Skocz do zawartości
s0lid

Film Przedstawiający Możliwości Ps3

Rekomendowane odpowiedzi

http://www.gamespot.com/news/2005/05/16/ne...ypress_e305.asx

Pod artykułem jest mała niebieska ikonka "STREAM FOR FREE" tuż pod napisem "Sony E3 2005 Press Conference". Tam klinkijcie. Najpierw będzie 30 secundowa reklama, a później już konferencja.

 

Jak znajde lepszy link to podam.

UPDATE:Zhacksowałem i rozkminiłem normalnie bezpośredni adres do downloadu na hdd.

rtsp://a1368.m.akastream.net/7/1368/5372/1/gamespot.download.akamai.com/5372/netshow/gslive/2005/05/2stream_sonypress_e305_hi.wmv

Trzeba ssać menadżerem downloadu - inaczej się nie da. Przekopiujcie powyzszy link np do flash get'a

 

Każdy szanujący się gracz musi się zapoznać z całą konferencją, ba! KAŻDY KTO SIE INTERESUJE KOMPUTERAMI I ICH MOCĄ ORAZ MOŻLIWOŚCIAMI, BEZ PRZEWIJANIA!!! Ci co znają angielski mają wręcz obowiązek zapoznać się z rzeczami jakie są przedstawione. To jest wręcz niesamowite. Jestem w połowie filmu (kaczki) i już zbierałem kilka razy szczenke z podłogi, a na samych kaczach musiałem po nią iść do piwnicy.

 

IMO po tym co zobaczyłem (do tej pory) - PC się skończył jeśli chodzi o rozgrywkę - Proszę tu nie wywoływać dyskusji. To jest moje subiektywne zdanie. Zresztą wiekszość je podzieli po obejrzeniu filmu.

 

Sory, że film nie jest w dziale o PS3, ale on wymaga osobnej dyskusji.

 

Czas filmu 1h50m, nie trzeba ściagać, można ogładać strumień. 300k to już bardzo przyzwoita jakośc.

 

 

Zapraszam do dyskusji.

Edytowane przez .:Solid_Snake:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, obejrzałem całe...

DŻIZZZUS KOORWA JA PIERD.OLE! ROZYEBUNDA NA MAXA!

 

Mam sraczke, leże bez czucia na podłodze, z wywieszonym jęzorem. To jest masakra ta prezentacja. Niektórzy mogą mówic ze to rendery, ale na przykładzie Unreal'a 3 pokazali że nie i że najbardziej złożone akcje są obrabiane w czasie rzeczywistym.

 

Mogłem wychwalać konsole, pokazywać screeny, zarzekać sie ze to nie były rendery... Te wszystkie screeny, które wam zaprezentowałem, to MIŚ USZATEK I KOLARGOL w stosunku do filmów. Sceptycy powiedzą "render" ale sony pokazało, że nie render, bo obrabiało to w czasie rzeczywistym. Kaczuszki rządzą

 

KillZone kładzie wszystkie najwieksze FPP na PC jednym pierdem na łopatki...

 

ja juz nic nie mówie, tylko ściągam cały film i arhiwizuje. TO TRZEBA OBEJRZEĆ

 

WELCOME CHANG3

Edytowane przez .:Solid_Snake:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, obejrzałem całe...

DŻIZZZUS KOORWA JA PIERD.OLE! ROZYEBUNDA NA MAXA!

 

Mam sraczke, leże bez czucia na podłodze, z wywieszonym jęzorem. To jest masakra ta prezentacja. Niektórzy mogą mówic ze to rendery, ale na przykładzie Unreal'a 3 pokazali że nie i że najbardziej złożone akcje są obrabiane w czasie rzeczywistym.

 

Mogłem wychwalać konsole, pokazywać screeny, zarzekać sie ze to nie były rendery... Te wszystkie screeny, które wam zaprezentowałem, to MIŚ USZATEK I KOLARGOL w stosunku do filmów. Sceptycy powiedzą "render" ale sony pokazało, że nie render, bo obrabiało to w czasie rzeczywistym. Kaczuszki rządzą

 

KillZone kładzie wszystkie najwieksze FPP na PC jednym pierdem na łopatki...

