Skocz do zawartości
rockers

Killzone 2

Rekomendowane odpowiedzi

Kilka nowych fotek :wink:

 

Dla mnie gra wygląda bardzo dobrze. :)

Pomijając od czasu do czasu słabą tekturę, gra ma boską prezencję. Co mi się podoba, nie świeci się, gdzie tylko się da (ze "świecidełek" czekam tylko na UT3), a wygląda jakby na świat spadła 2cm warstwa kurzu.

Choć i tak gęba gościa na 3-cim screenie wygląda bosko.

 

Dobra, słabe teksturki się pojawiają troche częściej, niż zasugerowałem, lecz imo dobrze dopasowali gdzie dać ją większą, gdzie mniejszą.

 

Ale i tak kupię tą grę w platynie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Sylvan Wielki

Już killzone pierwsze masakrowało wszystkie strzelanki na konsolach past gen i było jedynym wyborem, jeśli ktoś lubił sobie postrzelać. No chyba że ktoś woli uganiać się za kolorowymi żelkami i strzelać do nich z różowych giwer. Nikt chyba nie ma wątpliwości, że druga część będzie wprost przewyborna i chyba tylko xboye będą znowu zawiedzeni :)

Edytowane przez Sylvan Wielki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już killzone pierwsze masakrowało wszystkie strzelanki na konsolach past gen i było jedynym wyborem, jeśli ktoś lubił sobie postrzelać.

Akurat KZ1 byl nudnawy i schematyczny (w dodatku wygladal biednie), chocby Black byl o wiele lepszy IMHO.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już killzone pierwsze masakrowało wszystkie strzelanki na konsolach past gen i było jedynym wyborem, jeśli ktoś lubił sobie postrzelać.

MUAHAHAHHAHAHAHHAHAHAAAA :lol2: :lol2: :lol2: :lol: :lol:

Nie no sorry musiałem, dajcie mi procenty, bana, cokolwiek xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już killzone pierwsze masakrowało wszystkie strzelanki na konsolach past gen i było jedynym wyborem, jeśli ktoś lubił sobie postrzelać. No chyba że ktoś woli uganiać się za kolorowymi żelkami i strzelać do nich z różowych giwer. Nikt chyba nie ma wątpliwości, że druga część będzie wprost przewyborna i chyba tylko xboye będą znowu zawiedzeni :)

skąd się tacy ....... biorą ?? Zastanawia mnie tylko jedno dlaczego wspomniałeś o halo jak jest takie słabe ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Sylvan Wielki

Z pierwszym KZ było tak, iż pierwsze zdjęcia spowodowały lawinę domysłów czy PS2 to pociągnie. A wiadomo jak gra się prezentowała....wybornie. Aż miło było pograć i popatrzyć co GG wydusiła z konsoli Sony. Sprawa jest tutaj oczywista raczej. Pierwszy KZ był jedną z najlepszych gier FPP na PG. Z sequelem będzię zapewne podobnie. No i po raz wtóry pozycja GG pokaże niesamowity poziom wizualiów.

 

Tutaj nikt nie ma raczej wątpliwości, że będzie niczym z Motor Storm. Render urywał głowy, pierwsze wieści rozczarowywały a finalnie gra trzymała poziom filmiku-renderu.

Edytowane przez Sylvan Wielki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość dragonlore

Panowie !! nie ma co sie nim przejmowac,jakis nawiedzony ktorego zdanie jest najwazniejsze,bo przeciez "innego wyboru byc nie moze" :lol2:

 

a moze to jakis poprzedni Lolek ktory 120x zbanowany powrocil w nowym wcieleniu?.

 

Costi ma racje nie karmy Trollucha :lol2:

 

ps.pierwszy KZ1 najlepszy..............buhahaha :lol2: :lol2: ,to juz wole 100x bardziej wiekowego Golden eye na n64 :) ,o Motor Storm sie nie wypowiem bom litosciwy :)

Edytowane przez dragonlore

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Sylvan Wielki

Po pierwsze panowie to mimo, iż nie zgadzacie się z drugą osobą to wypadałoby zachować chodź trochę kultury, jeśli już zdecydowaliście się zabierać glos na forum publicznym. Po drugie i trzecie dziwię się wam, że nie potraficie obiektywnie spojrzeć na całą sprawę. Wszak oczywistym jest, że pod względem designu (ale jak napisałem wcześniej nie tylko) KZ 2 nie będzie miało sobie równych , podobnie jak poprzedniczka na PS2. To jasne. Hype już jest, konkurencji jak na razie brak... Będzie dobrze.

 

BTW krew wygląda zacnie <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najlepsza gra na konsole past-gen?

