Skocz do zawartości
rockers

Killzone 2

Rekomendowane odpowiedzi

konsola+fpp=porażka

1450211[/snapback]

 

nie tak do końca. wymaga to przezwyczajenia, ale potem gra się świetnie i cieżko powrócic do myszy. :) Generalnie zalezy to od pada, np. na tym od xboxa gra się świetnie w fpp..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O JA!!! ALE GRAFA!!!!

 

A tak na serio. Killzone 1 to już było IMO wiekie osiągnięcie jeżeli chodzi o grafę na PS2 ale to co teraz zobaczyłem powala na kolana!! Aż trudno uwierzyć, że gra NAPRAWDĘ będzie tak wyglądała. Zastanawiam się czy filmik nie jest jakoś retuszowany...oby nie. Ja teraza właśnie nad tym się zastanawiam. A co do tego że konsola + FPP = porażka to też się nie zgodzę! Są tytuły dla których warto się "pomęczyć" na padzie ale nie da się ukryć że dla FPP nie ma to jak kalwierka i mysza :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w tym temacie:

 

http://forum.purepc.pl/index.php?showtopic=133879

 

podałem linka do filmu z KILLZONE 2 w hiresie. film mówi sam za siebie.

a co do sterowania to mysle ze bez problemu będzie mozna podłaczyć myszkę i klawiaturę..choc klawiatura to połowiczne rozwiązanie..lepszy byłby specjalny manipulator z przyciskami i myszka do celowania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obejrzalem caly filmik prezentujacy PS3.

Miedzy innymi Killzone 2 i po prostu wiem, ze kupie sobie konsolke.

Na bawienie sie kompem juz pomalu bede za stary. Komp bedzie do pracy (i tak pewnie jakis laptop), a do grania PS3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

głoszenie stereotypów=porażka

1450514[/snapback]

podaj jeden tytuł....

"killzone jedynka byłby dobry gdyby wyszedł na pieca"

cytat kolegi który posiada 3 konsole w domu a jego granie na piecu ogranicza sie do jakiegoś final fantasy mmorpg.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na konsoli jest fajne autocelowanie.

Boże, jak tak można grać :(

hehehhe

 

Ps. Jak ściągnąć te filmiki na dysk, nie chcę oglądać "na bierząco" ?

Edytowane przez KZI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie granie na padzie w fpp jest bardzo przyjemne. doszedłem do takiej wprawy , ze moge muche zestrzelić w ułamku sekundy, na samym początku jak zaczynalem gre

na konsoli to gry typu fpp wydawały mi się nie do opanowania. jednak wprawa robi swoje, teraz przyjemniej mi się gra na padzie niż klawiaturze i myszce. pszeszedłem wszystkie hity na ps2 i xboxa (fpp) w tym ostatnio dooma3 i ridrika.

 

ci co głoszą iż na padzie nie darady grać w fpp najpawdopodobniej nigdy nie mieli pada w łapskach lub zagrali kilka godzin.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie granie na padzie w fpp jest bardzo przyjemne. doszedłem do takiej wprawy  , ze moge muche zestrzelić w ułamku sekundy, na samym początku jak zaczynalem gre

na konsoli to gry typu fpp wydawały mi się nie do opanowania. jednak wprawa robi swoje, teraz przyjemniej mi się gra na padzie niż klawiaturze i myszce. pszeszedłem wszystkie hity na ps2 i xboxa (fpp)  w tym ostatnio dooma3  i ridrika.

 

ci co głoszą iż na padzie nie darady grać w fpp najpawdopodobniej nigdy nie mieli pada w łapskach lub zagrali kilka godzin.....

1450970[/snapback]

Z tym, ze nie odwrocisz sie o kat 90` lub wiecej w ulamku sekundy.

To jest najwieksza wada pada.

 

Killzone 2 graficznie to i tak nic w porownaniu z ta gierka rajdowa co jest na koncu pokazu E3.

Real jak nic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie sadze zeby to byl filmik z gry tylko jakies intro lub cos w tym stylu. za plynne poruszanie bylo zeby to byl pad. jednak co by nie mowic wygladalo to swietnie. podobny render do filmu final fantasy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tez bankowo kupie PS3 albo Xboxa 360 zobaczymy ktory bedzie lepszy w praniu bo narazie to sa przechwalki producentow, jak bedzie real wtedy sie iceni, ale chyba wybiore PS3. Bedzie pewnie jak mowi kaeres lata leca za stary bede. A tak PCecik do pracy i internetu i do dobrych strategii RTS i FPP/FPS, a PS3 bedzie sobie stalo pod dobrym TV (hehe TV juz mam odpowiednie 32" panorame) i kazdy bedzie mogl sobie polupac czy to dzieci czy nawet zona.

