Skocz do zawartości
s0lid

Film Przedstawiający Możliwości Ps3

Rekomendowane odpowiedzi

Sciagnalem i obejrzalem (kablowka zrobila jakas promocje i mam w domu 1 Mbit za 59zl wiec sciagalem jedynie 3 godzinki :) )

Delikatnie mowiac to wymieklem...

Killzone i Motorstorm - to (czy to gry czy juz rzeczywistosc? :) ) wywarlo na mnie najwieksze wrazenie :D

Polecam wszystkim obejrzenie filmiku, naprawde warto. Pozostaje czekac na przyszla wiosne :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sciagnalem i obejrzalem (kablowka zrobila jakas promocje i mam w domu 1 Mbit za 59zl wiec sciagalem jedynie 3 godzinki :) )

Delikatnie mowiac to wymieklem...

Killzone i Motorstorm - to (czy to gry czy juz rzeczywistosc? :) ) wywarlo na mnie najwieksze wrazenie :D

Polecam wszystkim obejrzenie filmiku, naprawde warto. Pozostaje czekac na przyszla wiosne :)

1514923[/snapback]

 

A jaka masz kablowe :D takie pytanie nie na temat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jaka masz kablowe :D takie pytanie nie na temat

1514975[/snapback]

Gawex w Bydgoszcz Fordon. Promocja polega na tym ze raz na jakis czas na miesiac wlanczaja 1mbit zamiast 256kbit. Wada tej kablowki sa dosc czeste "awarie" tzn srednio raz w tygodniu nie ma netu przez 30-60 minut w ciagu dnia. Pochodze z Kwidzyna i tam mam Multimedie. Awarii jeszcze nigdy nie bylo ale i promocji rowniez nie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja nie obejze filmu, poiniewaz na moim laczu to wyglada tak: co 5 sekund zacinka, i bufer, bufer, bufer... :angry: Chetnie bym sobie go obejrzal, ale cuz...

1515847[/snapback]

Zarejestruj sie na Gamespot. Wtedy bedziesz mogl sciagnac sobie ten film i poprzewijac (bez buforowania) co nudniejsze fragmenty typu propagandowa gadka jakis japoncow :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dajcie jakiś link żebym sobie ściągnął całą konferencje albo noo cokolwiek bo nic co do tej pory było w tym temacie nie działą :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dajcie jakiś link żebym sobie ściągnął całą konferencje albo noo cokolwiek bo nic co do tej pory było w tym temacie nie działą :/

1516388[/snapback]

www.gamespot.com

 

Zarejestruj sie i mozesz sciagac wszystko co chcesz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...