Skocz do zawartości
s0lid

Film Przedstawiający Możliwości Ps3

Rekomendowane odpowiedzi

De facto juz nie tylko ;)

1449819[/snapback]

Wyjales mi to z ust :D Gdzies czytalem, a nawet chybe mowili na tym filmiku, ze ten Play potrafi odtwarzac jednoczesnie 9 filmow z jakoscia DVD i w najwyzszej rozdzelczosci (jakos 1900/ ilestam) bez straty jedenj klatki. Niech ktorys PC mi cos takiego pokaze B)

 

PS.

Kurde, powiedzcie mi jak mozna sobie ten filmik zassac na dysk, bo go obejrzalem, ale tak w WMP i sie sciagaj i jednoczesnie oddtwarzal (jesli wiecie o co mi chodzi :D ), a chcialbym miec go na dysku.

 

EDIT:

Skumajcie :D :D :D Chcialem sie zarejstrowac na tym serwisie, zeby sobie sciagnac ten filmik i jaki nie adlem nick, to juz byl zajety, np. X, XxX, Sraka, SrakaMaka, Kunegunda i dopiero Kunegunda999 zaskoczyla :D

Edytowane przez DziubekR1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja skopiowalem link do FlashGet'a i dziala download.

 

Co do wrazen: masakra, nie chce sie wierzyc ze to wszystko to czas rzeczywisty, niektore dema owszem, ale czesc to po prostu przesada. Na PC z mozliwosciami wyswietlania takiej grafy pewnie bede mogl sobie pozwolic za 4 lata :D , wiec powaznie rozwaze zakup konsoli (oczywiscie przynajmniej pol roku po premierze, bedzie nowsza rewizja, i taniej. Na poczatku napewno powyzej 2000 bedzie stala).

 

BTW: bardzo mnie ucieszyla wiadomosc o MGS4, bo Kojima przy okazji produkcji MGS3 powiedzial ze to ostatnia czesc :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

<zachwyt mode:on>

No to co na tej pleji sie wyprawia to poprostu masakra :o Obejrzałem cały film, no i rzeczywiście robi to niesamowite wrażenie. Te twarze, mimika, dynamika akcji, wybuchy..... poprostu trzeba to zobaczyć. Bardzo mi się podobał ten boks co EA zaprezentowało - naprwde wygląda to jak z TV. Wogóle wszystkie dema na najwyższym poziomie - jeszcze kilka lat temu to było nie do wyobrażenia nawet- takie efekty, płynność ruchów. Naprawde - po premierze PS3 pecety są daaaaaaaleko w tyle. Ciekawe ile im zajmie dogonienie konsol.

<zachwyt mode:off>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aj sie podniecacie ps wyjdzie teraz a pewnie nowe chipy ati i nv beda tez mialy taka moc obliczeniowa a za rok czeka nas kolejna generacja ktora powali to ps3 - a nastepca ps3 nie wyjdzie tak szybko....pierw beda musieli zgarnac kaske z ps3 (ciekaw jestm jak beda plasowaly sie ceny takich tutulow:lol: )

nie zapominajcie ze do pierca mozna wlozyc szybki procek i 2grafy ( 2x fudo dalo by rade) kwestia tylko czy programista bedzie sie chcialo wykorzystac te mozliwosci a z tym coraz trudniej.....jesli pozadnie by do sprawy podchodzili to doom3 wygladalby jeszcze ladniej i smigal na geforcach 4 czy radkach 9500

ale taki niestety jest marketing jedna brazna napedza inna i juz tego nie zmienimy.....

mysle ze nie ma sie co tak podniecac ps3...niedlugo piece czeka kolejna rewolucja

szczegolnie ze ostatnio kazda nowa grafa jest jakies 2x szybsza od porzedniej...a jeszcze SLI to juz w ogole cuda........

pewnie mnie zjedziecie teraz ;]] a robta co chceta moje zdanie wyrazilem i git;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie zapominajcie ze do pierca mozna wlozyc szybki procek i 2grafy ( 2x fudo dalo by rade) kwestia tylko czy programista bedzie sie chcialo wykorzystac te mozliwosci a z tym coraz trudniej.....jesli pozadnie by do sprawy podchodzili to doom3 wygladalby jeszcze ladniej i smigal na geforcach 4 czy radkach 9500

ale taki niestety jest marketing jedna brazna napedza inna i juz tego nie zmienimy.....