 

ja juz nic nie mówie, tylko ściągam cały film i arhiwizuje. TO TRZEBA OBEJRZEĆ

 

WELCOME CHANG3

1449138[/snapback]

Stary nie podniecaj się tak ;)

 

1. jak coś piszesz to edytuj swoje posty - nie ma potrzeby abyś pisał sam pod sobą

2. PS3 ma faktycznie ogromne możliwości - procek z 3 rdzeniami + karta z 48 potokami ... to daje do myślenia - ale ta konsola jest przewidziana na 4-5 lat. Za 2 Lata piece dorównają jej w grafice, za 3-4 będą sporo lepsze, za 5 latek ... cóż wyjdzie PS4

 

Generalnie jest tak, że do gier trochę lepsze są konsole - ale do codziennej pracy bardziej uniwersalny jest piecyk

Edytowane przez wojwar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zhacksowałem i rozkminiłem normalnie bezpośredni adres do downloadu na hdd.

rtsp://a1368.m.akastream.net/7/1368/5372/1/gamespot.download.akamai.com/5372/netshow/gslive/2005/05/2stream_sonypress_e305_hi.wmv

Trzeba ssać menadżerem downloadu - inaczej się nie da. Przekopiujcie powyzszy link np do flash get'a

 

Raz, jest sie czym podniecać - obejrzyj!

Dwa, podałeś zła specyfikacje PS3 (jest ona cała dokłądnie objaśniona)

Trzy, co z tego, że dorównają, jak za kolosalne pieniądze, a developerów i tak niezyskają, bo Ci juz przesli na jasną strone :P

Cztery. To nie ma być topic o wyższości konsoli nad PC ani na odwrot. Sami wyciagniecie wnioski jak obejrzycie.

 

I tu nie chodzi tylko o grafe, ale o wszystko, fizyke, dopracowanie... nawet jesli ktoś jest zatwardziałym PCtowcem, to niech wsiadzie do tego wehikułu czasu i niech zobaczy jak jego gry bedą na PC wygladać za 2-3 lata i co sobą reprezentować (o ile w ogole wyjdą ;)

 

RULE No1 - OGLADAĆ! POTEM SIĘ WYPOWIADAĆ! ;)

Edytowane przez .:Solid_Snake:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

link mi nie działa

Stary nie podniecaj się tak

 

1. jak coś piszesz to edytuj swoje posty - nie ma potrzeby abyś pisał sam pod sobą

2. PS3 ma faktycznie ogromne możliwości - procek z 3GPU + karta z 48 potokami ... to daje do myślenia - ale ta konsola jest przewidziana na 4-5 lat. Za 2 Lata piece dorównają jej w grafice, za 3-4 będą sporo lepsze, za 5 latek ... cóż wyjdzie PS4

 

Generalnie jest tak, że do gier trochę lepsze są konsole - ale do codziennej pracy bardziej uniwersalny jest piecyk

to jest prawda najprawdziwsza, tak samo było z pierwszym PS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zhacksowałem i rozkminiłem normalnie bezpośredni adres do downloadu na hdd.

1449155[/snapback]

oglądniemy ... zobaczymy

 

no i podałeś złego linka - trzeba z przodu http wyciąć

prawidłowy powinien zaczynać się tak:

rtsp://a1368.m.akastream.net....

Edytowane przez wojwar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oglądniemy ... zobaczymy

 

no i podałeś złego linka - trzeba z przodu http wyciąć

prawidłowy powinien zaczynać się  tak:

rtsp://a1368.m.akastream.net....

1449167[/snapback]

Wielkie dzieki za cynk ;)

i powinno być

"oglądniemy, zostaniemy sparaliżowani" ;) Wierz mi ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzieki za cynk ;)

i powinno być

"oglądniemy, zostaniemy sparaliżowani" ;) Wierz mi ;)

1449183[/snapback]

No i oglądnąłem i ... nie sparaliżowało mnie

 

To co prezentuje PS3 jest naturalną drogą rozwoju grafiki - duża moc obliczeniowa CPU połączona z dużą mocą obliczeniową GPU daje takie właśnie rezultaty. Do tego by grafika z PS3 przypominała rzeczywistość jeszcze daaaaleko. Niestety - takie życie... ciągle to wygląda jak animacja.

 

Możliwości PS3 ma spore - i jeśli cena będzie ok, to do gier można rozwazyć zakup konsoli.

 

Ciężko jednak wyobrazić mi sobie granie w RTSy na padzie - ot taki np Command and Conquer w kilku odsłonach czy też np Warcraft ... wiem wiem - można, ale co to za jakość grania :(

 

Tak samo gry tupu FPS - raczej mało co jest w stanie zastąpić mychę + klawiaturę ...

