Skocz do zawartości
grzegrz

Splinter Cell: Double Agent

Rekomendowane odpowiedzi

PawelDK

O ile Prey nie był taki zły (narazie tylko demko skończyłem) to z fifą się zgodzę! :D Jeśli chodzi o splintera to jest to dość udana seria. Ostatnio z braku czasu nie mogę dokończyć CT (pół roku temu stanąłem ;)), ale jak tylko zima przyjdzie to na pewno to zrobię i pewnie DA zacznę. :) Giera jest fajna. Jeśli ta część będzie lepsza (tak jak mówisz) to na pewno nie przejdę obok niej obojętnie. Przez brak czasu decyduję się tylko na dobre tytuły i liczę, że właśnie splinter taki będzie. :)

 

imba18

Zgadza się. Jesteśmy prawie sąsiadami! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta gra zapowiada sie przepysznie. Ciekawe jak czesto bedziemy odgrywac akcje we dwoje (double agent [: ) - moze caly czas?

Nie moge sie doczekac juz ;]

Fisher troche stary juz jest ale dalej sie zwinnie rusza (animacja zalatwienia kolesia i wciagniecia go pod lod wyglada niezle)

Edytowane przez Pioorek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nom Animacje mi sie podobaja w Splinterach tzn od Chaos Tcheory bo w poprzednich czesciach nie wygladalo to super ale jak zagralem pierwszy raz w chaosa :o Omg jak on sie porusza :)ehhh zagral bym sobie jeszcze w Chaos ale cos mi sie nie chce wlaczyc i ubolewam strasznie ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, pograłem trochę więcej więc czas na małą relację :) Ukończyłem jak narazie 3 misje (nocna, więzienie i baza "wroga). Zaczynamy jako stary dobry Sam :) Jednak by dotrzeć do wroga musi się wkupić w jego łaskę, więc naszym zadaniem jest wyciągnięcie gościa z więzienia. Od tego momentu zaczynamy działać na 2 fronty, od nas zależy czy NSA i wróg będą nam ufać czy też nie np jeśli będziemy ogłuszać policjantów to nadal NSA będzie nam ufało. Narazie nie testowałem co się stanie gdy NSA straci do na całkowicie zaufanie, ale dziś to zrobię. W porównaniu do CT, Samowi doszło kilka nowych ruchów np wciąganie kolesi pod wodę wcześniej rozbijając lód. Teraz mogę spokojnie powiedzieć, że jest to najlepsza część z całej serii :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na wstępie alpel do wszystkich, jak coś to używajcie spoilerów. Nie psujmy sobie nawzajem zabway gdy przyjdzie pora ;).

Teraz konkrety.

Dobra, pograłem trochę więcej więc czas na małą relację :) Ukończyłem jak narazie 3 misje (nocna, więzienie i baza "wroga). Zaczynamy jako stary dobry Sam :) Jednak by dotrzeć do wroga musi się wkupić w jego łaskę, więc naszym zadaniem jest wyciągnięcie gościa z więzienia. Od tego momentu zaczynamy działać na 2 fronty, od nas zależy czy NSA i wróg będą nam ufać czy też nie np jeśli będziemy ogłuszać policjantów to nadal NSA będzie nam ufało. Narazie nie testowałem co się stanie gdy NSA straci do na całkowicie zaufanie, ale dziś to zrobię. W porównaniu do CT, Samowi doszło kilka nowych ruchów np wciąganie kolesi pod wodę wcześniej rozbijając lód. Teraz mogę spokojnie powiedzieć, że jest to najlepsza część z całej serii :)

Podejrzewam że zobaczysz napis "Game Over" ;). To tylko gra i jak każda MUSI mieć jakieś ograniczenia (a szkoda). Fajnie byłoby nawet dla picu przejść na tą złą stronę i już do końca czynić zło, a tak musimy się trzymać w "ryzach", trochę tutaj, trochę tam. Zawsze to coś ale pewnien niedosyt zostanie. Zresztą zobaczy się bo kto wie, może wzorem SW:JK:Jedi Academy na końcu będziemy mogli wybrać którą stronę popieramy i zakończenie będzie zupełnie inne...Takie moje gdybania ;).

PawelDK, napisz jak to chodzi na X360. Czy są jakieś dropy(bądź zwolnienia) w animacji? Mam nadzieję że nie. Mam również nadzieję ze wersja PieCowa nie bedzie odstawać od wersji XO (jak np. G.R.A.W). To by oznaczało wprawdzie że czeka mnie zapewne 640x480 na low ale przynajmniej inni nie byliby "wydymani". Nara.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PawelDK, napisz jak to chodzi na X360. Czy są jakieś dropy(bądź zwolnienia) w animacji? Mam nadzieję że nie. Mam również nadzieję ze wersja PieCowa nie bedzie odstawać od wersji XO (jak np. G.R.A.W). To by oznaczało wprawdzie że czeka mnie zapewne 640x480 na low ale przynajmniej inni nie byliby "wydymani". Nara.