 

A co do grafiki to zeczywiscie miazdzy, wyglada to oblednie, rowniez widzialem caly pokaz PS3 i GT5 tez powalilo mnie na glebe,

 

a co do teorii ze konsola to shit do FPP to zgadzam sie w 100%, no chyba ze da sie podlaczyc myszke do PS3 a tak mi sie wydaje ze sie da bo dlaczego nie to wtedy bedzie juz cud miod palce lizac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ci co głoszą iż na padzie nie darady grać w fpp najpawdopodobniej nigdy nie mieli pada w łapskach lub zagrali kilka godzin.....

1450970[/snapback]

piszesz do do człowieka który zjadł zęby na pierwszych konsolach....

 

btw widzieliscie zdjęcia ps'a3 ? kołyska +pad bumerang :lol: technojazda wygląd [;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość wortigern

ee tam ps2 jeszcze ujdzie ale 3 to porazka... i ten pad :? jakby nie mogli dac zwyklego DS3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie robcie offtopa na temat hardwarowej strony ps3. o gustach sie nie dyskutuje :wink:

obejzalem filmik zaserwowany przez ZATOICHI. fiu fiu nie powiem robi wrazenie jakosc grafiki. tylko te czesci po wybuchu dla mnie nie calkiem realnie wygladaja, odbicia jakies takie... kauczukowe? moze. ale i tak gites

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I ja poświęciłem te blisko 2 godzinny mojego cennego czasu ;) na cały pokaz PS3. Już PS2 była tym gadżetem, który dostarczył mi masy świetnej zabawy (głównie seria GT) ale możliwości PS3 są tak ogromne, że ciągle trudno mi w to uwierzyć... wow.

 

BTW- jej wygląd, a szczególnie czarnego wariantu nie pozostawia nic do życznia. Wiadomo, są gusta i guściki ale akurat taki klocek idealnie pasowałby do mojego zestawu TV ;)

 

@ Link_mc- troszkę się pogubiłeś, bo akurat U3 też był prezentowany jako POKAZ możliwości PS3 więc słaby graficznie to raczej on nie jest... (może dla Ciebie)

 

@ OrGiUsZ- słyszałeś przecież, że to była scenka z liczoną in real time fizyką li tylko przez cell'a. Żaden programista wcześniej nie wyliczył tego wybuchu- zrobiła to konsolka, ot tak, w mgnieniu oka ;). Mimo drobnych niedoskonałości samego wybuchu i tak sprawia to gigantyczne wrażenie- wyobraźcie sobie w pełnie modelowalne poziomy... bajka!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

Nie sadze zeby to byl filmik z gry tylko jakies intro lub cos w tym stylu. za plynne poruszanie bylo zeby to byl pad. jednak co by nie mowic wygladalo to swietnie. podobny render do filmu final fantasy

1451006[/snapback]

Co ty gadasz??Obejrzalem ten filmik w hi-resie i stwierdzilem,ze w zadnym miejscu to nie byl filmik tylko gra,pozatym to nie bylo takie zajebiste jak myslalem po Waszych wnioskach.100% duzo wieksze wrazenie zrobil na mnie kilku sekundowy filmik Alan Wake Teaser.Tam dopiero jest grafa a tutaj?? Sprzet Jordiego i Draaka bez problemu sobie z ta gra poradza w przyzwoitych detalach.Takie jest moje zdanie, przynajmniej jesli chodzi o filmik Hi-res,do ktorego linka podal Zatoichi Edytowane przez hydro2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety co niektorzy moga sie podlamac ta informacja. Czlowiek z Epic powiedzial, ze TYLKO demo UT 2007 oraz boks od EA bylo liczone w real-timie. Reszta to rendery (Lacznie z KillZone 2) Sorry no bonus....LINK DO ARTYKULY:http://ps3.ign.com/articles/615/615531p1.html?fromint=1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Huh, to nas zaskoczyłeś? Te "kaczki" to też nie był realtime? Niemożliwe... imho. Te zabawy z eye toyiem i szklankami wyglądały na 100% realtime- aż tacy oni w tym sony wyrachowani chyba nie są, by ludzi w tak ordynarny sposób kłamać...?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hahaha, a co ma robić? :) Przecież tych gier jeszcze nie ma. Co innego gdyby bety pokazywali. Nie ma co sie za wcześnie napalać. Wyjdą konsole, to każdy oceni. Teraz wygrywa ten kto lepiej naściemnia. Jak zwykle...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...