mysle ze nie ma sie co tak podniecac ps3...niedlugo piece czeka kolejna rewolucja

szczegolnie ze ostatnio kazda nowa grafa jest jakies 2x szybsza od porzedniej...a jeszcze SLI to juz w ogole cuda........

pewnie mnie zjedziecie teraz ;]] a robta co chceta moje zdanie wyrazilem i git;]

1450718[/snapback]

I nie zapominajcie ile bedzie kosztowal taki zabieg :D SLI za grafy warte po ponad 2000zł sztuka, do tego plyta glowna, bo na szicie sie nie da, do tego musi byc tez procek,a potem zasilka, bo przeciez... ale musi jeszce wygladac to i obudowa... itp.itd. Zanim ceny tych PCtowych podzespolow stanieja do akceptowalnego poziomu (dlamnie bardzo niski jest :-P ) to juz bedzie premiera PS4 :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DziubekR1- ja mam nadzieje że kompy teraz zaczną szyyyybko tanieć :)

xor_ew- Duke lada dzień chyba ma wyjść - no chybaze im cos wyskoczy ale wątpie :lol:

A co do PS3 to ładna nawet ale pad jakis taki dziwny :?

ZOBACZ PS3

Edytowane przez EXO3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sony ogłosiło, że ostateczny Pad jak i wyglad moze ulec zmianie. Narazie mają walke w sądzie, bo jakas firma ich oskarżyła o kradzież patentu na DualShocka2. Myśle, że jak dojdzie do ugody/zapłacenia zadoścuczynienia/wygrania to ujrzymy ponownie DualShock'a, moze 3, jak przegraja to albo zostanie bumerango-kupo-klocek, albo wymysla jeszcze coś.

Najgorsze jest to, ze jak przegrają, to PS2 bedzie musiało wychodzić też z nowym padem :E

 

genghiskhan

Ja Cie nie zjade :P

Weź poprostu kalkulator i poużywaj przyciska "+" i "=" ;)

 

na GF3 na PC nie zagrasz jak na GF3 na X-boxie, wiec nie wiadomo jak to bedzie z tą wydajnoscia w nowych kartach. Z tego co slyszalem to NV i ATI potwierdziło, że karty do PC będą wstanie dogonic te z X-BoxaO i PS3 dopiero w nastepnej generacji, czyli po FUDO. Dolicz cene, czas jej spadku, tak jak ktos powiedział, nowe mobo, bo nowy slot, nowe ramy, aby wąskiego gardła nie było. Zostanie wtedy rok, póltora do premiery next-next gen. A przez te póltora roku jesli gry bedą trzymały poziom tak jak dzisiaj na PS2 i X-boxa, to ja podziekuje PC jesli chodzi o granie i pod tym kątem nie robie juz zadnego upgrade'u do niego.

 

W koncu trzeba grać tak jak w krajach rozwinietych, a tam konsole to głowny atrybut gracza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oglądnołem prezentacje, w sumie ładnie to zrobili ale dośwadczenie mi mówi ze wiele wspólnego z rzeczywistością takie pokazówki nie mają. Widziałem prezentacje PSX PS2 PSP... i zawsze było wszystko pięknie ale jak przyszło co do czego to gry w rzeczywistości blado wypadały.

Do dziś pamiętam jak zobaczyłem przed premierą albo zaraz po premierze PS2 filmiki i screeny z gry The Gateway. Wtedy patrzyłem na to co pokazywali i wrecz nie wieżyłem ze jakakolwiek maszyna jest w stanie generować taki obraz w czasie rzeczywistym. Po jakimś czasie po lekkim praniu muzgu przez reklamy uwierzyłem i postanowiłem zakupić PS2 tylko dla tej gry i super realistycznych pościgów przez miasto... Ale wyjście The Gatweay na rynek się odkładało więc i odłożyłem zakup konsoli do czasu jak wyjdzie ta gra. Wreszcie wyszła i zobaczyłem pierwsze prawdziwe screeny... przezyłem rozczarowanie. Gra niczym się nie wyrózniała, grafika przeciętna. Przykładów innych gier też mozna by użyć, ale po co...

