które nie występowały już w CT, np. przenikalne trupy itp.) bugów - moje screeny są tutaj. Mam nadzieje, że błędy z menu (jak wczytywanie gry po naciśnięciu "quit") w pełnej wersji nie występują.

 

Jak włączyć tryb "standart"? Bo automacznie zmienia na "next gen." (biorę "apply", potem "save").

 

Full jest rownie zabugowany jak demko. Chodzi beznadziejnie, gdy wciskamy quit laduje sie lvl znow, ogolnie menu jakies lewe jest, do tego bledy w grafice (mowilem juz o tym) - ale nie jest ich tak duzo.

Gra jest super, ale te bledy na prawde zniechecaja. Jezeli wyszedl juz patch, to na pewno nie jest to jakas wczesna wersja jak niektorzy sugerowali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...w jaki sposób zmienić w demku dispaly option na standard (mimo akceptowania i sejwowania i tak jest next gen); czy można zmieniać ustawienia grafiki (poza rozdziałaką i ww - standard-nextgen)?

 

Z góry THX za wskazówki i pozdrawiam :wink: .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeden wielki LOL z tą grą, która pomijając błędy jest bardzo dobra. Kilka dni temu pisałem że to na bank jest beta bo niemożliwe żeby w wersji sklepowej była taka masa błędów. Dzisiaj już wiem że ta gra tak wygląda w wersji finalnej o czym świadczą wrażenia graczy z demka. Ubi Shanghai dali ciała i to mocno. Wszystko jestem w stanie wybaczyć ale to co się działo u mnie w levelu Kinshasa2 to już przegięcie, gra wywalała do pulpitu przy każdym wczytywaniu sejwa dzięki czemu misje robiłem dwa razy dłużej z pianą na ustach :) DA to niestety pierwszy Splinter Cell który sprawia problemy i mam nadzieję że ostatni. Niechże za kolejną część wezmą się goście z Montrealu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok pograłem wczoraj i dziś nieco i mogę napisać kilka wrażeń z gry:

 

w kwestii samej gry czyli fabuły, grywalności to jak to slinter cell zdążył nas przyzwyczaić czyli miód malina :). Przeszedłem 2 pierwsze levele i jestem naprawdę zadowolony. Nowe tricki Sama i konstrukcja poziomów kopią tyłki :)

 

A teraz nieodzwona część pt. "Grafika & brak optymalizacji" :P

 

gram na 1024 bez aa/af/ss, co dało się włączyć to jest na on reszta hihg (oprócz cieni które są na medium). Gra chodzi uogólniając wolno gorzej od ChT. nie miałem włączonego frapsa ale płynność czyli 25 fps uświadczam rzadko no chyba, że w pomieszczeniach gdzie jest mniej detali.

Grafika jest świetna poziom z więzieniem, a dokładniej jego dach normalnie zamiata ilością detali :D

 

Bugi w grafice jakie dotąd zauważyłem:

 

-nóż sama w poziomie iceland przenikał przez kaptur strażnika

-gdy wynurzyłem się w wody i na nią spojrzałem to już jej nie było :D po prostu tak jak bym wisiał w powietrzu do tego było widac cienie ciał na dnie

-w więzieniu w pewnym momencie miałem kilka ścian granatowych tak jakby były bez textury

-w jednym miejscu w zależności od kąta patrzenie szyby zmieniały jakby kolor (przezroczysty na bardziej biały było to ewidentnie widać)

-podobnie dym raz był a raz go nie było w zależności pod jakim kątem patrzyłem

-strażnik na dachu dziwnie trzymał broń i przez to praktycznie z jego ręki zrobił się jakiś kikut dziwnie to wyglądało .. .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...