Za dużo nie zdradziłem, więcej niż ja powiedziałem jest dostępna w filmikach.

Co do animacji to wg mnie jest płynna, nie zwróciłem uwagi na jakieś chrupnięcia. Dodam jeszcze, że w grze są niesamowicie ostre tekstury, wygląda to cudownie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za dużo nie zdradziłem, więcej niż ja powiedziałem jest dostępna w filmikach.(...)

Nic Ci nie zarzucam, absolutnie. Tylko skoro gra jest to niektórym może przyjść do głowy zdradzanie pewnych "sekretów" i psucie innym zabawy. Co to za przyjemność grać wiedząc co nas czeka? Stąd mój apel do WSZYSTKICH.

Pozdro i dzięki za info.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nowszy cytat: "...Amerykańskie sklepy ukradkiem zmieniły datę na 31 października. Zareagował również europejski oddział Ubisoftu przesuwając premierę z 27 października na 3 listopada. Jak się okazało i te daty najprawdopodobniej nie będą miały nic współnego z rzeczywistością. Jak poinformowała Community Manager Ubisoftu, Morgan 'Rhoulette' Romine, Splinter Cell Double Agent w wersji na PC zadebiutuje dopiero 7 listopada. Pozostaje nam tylko czekać na akualizację planów wydawniczych na stronach Ubi.

 

Zmiana daty najprawdopodobniej nie wpłynie na premierę polskiej wersji – ta zapoowiadana jest na drugą połowę listopada. Przypominamy, że w Sama Fishera ponownie wcieli się Mirosław Baka"

 

...takze :o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

znajomy wlasnie mi doniosl, ze juz skonczyl. 9 godzin grania na XO. :|

w Blacka z X1 gral ponad 18 godzin, co oznacza, ze jakims hardcorowo wymiatajacym graczem nie jest :|

jesli to prawda, to chyba pozostaje jedynie granie od razu na Hard, bo inaczej to bez sensu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

znajomy wlasnie mi doniosl, ze juz skonczyl. 9 godzin grania na XO. :|

w Blacka z X1 gral ponad 18 godzin, co oznacza, ze jakims hardcorowo wymiatajacym graczem nie jest :|

jesli to prawda, to chyba pozostaje jedynie granie od razu na Hard, bo inaczej to bez sensu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No kiedy to demko wydadzą :mur:

 

9h..mało ale podobno ze względu na możliwości jakie daje bycie "podwójnym agentem" zachęci do przechodzenia gry jeszcze raz, w inny sposób zupełnie.

 

Wyczytałem coś (chyba w recce na IGN, teraz już nie pamiętam) ale to chyba zalicza się do spoilera więc jak ktoś chce to niech zagląda, a jak nie to nie ;):

 

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Gra ma mieć (a w zasadzie MA) 3 zakończenia w zależności od naszych poczynań i poziomu zaufania NSA i JBA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyczytałem coś (chyba w recce na IGN, teraz już nie pamiętam) ale to chyba zalicza się do spoilera więc jak ktoś chce to niech zagląda, a jak nie to nie ;):

 

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Gra ma mieć (a w zasadzie MA) 3 zakończenia w zależności od naszych poczynań i poziomu zaufania NSA i JBA

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

No to 3x9h (a w zasadzie mozna powiedziec, ze kazde nastepne przejscie to spokojnie godzinka mniej, czyli raczej 3x8h) to nadal troszke malo, zeby traktowac ja jako powazna pozycje dla pojedynczego gracza. Ale ponoc multi syci - co mnie akurat dynda i powiewa, bo XO do netu podlaczam od swieta tylko ;) - brak WiFi Adaptera jak na razie :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Z tego co pamietam to gra niestety nie dziala na kartach z SM 2.0. Podobno to oficjalna wiadomosc.

 

//

A jednak wybrales sprzet [; bo kiedys cos o konsoli wspominales.

Gratuluje slusznego wyboru ;]

Edytowane przez Pioorek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamietam to gra niestety nie dziala na kartach z SM 2.0. Podobno to oficjalna wiadomosc.

Wiem,ale zmieniam cały sprzęt. Do tego kupuje 7600 GS od Galaxy na DDR 3 ;) Już nie mogę się doczekać nowego Splintera... zwłaszcza że nie ma w co grać ostatnio. Sorry za małe OT.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...