Napewno PS3 będzie bardzo mocnym sprzętem do grania, ale na razie po tym co marketingowcy nam dawkują nie mozna ocenić tak naprawde co będzie prezentować przyszła konsola. Wole teraz sceptycznie patrzeć na te całe filmiki pokazujące moc rzekomo PS3, dzięki temu unikne rozczarowania i będe miał lepszą zabawe jak konsola będzie juz w sprzedaży. Poprostu będe od niej mniej oczekiwał i automatycznie będe bardziej zadowolony.

Ale jakby założyć chodz jest to bardzo ryzykowne założenie ze ta konsola ma rzeczywiście taką moc, to Shreka juz nie będą renderować na komputerach zajmujących kikla dużych pomieszczeń tylko kupią sobie dwie trzy konsole i będą mieć Shreka renderowanego w czasie rzeczywistym ;)

Jeszcze co do PS2 to na początku mówiono ze procesor tej konsoli nie wiadomo czy będzie mógł wyjść na rynek bo jest za mocny i mógłby zostać wykorzystany do naprowadania rakiet... Inna nowinka to ze jakieś poważne fimy były zainteresowane stworzeniem potężnego klastra obliczeniowego z kilkutysięcy procesorów z konsoli PS2. Do dzisiaj nie widziałem rakiet ani klastra obliczeniowego z PS2 na pokładzie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sony ogłosiło, że ostateczny Pad jak i wyglad moze ulec zmianie. Narazie mają walke w sądzie, bo jakas firma ich oskarżyła o kradzież patentu na DualShocka2. Myśle, że jak dojdzie do ugody/zapłacenia zadoścuczynienia/wygrania to ujrzymy ponownie DualShock'a, moze 3, jak przegraja to albo zostanie bumerango-kupo-klocek, albo wymysla jeszcze coś.

Najgorsze jest to, ze jak przegrają, to PS2 bedzie musiało wychodzić też z nowym padem :E

 

genghiskhan

Ja Cie nie zjade :P

Weź poprostu kalkulator i poużywaj przyciska "+" i "=" ;)

 

na GF3 na PC nie zagrasz jak na GF3 na X-boxie, wiec nie wiadomo jak to bedzie z tą wydajnoscia w nowych kartach. Z tego co slyszalem to NV i ATI potwierdziło, że karty do PC będą wstanie dogonic te z X-BoxaO i PS3 dopiero w nastepnej generacji, czyli po FUDO. Dolicz cene, czas jej spadku, tak jak ktos powiedział, nowe mobo, bo nowy slot, nowe ramy, aby wąskiego gardła nie było. Zostanie wtedy rok, póltora do premiery next-next gen. A przez te póltora roku jesli gry bedą trzymały poziom tak jak dzisiaj na PS2 i X-boxa, to ja podziekuje PC jesli chodzi o granie i pod tym kątem nie robie juz zadnego upgrade'u do niego.

 

W koncu trzeba grać tak jak w krajach rozwinietych, a tam konsole to głowny atrybut gracza.

1450931[/snapback]

mowiles o graniu na xboxie - a niedawno byly screeny z konsol i wszedzie jakos jest o wiele gorsza nic na piecu

wiem ze piece to drogie zabawki ale za duza kase otrzymujemy o wiele wieksze mozliwosci (nie tylko granie) i lepsza jakosc.... i tak chyba juz zawsze bedzie

dla mnie sama konsola bylaby jakims ograniczeniem......

z mojej strony to juz wsio;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze co do PS2 to na początku mówiono ze procesor tej konsoli nie wiadomo czy będzie mógł wyjść na rynek  bo jest za mocny i mógłby zostać wykorzystany do naprowadania rakiet...  Inna nowinka to ze jakieś poważne fimy były zainteresowane stworzeniem potężnego klastra obliczeniowego z kilkutysięcy procesorów z konsoli PS2. Do dzisiaj nie widziałem rakiet ani klastra obliczeniowego z PS2 na pokładzie ;)

1450952[/snapback]

Poprostu Pakistanczycy woleli zaczekac na PS3, bo wiedza, ze Sony potrafi :wink:

Ale co to optymalizacji gier na PCta to najlepszym przykladem, ze jak sie chce to mozna jest HL2, ktory smiga nawet na stosunkowo slabych kompach, a grafa kazdy wie jaka :) Moim zdaniem twarze z HL2 nie odbiegaja az tak baaaardzo od tych na PS3 . Moze nie ma takiej "falujacej" skory jak u tych bokserwo, ale mozliwosci silnika Source so naprawde moze w chyba 60% wykozystane w oryginalnym HL2. Tera wychodza poziomy, ktoe prezentuja jego prawdziwe mozliosci i naprawde zwala z nog. A wszystko smiga na przecieztnym kompie z Radkiem Mediona na pokladzie :D Niech sie Doom3 idzie schowac, bo to porazka moim zdaniem przy HL2 :D

Edytowane przez DziubekR1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co, prezentacja ciekawa (przynajmniej). mnie grafika nie zwaliła jakoś specjalnie z nóg, bo filmik ma rozdziałkę 320/200, a w dodatku oglądałem na fullscreen. Albo dla tego, że przestałem grać i od tygodnia oglądam screeny z next genów :-P . Ale za to fizyka, podział na materiały takie, a takie, na substancje itp. Oraz ilość obiektów naraz odpalanych (dziesiątki żołnierzy, setki samolotów) to na mnie zrobiło ogromne wrarzenie. Coś takiego zawsze chciałem zobaczyć!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oglądnołem prezentacje, w sumie ładnie to zrobili ale dośwadczenie mi mówi ze wiele wspólnego z rzeczywistością takie pokazówki nie mają. Widziałem prezentacje PSX PS2 PSP... i zawsze było wszystko pięknie ale jak przyszło co do czego to gry w rzeczywistości blado wypadały.

Do dziś pamiętam jak zobaczyłem przed premierą albo zaraz po premierze PS2 filmiki i screeny z gry The Gateway. Wtedy patrzyłem na to co pokazywali i wrecz nie wieżyłem ze jakakolwiek maszyna jest w stanie generować taki obraz w czasie rzeczywistym. Po jakimś czasie po lekkim praniu muzgu przez reklamy uwierzyłem i postanowiłem zakupić PS2 tylko dla tej gry i super realistycznych pościgów przez miasto... Ale wyjście The Gatweay na rynek się odkładało więc i odłożyłem zakup konsoli do czasu jak wyjdzie ta gra. Wreszcie wyszła i zobaczyłem pierwsze prawdziwe screeny... przezyłem rozczarowanie.  Gra niczym się nie wyrózniała, grafika przeciętna.  Przykładów innych gier też mozna by użyć, ale po co...

Jeszcze co do PS2 to na początku mówiono ze procesor tej konsoli nie wiadomo czy będzie mógł wyjść na rynek  bo jest za mocny i mógłby zostać wykorzystany do naprowadania rakiet...  Inna nowinka to ze jakieś poważne fimy były zainteresowane stworzeniem potężnego klastra obliczeniowego z kilkutysięcy procesorów z konsoli PS2. Do dzisiaj nie widziałem rakiet ani klastra obliczeniowego z PS2 na pokładzie ;)

1450952[/snapback]

Rakiet nie ma, klaster jest... wygooglu :)

Co do Gateway... nie- nie widziałeś filmika, bo takowego nie było, były tylko screeny i tak - one były zretuszowane. Teraz są filmiki. Jakby to byly rendery to by Sony ze wstydu sie zapadło pod ziemie. Takiej fuszery nigdy nie odwalili, a to co pokazywali w pokazach na E3 zawsze sie sprawdzało.

Inne tytuły oprórcz Gateway? Driver3... ale to są gry wyklniete przez konsolowców. Ile jest tych porządnych, niezaklamanych? Bardzo dużo razy wiecej.

 

mowiles o graniu na xboxie - a niedawno byly screeny z konsol i wszedzie jakos jest o wiele gorsza nic na piecu

wiem ze piece to drogie zabawki ale za duza kase otrzymujemy o wiele wieksze mozliwosci (nie tylko granie) i lepsza jakosc.... i tak chyba juz zawsze bedzie

dla mnie sama konsola bylaby jakims ograniczeniem......

z mojej strony to juz wsio;]

1451434[/snapback]

Niedawno

X-Box ma 5 lat, pokaz mi 5 letniego kompa na ktorym tak chodzi riddick, splinter cell, kotor, forsa, halo, ninja gajten, bla bla bla duzo gier.