 

No popatrzmy:

 

Halo - średnia 95,5% - http://www.gamerankings.com/htmlpages2/472132.asp?q=halo

Halo 2 - średnia 94% - http://www.gamerankings.com/htmlpages2/562116.asp?q=halo

 

aha no i teraz hicior nad hiciory

 

Killzone - średnia 73,3% - http://www.gamerankings.com/htmlpages2/918762.asp?q=killzone

 

aha, no i jeszcze Guerilla Games, ten wspaniały producent gier zrobił jeszcze AŻ JEDNĄ GIERKĘ, oprócz Killzone.

 

Shellshock: Nam'67 - średnia 60%, na PC 52% - http://www.gamerankings.com/htmlpages2/919...sp?q=shellshock

 

 

Taaak. Killzone 2 to na pewno będzie hicior!!! :lol:

 

Sony wydało 2 lata temu rendera, i teraz wszystkie sonyboje jak Sylvan srają po kostkach ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Sylvan Wielki

Od kiedy to periodyki, czy serwisy internetowe są wyznacznikami dla dorosłych ludzi? Wszak są one pisane dla 14to latków nie mających własnego zdania wyrobionego :) Raczej mam dość "dziennikarzy" piszących "och nie da się postrzelać fioletowymi blasterami na pomarańczowe kuleczki w zielonych przeciwników na różowawej łące" i ocena od razu w dół. Ja proponuje kupić i samemu sprawdzić. W moim przypadku jak bym sie przejmował jakimś GR musiał bym zagrywać się w GTA SA , mieć avatar MC i dziarę Metroid Prime :lol: .

Zresztą nie ma co specjalnie się ocenami "dziennikarzy" przejmować i tak wszak każdy ma inny gust a i nie każdy jest w stanie pojąć wielkość Killzone.

 

Powiem tak. Jeśli pure-gameplay będzie na podobnym poziomie co w KZ na PS2 + dodadzą multi przynajmniej tak wybitne jak w Resistance ... to będzie istny crusher na PS3 i najlepsza gra fpp w dziejach. Oczywistym wszak jest, że jeśli tylko sequel będzie trzymał poziom poprzedniczki to już będzie znakomicie (obiektywnie) i tylko pewnie xboye będą marudzić - no ale kogo to interesuje?

 

EDIT. maSTHa212 jeśli cytujesz moje wypowiedzi to rób to w oryginalnej formie. Nie życzę sobie abyś je zmieniał a tym samym celowo wprowadzał ludzi w błąd. Nie widzisz jak jest napisane? No ale jak się nie ma nic innego do powiedzenia to i tak można :oops:

Edytowane przez Sylvan Wielki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od kiedy to periodyki, czy serwisy internetowe są wyznacznikami dla dorosłych ludzi? Wszak są one pisane dla 14to latków nie mających własnego zdania wyrobionego :) Raczej mam dość "dziennikarzy" piszących "och nie da się postrzelać fioletowymi blasterami na pomarańczowe kuleczki w zielonych przeciwników na różowawej łące" i ocena od razu w duł. Ja proponuje kupić i samemu sprawdzić. W moim przypadku jak bym sie przejmował jakimś GR musiał bym zagrywać się w GTA SA , mieć avatar MC i dziarę Metroid Prime :lol: .

Zresztą nie ma co specjalnie się ocenami "dziennikarzy" przejmować i tak wszak każdy ma inny gust a i nie każdy jest w stanie pojąć wielkość Killzone.

 

Powiem tak. Jeśli pure-gameplay będzie na podobnym poziomie co w KZ na PS2 + dodadzą multi przynajmniej tak wybitne jak w Resistance ... to będzie istny crusher na PS3 i najlepsza gra fpp w dziejach. Oczywistym wszak jest, że jeśli tylko sequel będzie trzymał poziom poprzedniczki to już będzie znakomicie (obiektywnie) i tylko pewnie xboye będą marudzić - no ale kogo to interesuje?

DÓŁ to ja mam jak to czytam :-| Edytowane przez maSTHa212

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sylvan Wielki - jesli wpadles na forum potrollowac, to wiedz, ze Twoja kariera moze sie bardzo szybko skonczyc.

 

Mowiac krotko: "koncz wasc, wstydu sobie oszczedz". Moze na forum onetu czy wp masz jakis posluch z takimi tekstami, ale nie tutaj. Jak to mawiaja: trafila kosa na kamien.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Sylvan Wielki

YyyY że co proszę? Jak narazie to jestem tutaj jedyną osobą piszącą na temat i nie robiącą offtopów. Jak chcesz się na siłę czepiać to przyglądnij się lepiej postom innych. EOT.

Edytowane przez Sylvan Wielki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co nie zmienia faktu, że oceny serii Halo na poziomie 95% są jak dla mnie z kosmosu. Co najwyżej 75% bym dał. W czym ta gra jest taka wybitna? Halo 1 skończyłem w całości na PC i nie mogę pojąć jej fenomenu. O kanciastości obiektów i kolorystyce nie wspomnę. :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kojak_ct:

To spisek! Specjalnie zawyżają oceny! Gra jest nic nie warta ~~

 

PS.