 

W tej chwili grom nie brakuje fajnej grafiki (jak widać po PS3 - jej jakość ciągle się zwiększa) - grom brakuje GRYWALNOŚCI, pomysłu itd...

 

Czasem lepiej zaciągnąć sobie mame32 + jakieś naprawdę grywalne gierki (nawet te w 2D) niż grać w grę która cudowna jest graficznie, lecz grywalności nie ma żadnej :( Taka smutna prawda - i fajerwerki typu "cudowne odwzorowanie praw fizyki" tutaj nie pomogą. GRY mają być GRYWALNE i tyle.

 

PS3 jest jaki jest - czyli wpakowali w niego to co jest w tej chwili najlepsze, a to dlatego że ma starczyć na 5-6 lat (PS2 wyszedł 6 lat temu).

 

Moje zdanie jest takie, że PS3 to bardziej ewolucja niż rewolucja.

 

Za 2 lata PC dotrzyma kroku tej konsoli pod względem grafiki - a kolejne 3-4 lata będzie prowadził, dodatkowo oferując o wiele więcej niż PS3... do tego czasu będziemy cieszyć się ładną grafiką PS3 ...

 

Edit .... hm ... premiera Spring 2006 - cóż, w następnym roku PIEC będzie miał już architekturę 64 bitową, pojawią się procki 2-4 rdzeniowe, karty będą miały 32 potoki - i różnica w grafice na korzyść PS3 naprawdę nie wyjdzie tak znakomicie jak dzisiaj.

 

Po roku od wypuszczenia PS3 piec zapewne dorówna jej możliwościami. Choć jeśli Play będzie tani - to może zastąpić set top boxa domowego. Zgodność z DVD+/-R, blue Ray, możliwość odtwarzania filmów DivX (jak się pojawi) + dostęp do internetu i możliwość pogrania będzie całkiem niezłym kąskiem w cenie 300-500 USD

Edytowane przez wojwar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ja dalej nie moge tego pociagnac :/

1449389[/snapback]

przecież masz napisane jak powinien wyglądać początek tego linka - wywalasz http:// - zostaje rstp//

 

dodać trzeba dwukropek

 

czyli rstp:// i tutaj reszta linka (admin wyciął)

 

ale dla tych wszystkich którym nie działa mam stuff

 

http://tinyurl.com/73mua

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przecież masz napisane jak powinien wyglądać początek tego linka - wywalasz http:// - zostaje rstp//

 

dodać trzeba dwukropek

 

czyli rstp:// i tutaj reszta linka (admin wyciął)

 

ale dla tych wszystkich którym nie działa mam stuff

 

1449409[/snapback]

 

Ten stuff też nie działa ... :(

 

EDIT

Oki udało mi się looknać ale w tym małym okienku od WMP....

No cóż. Jak miałem konsole to kachałem (seria FF) te renderowane filmiki ale to co zobaczyłem teraz ... szok!

Zastanawiam sie: skoro gra będzie wyglądać jak render to jak będą wyglądać przerywniki filmowe?? :blink:

Edytowane przez Meetos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przecież masz napisane jak powinien wyglądać początek tego linka - wywalasz http:// - zostaje rstp//

 

dodać trzeba dwukropek

 

czyli rstp:// i tutaj reszta linka (admin wyciął)

 

ale dla tych wszystkich którym nie działa mam stuff

juz nie mniej mnie za takiego głąba, zrobiłem jak jest opisane wyzej i napisałem ze dalej nie moge zassac !

Ten stuff też nie działa ...

:lol: Edytowane przez Pluskwa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja pierdziele. Ta twarz tego typa masaktryczna jest. Tylko animacja podczas mowy troche lipna, mogliby tu zapozyczyc z HL2, to by bylo polaczenie niezle :D Aha, a woda w HL2 mi sie bardzoej podobala :wink: Jezu, tera zobaczylem to renderowane miasto :D :D :D FUCK !

 

EDIT:

ja wkleilem poprostu cos takiego (bez niczego na poczatku)

 

a1368.m.akastream.net/7/1368/5372/1/gamespot.download.akamai.com/5372/netshow/gslive/2005/05/2stream_sonypress_e305_hi.wmv

 

EDIT2:

Wlasnie zobaczylem bokserow. !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

EDIT3:

 

Ja pitole !!!!!! FFXII !!!!!! Jeszcze niedawno takie rzcy byly do obejrzenia w kinie, a tera w czasie rzeczywistym na PS3 se mozna popykac. Nie moge uwierzyc.