Tak, na kompie otrzymujemy dużo wieksze możliwości, ale za jaką cene. Teraz konsola bedzie spełniać WSZYSTKIE wymogi domowego sprzetu do rozrywki nie tylko do grania. DVD, mp3, chat, videokonferencja, net itp itd.

 

IMO najlepsze wyjscie - next gen do gier i PC (a najlepiej laptop) do pracy i taki uklad jest cholernie ekonomiczny, bo komp, ktory zrobi wszystko oprocz grania mozna kupic za grosze. Te setki zlotych w kompach to glownie wlasnie sie laduje na gry.

 

 

Jaaasne skopiowalem do flashgeta i  :blink:  to 270 MB zajmuje?

1451736[/snapback]

Tak, film ma 2h ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMO najlepsze wyjscie - next gen do gier i PC (a najlepiej laptop) do pracy i taki uklad jest cholernie ekonomiczny, bo komp, ktory zrobi wszystko oprocz grania mozna kupic za grosze. Te setki zlotych w kompach to glownie wlasnie sie laduje na gry.

Swiete slowa. To zaczyna byc powoli chyba jedynym wyjsciem jesli nie wygralo sie w totka 9mln :) Nie ma sie co czarowac, ze kupujemy coraz lepsze podzespoly jedynie z mysla o grach. Ludzi, ktorzy tworza w jakichs tam programach ala 3DStudioMax mozna tak narpawde policzyc na palcach jednej reki, a reszta kupuje jedynie dla gier. Jesli ten PS3 bedzie w rozsadnych cenach to kurde chyba bym sie skusil, mimo ze nigdy nie bylem za konsolami :)

 

PS. Kurde, ale jak to jest, ze nVidia stworzyla na potrzeby PS3 procesor graficzny, ktory przewyzsza mozliwosciami GF6800Ultra w SLI ? Patrzac na X-Boxa 2 i PS3 mam wrazenie, ze Ati i nVidia rzuca PCtowcom jakies ochlapy. Skoro potrafia stworzyc cos takiego juz teraz to dlaczego nie zrobia tego na PC ?? Przeciez w tym PS3 to nawet chlodzenie jest pewnie jakies nie zabardzo, bo buczec to ona nie moze, a na PC to jakie wyj... wiatraki i inne cuda nie widy montuja. Jak to kurde jest. Przeciez na PCta tez te wszystkie grafy powstaja z mysla o jednym, GRY, wiec mozna je przeciez jakos zoptymalizowac do mozliwie najwydajniejszej pracy wlasnie w grach, tak jak to jest zrobione na tych konsolach. Rozumialbym, gdyby na PS3 mozna bylo tylko grac, ale tak i filmy i muza i wszystko czego dusza zapragnie, wiec jednak mozna. Cos mi sie wydaje, ze i ATI i nVida celowo nie wydadza jakiej takiej FULLWYPAS grafy, mimo, ze jak widac potrafia to technologicznie wykonac, tylko i wylacznie dlatego, zeby wyciagnac z nas jak najwiecej kasy. Bo po co robic jakies cudo, skoro zrobimy pare poprawek, ktore ch... daja, ale fajnie brzmia (np. R300 w 9700PRO na R350 w 9800PRO) i juz mozemy sobie sprzedawac przez nastepny rok. Identyko jak AMD i INTEL, tak samo ATI i nVidia od wielu lat wydaja tak naprawde jedno i to samo, tylko ze o kilka Mhz wiecej. Jakichs wiekszych rozwiazan naprawde bylo moze kilka. Kiedys T&L w GF1, pozniej Pixel i Vertex Shadery, ale to jakies [ciach!]ly sa jak patrze na te nowe konsole. Albo firmy wymienione w moim wywodzie przestana walic w ch..., albo kurde kupuje konsole i ten sprzet co mam tera mi starczy do wszystkiego oprocz gier na nastepne kilka lat i namnie nie zarobia juz :D A mysle, ze takich jak ja bedzie pewnie jeszcze wielu.

Edytowane przez DziubekR1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co z tego ze pecetowe grafy moze i potrafia wyswietlacz takie cos jak PS3 ale pan wyraznie powiedzial: Sony poprosilo o karte ktora Cell moglby wykorzystac. Co z tego ze dwie 6800 w Sli sa prawie tak wydajne jak RSX skoro nie maja czego wyswietlac? Szyna miedzy RSX a Cell to 25GB! Agp 8x mialo 4GB a ile ma PCIe 16x? Do tego pamietajmy ze deszcz nie jest juz efektem specjalnym, gotowym renderem do wstawienia tylko rzeczywista materia w grze. Kazda kropla ma swoje wlasciwosci fizyczne i to wlasnie bedzie przez dlugi czas bilo pecetowe gry. A teraz powtorze slowa ktore padly w roznych watkach o next-genach pare razy. Jedna karta graficzna kosztuje tyle co cala konsola! Ekhm to jest argument z ktorym kazdy myslacy ze piec sluzy do grania musi sie zgodzic :wink: Kupujac kompa 5 lat temu za 2500zl z monitorem co mogles dostac? Takie cos jak mam w podpisie jesli nie mniej :blink: A w co moge teraz pograc? Kazdy kto laduje kasy w kompa aby grac postepuje pochopnie. Bo po co ladowac kase w sprzet ktorego programisci i tak nie wykorzystaja (sa jakies gry obslugujace 2 rdzenie?) :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co z tego ze pecetowe grafy moze i potrafia wyswietlacz takie cos jak PS3 ale pan wyraznie powiedzial: Sony poprosilo o karte ktora Cell moglby wykorzystac. Co z tego ze dwie 6800 w Sli sa prawie tak wydajne jak RSX skoro nie maja czego wyswietlac? Szyna miedzy RSX a Cell to 25GB! Agp 8x mialo 4GB a ile ma PCIe 16x? Do tego pamietajmy ze deszcz nie jest juz efektem specjalnym, gotowym renderem do wstawienia tylko rzeczywista materia w grze. Kazda kropla ma swoje wlasciwosci fizyczne i to wlasnie bedzie przez dlugi czas bilo pecetowe gry. A teraz powtorze slowa ktore padly w roznych watkach o next-genach pare razy. Jedna karta graficzna kosztuje tyle co cala konsola! Ekhm to jest argument z ktorym kazdy myslacy ze piec sluzy do grania musi sie zgodzic  :wink: Kupujac kompa 5 lat temu za 2500zl z monitorem co mogles dostac? Takie cos jak mam w podpisie jesli nie mniej  :blink: A w co moge teraz pograc? Kazdy kto laduje kasy w kompa aby grac postepuje pochopnie. Bo po co ladowac kase w sprzet ktorego programisci i tak nie wykorzystaja (sa jakies gry obslugujace 2 rdzenie?) :wink:

1452305[/snapback]

Ja powiem tylko tyle. PS2 w dniu premiery kosztowało 869marek w niemczech. Po odjeciu podatku koszt wynosił 1500 zł. W tym samym miesiaciu AMD Athlon 800Mhz kosztował 3399 zł. Tyle co dwie konsole i ciut, a to sam procesor. To daje do myslenia.

 

A dlaczego ATI i NV walą na konsole? Z tego samego powodu co procenci. Karty NV i ATI są robione pod gry, bo te specialistyczne do grafiki 3d inaczej sie nazywaja. Ile NV sprzedało kart 6800GT i wiecej? Chce aby ktoś konkretną mi podał liczbe. Wiem ze jest ona bardzo dużo mniejsza niż ilość PS2 na świecie. 130MLN egzeplarzy. W momencie jakby nb sprzedało w rezultacie 130mln ukladow RSX to masakra. Duzo czasu potrzeba aby taki zysk mieć z kart graficznych z jednej, że tak powiem epoki (gf5 jedna epoka, 6 druga itd). A tu robią jedna "epoke" kart i idzie w ilosci dziesiatek milionów. Coś sadze ze 6800 wiecej jak 10 mln nie sprzedali na swiecie, a i tak uwazam ze to zawyżona liczba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie z tego co Solid Snake prawi jest duzo prawdy, jestem zagorzałym fanem PC. Duzo siedze w grafice i np. podobał mi sie efekt w filmie matrix revolutions jak neo udezał smitha w twarz, gdzie cała scena była pokazana w zwolnionym tępie tak jak w boxie od EA na ps3. Normalnie mi szczena opadła jak zobaczyłem takie cos w real time. Przy FF XII po prostu nie wiedzialem co robic, real time?? NIEMOZLIWE!! a jednak!. Tech demo z plywajaca kaczką było zajebiste, ale gdy tych kaczek było setki i praktycznie nie było spadku płynnosci - szok!. Ostatnia rzecza w ktora nie wierzyłem były te dwie szklanki i przelewanie wody miedzy nimi... nie da sie tego opisać! PC tego na dzien dzisiejszy nie potrafii!!. Chyba notebook+ps3 bedzie priorytetem. Puki do oficjalnej premiery PS3 na rynku pecetowych kart graficznych i procesorów nie bedzie chociaz w 2/3 takiego postępu jak w przypadku PS3, to popularnosc PC jako platformy do gier drastycznie spadnie poniewaz bedzie nieopłacalna!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo ta gra EYEdentyfi... konsola Cie filmuje a przez headset po angielsku rozmawiasz z bohaterami gry mówiąc im co mają zrobić, smiejąc sie z nimi, witając się z nimi itd... tego nie ma na PC. Tak samo pistoletów do strzelania w ekran, mat do tańczenia itp itd... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak dostane jakies przejsciowki ze będę mogł moja klawierkę i myche na P/S 2 z PC do PS3 podlaczyc, to chyba zakupie jakiegos cwelerona 333mhz i do internetu bedzie mi wystarczył.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytam wasze wypowiedzi i też dodam swój głos do sprawy. Wrózenie że przyszłość to konsola do zabawy + PC do pracy to ... już teraźniejszość. Dlaczego?