 

EDIT4:

 

Jesli ten FPP "Killzone" i ten Paryz Dakar "Costam Storm" naprawde tak beda wygladac i nie sa to zadne upiekszane fragmety, tylko normalne gry to moja szczena laduje w tej chwili po drugiej stronie kuli ziemskiej :zonk: :zonk: :zonk: :legal: :legal: :legal: 8O 8O 8O

Edytowane przez DziubekR1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i oglądnąłem i ... nie sparaliżowało mnie

 

To co prezentuje PS3 jest naturalną drogą rozwoju grafiki - duża moc obliczeniowa CPU połączona z dużą mocą obliczeniową GPU daje takie właśnie rezultaty. Do tego by grafika z PS3 przypominała rzeczywistość jeszcze daaaaleko. Niestety - takie życie... ciągle to wygląda jak animacja.

 

Możliwości PS3 ma spore - i jeśli cena będzie ok, to do gier można rozwazyć zakup konsoli.

 

Ciężko jednak wyobrazić mi sobie granie w RTSy na padzie - ot taki np Command and Conquer w kilku odsłonach czy też np Warcraft ... wiem wiem - można, ale co to za jakość grania :(

 

Tak samo gry tupu FPS - raczej mało co jest w stanie zastąpić mychę + klawiaturę ...

 

W tej chwili grom nie brakuje fajnej grafiki (jak widać po PS3 - jej jakość ciągle się zwiększa) - grom brakuje GRYWALNOŚCI, pomysłu itd...

 

Czasem lepiej zaciągnąć sobie mame32 + jakieś naprawdę grywalne gierki (nawet te w 2D) niż grać w grę która cudowna jest graficznie, lecz grywalności nie ma żadnej :( Taka smutna prawda - i fajerwerki typu "cudowne odwzorowanie praw fizyki" tutaj nie pomogą. GRY mają być GRYWALNE i tyle.

 

PS3 jest jaki jest - czyli wpakowali w niego to co jest w tej chwili najlepsze, a to dlatego że ma starczyć na 5-6 lat (PS2 wyszedł 6 lat temu).

 

Moje zdanie jest takie, że PS3 to bardziej ewolucja niż rewolucja.

 

Za 2 lata PC dotrzyma kroku tej konsoli pod względem grafiki - a kolejne 3-4 lata będzie prowadził, dodatkowo oferując o wiele więcej niż PS3... do tego czasu będziemy cieszyć się ładną grafiką PS3 ...

 

Edit .... hm ... premiera Spring 2006 - cóż, w następnym roku PIEC będzie miał już architekturę 64 bitową, pojawią się procki 2-4 rdzeniowe, karty będą miały 32 potoki - i różnica w grafice na korzyść PS3 naprawdę nie wyjdzie tak znakomicie jak dzisiaj.

 

Po roku od wypuszczenia PS3 piec zapewne dorówna jej możliwościami. Choć jeśli Play będzie tani - to może zastąpić set top boxa domowego. Zgodność z DVD+/-R, blue Ray, możliwość odtwarzania filmów DivX (jak się pojawi) + dostęp do internetu i możliwość pogrania będzie całkiem niezłym kąskiem w cenie 300-500 USD

1449192[/snapback]

Jak wyszedł 3dmark2005, to wszyscy sie podniecali ze juz za 3 lata taka grafa na PC, a tu maja teraz tworzoną w oprocz w realu, do tego lepsza, to z dodanymi fizycznymi silnikami i nic i mozliwością konroli. No to jest chyba ta wrodzona niechec do konsol. Ma się to w krwi i tego sie nie wypleni. Konsolo-sceptycy zawsze narzekają ;)

Kurde...

Pokazujesz screen - mówią ze wypas i w ogole, ale ze to z renderu czyli not-real

Pokazujesz film ze to nie render, mowią nic nadzwyczajnego, bo wiosną 2006 bedzie na PC tak samo wygladać

Bedzie wiosna 2006 i nie bedzie tak samo wygladać to Ci powiedzą ze wiosną 2007 itd.

Jak już bedzie tak samo wygladać, to nikt podający te argumenty, na cene ani na ilosc tytułów na PC i konsole nie bedzie patrzył. Bedzie mowił ze PC moze to samo i juz.