Powiedzcie mi:

1. Jakiej populacji na świecie jest najwięcej?

2. Co do rozrywki jet tam najpopularniejsze?

3. Na czym się tam pracuje?

Odpowiedz:

1. Skośnooki naród na dodatek żółtoskóry.

2. Wszelkiego rodzaju KONSOLE.

3. Nootboki.

Więc tak naprawdę to już jest rzeczywistość tyle, że będzie się zmieniać konsole.

 

Oczywiście będzie parę spraw przemawiającymi za PC do gry. Min RTS'y RPG - tego brakuje na konsolach w stylowym wydaniu jak na PC. Ale w sumie bez tego tez można żyć ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście będzie parę spraw przemawiającymi za PC do gry. Min RTS'y RPG - tego brakuje na konsolach w stylowym wydaniu jak na PC. Ale w sumie bez tego tez można żyć ;)

1452592[/snapback]

ja zyc bez tego nie moge;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

 

kilka faktow po obejrzeniu tej prezentacji (2 razy):

 

ps3 potrafi obsluzyc jednoczesnie 12 strumieni hd tv wysokiej rozdzielczosci, takie filmy mozna sobie sciagnac (glownie trailery ) np ze strony microsoftu i wlaczyc w domu, do czego zmierzam......robilem testy zeby skalkulowac moc potrzebna do odtwarzania 1 filmu: sempron 2200+ - nie daje rady // sempron 2500+ nie daje rady // intel celeron d 2.4ghz nie daje rady// intel pentium 4 3ghz utrzymuje plynnosc // amd 2ghz (10x200mhz) utrzymuje plynnosc...............Wniosek jest prosty procesor Cell to aktualnie najbardziej zaawansowana kostka na swiecie, Podczas show kilka dem jest pokazywanych przy wyraznym zaznaczeniu ze JEST TWORZONA TYLKO PRZEZ CELL BEZ UDZIALU CHIPU NVIDII !!! nie ma to wogule porownania do PC gdzie cpu wogule nie radzi sobie z grafika , Cell dziala odwrotnie jest stworzony do obslugi tak naprawde wszytkiego (kontrolery,dzwiek,foto,wideo i 3d) to jest wlasnie jego moc a zwykly blaszak ?

 

Jestem posiadaczem PC, zawsze bylem przeciwnikiem konsol.......po obejrzeniu tej prezentacji mam taki wniosek:

 

jezeli bedzie mozna podpiac myszke i klawiature i grac w fpp----kupuje ps3 na 50% jezeli bedzie mozna podpiac myszke i klawiature i grac wreszcie w strategie na monitorze lub panelu lcd takie jak C&C generals itd ----kupuje ps3 na 100%

ostatnio kupilem sobie grafike 9800 pro i pogrywam sobie w farcry.........grafika naprawde zaje. teraz ? hmm jakos dziwnie sie czuje jak w to gram........