 

Dobra, nieważne

Widać, że sony chce trafić do graczy PC fundując atak kilku FPP'ów juz na samej konferencji pokazowej. KillZone to jest masakra. Do tego porty usb i bluetooth zapewne pozwolą podłaczyć klawiere i myche (w koncu po coś je tam dali). Nie po to się ładuje miliony w FPP, aby przyciagnąc graczy PC, aby potem im nie dać możlwości grać na klawierze i myszy. Jeśli nie wyjdzie tak złożony procesor do PCtów, ktory tak potrafi odpowiadać za fizykę i całe otoczenie, to takie gry będziecie mogli na demach ogladać, bo nie chodzi tu tylko o grafę, ale o całe rozbudowanie, fizyke (pokazana na killzone i paryż-dakar), ilość postaci (FFXII, Warhawk). 64 bity tu wchodzą dopier, tam są już 128. Nie wiem jak to będzie za kilka lat, ale podobno 3dmark pokazuje jak gry na PC bedą wygladać za 2-3 lata i wszystkim pękły zwieracze jak to zobaczyli. A to jest lepsze, jest pokazywane teraz, jeszcze zanim programisci do konca poznali co mozna z tego wyciągnąć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no przyznam ze zrobilo to na mnie wrazenie (oczywiscie nie takie jak na snakeu bo ten kolo to maniak/swir), pewnie sprawie sobie PS3 albo Xboxa2

to sie oceni w praktyce, bo narazie dla mnie to tylko marketing i ktora bedzie lepsza to sie oceni jak beda dostepne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie tylko ciekawy czemu na PC nie moga odwalic jakiegos takiego fullwypas procesora. Kurde te AMD i Intel siedzia i siedzia i wymyslec nic nie moga, tak naprawde jedno i to samo od wielu tak, tylko ze co pare Mhz zwiekszane. Malo tego, ze nic nowego, to jeszcze w pyte drogie te nowe procki.

A tutaj prosze. Przysiadlo tylki IBM i Toschiba i BACH, powstal Cell/ Kurde no ja rozumiem, ze maja kasy napewno od Sony na wszyystko co im sie podoba, ale AMD i Intel kurde tez loja na to napewno nie wiele mniej. Te wszystkie nowe Athlony, PII, PIII, PIV to tak naprawde tylko jakie [ciach!]lki nowe wprowadzaja i gowno to warte przy takim Cell.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jestem świr :P Jestem... gry to moje całe życie ;) Jak zobaczyłem F1 wbijajace sie w bande to spadłem z krzesła.

 

Jak ktoś nie chce ogladać całego filmy to zapraszam tutaj. Podzielony pokaz na ważniejsze pokazy mocy. Ale i tak polecam obejrzeć cały, bo mozna sie wiele ciekawych rzeczy dowiedzieć

 

http://ps3.ign.com/e3/2005/videos/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jestem świr :P Jestem... gry to moje całe życie ;) Jak zobaczyłem F1 wbijajace sie w bande to spadłem z krzesła.

 

Jak ktoś nie chce ogladać całego filmy to zapraszam tutaj. Podzielony pokaz na ważniejsze pokazy mocy. Ale i tak polecam obejrzeć cały, bo mozna sie wiele ciekawych rzeczy dowiedzieć

 

1449676[/snapback]

Podalbys konto i haslo ? :wink: Kurde niechce misie zakladac :-P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podalbys konto i haslo ?  :wink: Kurde niechce misie zakladac  :-P

1449696[/snapback]

Nie mam. Ja tych filmow nie sciagnołem. Mam pełna konferencje.

 

Pozatym oprocz grafiki można się zachwycać fizyką

HL2, ktory uważałem za jeden z lepszych fizycznie tytułów chowa się. Ehhh to błoto.... ajjjt... zawsze było robione jako efekt cząsteczkowy, a teraz to pełnowartościowa materia. To co oni osiagneli jest nie samowite. W kazdej grze jak samochod sie brudzi od błota, to jest to zaprogramowane (np po przejechaniu ilustam km jest samochod brudny, tak samo spodenki pilkarzy w grach pilkarskich). Teraz tam gdzie spadnie cząsteczka błota, tam jest plama, pozniej ta cząsteczka pod wplywem grawitacji zeslizguje się do ziemi, robiąc za somą podłóżna plame. A to jest tylko jeden taki samczek.

 

A rozrywające się maszty i żagle (pekające włókna materiału!) w stateczkach z kaczuszką. To jest kilka patentów a takich uświadczymy dziesiątki, jeśli nie setki ....

 

Virtualny Świat pełną gębą.

 

W RPG'ach bedzie mozna walnąc kupę i wysmarować sie nią tworząc kamuflarz :lol2: . Motion capture z kubkami tez bardzo fajny. Już to czuje... gra w ktore jest modelka w koszulce, a ty dostajesz kontroler w postaci kubka i czujnika ruchu, nabierasz wody i oblewasz jej biust... xD MISS MOKREGO PODKOSZULKA.... ajtt to jest patent na poczekaniu wymyslony. Boje się myśleć co wymyślą producenci gier.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ściągnąłem sobie same kaczuszki i musze przyznać, że prawie zrobiłem kupke ze śmiechu. Rozwalił mnie ten komentarz: LOD system, what means lots of ducks. Już nie chodzi tu tylko o to co pokazali, ale JAK!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie tylko ciekawy czemu na PC nie moga odwalic jakiegos takiego fullwypas procesora. Kurde te AMD i Intel siedzia i siedzia i wymyslec nic nie moga, tak naprawde jedno i to samo od wielu tak, tylko ze co pare Mhz zwiekszane. Malo tego, ze nic nowego, to jeszcze w pyte drogie te nowe procki.

  A tutaj prosze. Przysiadlo tylki IBM i Toschiba i BACH, powstal Cell/ Kurde no ja rozumiem, ze maja kasy napewno od Sony na wszyystko co im sie podoba, ale AMD i Intel kurde tez loja na to napewno nie wiele mniej. Te wszystkie nowe Athlony, PII, PIII, PIV to tak naprawde tylko jakie [ciach!]lki nowe wprowadzaja i gowno to warte przy takim Cell.

1449634[/snapback]

Niestety wszystko sie rozbija o wsteczna zgodnosc z oprogramowaniem (sprzetem w sumie tez) :(

 

Konsola jest systemem zamknietym, nie musisz sie przejmowac ze obecnie istniejacy na rynku sprzet nie bedzie wspolpracowal czy cos takiego. Do tego ilosc zastosowan masz ograniczona (de facto tylko granie), wiec mozesz sobie zaprojektowac zestaw instrukcji i architekture pod te konkretne zastosowania.

 

W wypadku PC jest inaczej - nie dosc, ze musisz zapewnic zgodnosc z produktami juz istniejacymi na rynku (w przeciwnym wypadku poniesiesz finansowa kleske), to jeszcze mozliwa ilosc zastosowan takiego sprzetu jest ogromna, a kazde z nich stawia nieco inne wymagania. Dlatego tez architektura i instrukcje musza byc w miare ogolne, zeby nie ograniczac mozliwosci sprzetu na zadnym polu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tyle że jest to przystosowanie konsoli do innych zadań do których nie jest stworzona i teraz porównaj szybkość do działania na pc ............

1449930[/snapback]

Nie kminie o czym bijesz ;)

2 teraflopy to jest coś. Serwer z FX-55 ma 0,4 Teraflopa... smiem twierdzić, że jakby zrobić progsy na konsole albo klaser z nich, to bedzie naprawde duzo wydajniejsze niz to samo z kompow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Optymistyczna wersja 200€ (wyciek podobno z Sony)

Mniej optymistyczna 399€

Cena bedzie ta sama, bo nawet jak co, to wszystkie sklepy z konsolami (ktorych mało nie jest) będą je brać zza zachodniej granicy.

Edytowane przez .:Solid_Snake:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS3 wypas , i teraz zastanawiam sie czy kupic sobie PS2 ,jest dużo fajnych gier , ale niewiadomo ile będą je robic jeszcze.

 

 

EE, niewiem co powiedziec , widziałem screnny z Gran Turismo ......jeszcze tylko tekken , mgs,ff i gitara gra :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie kminie o czym bijesz ;)

2 teraflopy to jest coś. Serwer z FX-55 ma 0,4 Teraflopa... smiem twierdzić, że jakby zrobić progsy na konsole albo klaser z nich, to bedzie naprawde duzo wydajniejsze niz to samo z kompow.

1449949[/snapback]

Zakładna moc. Gdyby na konsoli wszystkie gry musialy hulac pod OS'em a do tego byc dopasowane do 10000000 konfiguracji, to ta wydajnosc spadlaby dosc drastycznie.

Swoja droga, ciekawe jakby chodzil na slabszych sprzetach taki np. Doom 3 jakby go pod Dos'a i jedną konfigurację napisali.

 

A co do filmiku, to sie wlasnie zasysa (dzieki ci uczelnio za szybki net w akademikach), za 20 minut sciagne, obadam, wrazenia opisze.

Snejk tak sie podjaral, ze chyba juz 42*C temperatury ma :)

Zobaczymy, pogadamy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...