 

Porownanie xboxa 360 i ps3.........(ogladalem obie premiery tych konsol) ps3 przerasta xboxa w kazdym calu......tak sie zastanawiam co by bylo jak by sony wstawilo 3 kosci cell w ps3? co by zrobili wtedy chlopaki z micro$oftu ?

 

pozdrawiam

-----------------------------------

KOLEJNE CIEKAWE TESTY

 

mój cpu 2500mhz (10x250) barton mobilny nie jest w stanie odtworzyc JEDNOCZESNIE 2 strumieni hdtv o rozdzielczosci 1080 nie ma plynnosci ............ :mur:

2 filmy w rozdzielczosci 720 ida plynnie

 

ZAPRASZAM WSZYTKICH KOLEGOW Z P4 Z HT I A64 DO ZROBIENIA SOBIE TAKIEGO TESTU.....................

Edytowane przez Abaddon+

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak dostane jakies przejsciowki ze będę mogł moja klawierkę i myche na P/S 2 z PC do PS3 podlaczyc, to chyba zakupie jakiegos cwelerona 333mhz i do internetu bedzie mi wystarczył.

1452469[/snapback]

Typie... ogladaj uważnie ;) 7 portów bluetooth i 3 (3 napewno, moze wiecej) portów USB. Możliwośc taką masz. Mozesz podłaczyć kierownice, myche lub klawiere na USB, albo mx900 na bluetooth, jakis syfny odtwarzac mp3 itp itd. Nie po to walą taka kase w segment fpp (nigdy na prezentacji konsoli nie bylo tak duzo fpp) aby przyciagnac PC'ciarzy i nie dać im mozliwosci grania na klawierze ;)

 

Czytam wasze wypowiedzi i też dodam swój głos do sprawy. Wrózenie że przyszłość to konsola do zabawy + PC do pracy to ... już teraźniejszość. Dlaczego?

Powiedzcie mi:

1. Jakiej populacji na świecie jest najwięcej?

2. Co do rozrywki jet tam najpopularniejsze?

3. Na czym się tam pracuje?

Odpowiedz:

1. Skośnooki naród na dodatek żółtoskóry.

2. Wszelkiego rodzaju KONSOLE.

3. Nootboki.

Więc tak naprawdę to już jest rzeczywistość tyle, że będzie się zmieniać konsole.

 

Oczywiście będzie parę spraw przemawiającymi za PC do gry. Min RTS'y RPG - tego brakuje na konsolach w stylowym wydaniu jak na PC. Ale w sumie bez tego tez można żyć ;)

1452592[/snapback]

Jak chciałem powiedzieć, ze tak nie jest w Japonii, tak jest w całej zachodniej europie, Autralii, USA, Kanadzie... w krajach rozwinietych. To o czymś swiadczy... powiem jeszcze raz... rozwinietych... czyli dojrzałych do tego, aby przejrzeć na oczy co jest lepsze i nawet majac full kasy na sli duperele do kompa i tak kupuja konsole. To Polska to ciemnogród...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Typie... ogladaj uważnie  7 portów bluetooth i 3 (3 napewno, moze wiecej) portów USB. Możliwośc taką masz. Mozesz podłaczyć kierownice, myche lub klawiere na USB, albo mx900 na bluetooth, jakis syfny odtwarzac mp3 itp itd. Nie po to walą taka kase w segment fpp (nigdy na prezentacji konsoli nie bylo tak duzo fpp) aby przyciagnac PC'ciarzy i nie dać im mozliwosci grania na klawierze

nie mam klawiatury ani myszki na USB. Dlatego zazartowałem sobie z przejsciówkami. Nie zrozumiałes mojego posta.

 

Tez bym sobie possał te filmiki na dysk.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

naprawdę ps3 to będzie maszyna, oglądałem już trailery pobrane z sieci torrent <_< ale nie mogę pobrać tego, któego wy tu zamieściliście :(

co ściągnąć

http://www.gamespot.com/news/2005/05/16/ne...ypress_e305.asx -to?

rtsp://a1368.m.akastream.net/7/1368/5372/1/gamespot.download.akamai.com/5372/netshow/gslive/2005/05/2stream_sonypress_e305_hi.wmv -czy to?

 

zresztą nic nie działa :P podajcie dokładny link, z którego będę mógł ściągnąć filmik za pomocą DAP'a na dysk, thx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...