Podam inny przykład:

DMC3 PS2 - 87.8%

DMC3 PC - 68.1%

Grałem w DMC3 na PC i max dałbym 6/10. Przeszedłem jeszcze raz na PS2 i ocena podskoczyła do 9.5/10! Jakiś wniosek?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co nie zmienia faktu, że oceny serii Halo na poziomie 95% są jak dla mnie z kosmosu. Co najwyżej 75% bym dał. W czym ta gra jest taka wybitna? Halo 1 skończyłem w całości na PC i nie mogę pojąć jej fenomenu. O kanciastości obiektów i kolorystyce nie wspomnę. :|

No wlasnie, sam sobie odpowiedziales. Ja ostatnio zmodernizowalem sobie pieca, E8400, 4gb ramu, ati 3870 ddr4 i po odpaleniu paru gier jedyne co moge powiedziec to bieda z nedza jezeli chodzi o grywalnosc. Sto razy wiecej frajdy sprawia mi sesyjka w DMC4, czy COD4 albo Darkness'a na X360 niz jakakolwiek gra na piecu. Granie na kompie to wogole jakas pomylka. Przy zadnej grze nie bylem wstanie wytrzymac wiecej niz godzine (wlaczajac w to Crysis'a), ktoremu dalbym max 5/10 jezeli chodzi o grywalnosc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie, sam sobie odpowiedziales. Ja ostatnio zmodernizowalem sobie pieca, E8400, 4gb ramu, ati 3870 ddr4 i po odpaleniu paru gier jedyne co moge powiedziec to bieda z nedza jezeli chodzi o grywalnosc. (...) Granie na kompie to wogole jakas pomylka. Przy zadnej grze nie bylem wstanie wytrzymac wiecej niz godzine (...)

:huh:

Chyba za bardzo sie zapedziles w swojej opinii. Az zalecialo fanboyem konsoli... <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze mnie intryguje czemu konsole budza tak negatywne emocje :)

 

I tak kazdy kupuje to na co mu gry bardziej odpowiadaja, a potem zaczyna sie usprawiedliwianie , ze moja konsola jest lepsza niz twoja bo costam np. radosna tworczosc Dragonlora trolujacego kazdy temat o PS3 i wykazujacego wyzszosc X360 w kazdym mozliwym miejscu :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie mówcie, że PC nie nadaje się do grania bo to śmieszne. Akurat w FPP wolę grać na PC i np. takiego COD4 skończyłem z wielką przyjemnością na PieCu. Skoro konsole są takie wypas to czemu nie zagrałem na PS3? Od razu uprzedzę niektórych: tak wiem, PS3 jest najgorsze :D, ale dla mnie mycha i klawa znacznie lepiej pasuje do FPP stąd decyzja o PC. Niestety Halo a w szczególności końcówka i to durne łażenie po tym beznadziejnym statku z kolorystyką sypialni z Playboya mnie zanudziła. :) Oczywiście to moje zdanie.

 

A zdania o KZ2 jeszcze nie mam choć rozgrywka wygląda ciekawie. Nigdy nie grałem w KZ1 ale patrząc na filmik z youtuba jakoś wybitnie ta gra nie wygląda. Może zaserwuję sobie platynkę z PS2 i zmienię zdanie. ;)

Edytowane przez kojak_ct

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie, sam sobie odpowiedziales. Ja ostatnio zmodernizowalem sobie pieca, E8400, 4gb ramu, ati 3870 ddr4 i po odpaleniu paru gier jedyne co moge powiedziec to bieda z nedza jezeli chodzi o grywalnosc. Sto razy wiecej frajdy sprawia mi sesyjka w DMC4, czy COD4 albo Darkness'a na X360 niz jakakolwiek gra na piecu. Granie na kompie to wogole jakas pomylka. Przy zadnej grze nie bylem wstanie wytrzymac wiecej niz godzine (wlaczajac w to Crysis'a), ktoremu dalbym max 5/10 jezeli chodzi o grywalnosc.

Ładna bajka :rolleyes: Musiałeś wydać fortunę na kompa żeby utwierdzić się w przekonaniu że granie na PC to żenada? :). BTW COD4 jest na PC, a DMC4 będzie więc podałeś złe przykłady.

 

Co do KZ2 to IMO wyjdzie z tego niezły shooter, pod warunkiem ze twórcy tym razem postarają się nieco bardziej.

Edytowane przez alCatraz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość dragonlore

No nie mówcie, że PC nie nadaje się do grania bo to śmieszne. Akurat w FPP wolę grać na PC i np. takiego COD4 skończyłem z wielką przyjemnością na PieCu. Skoro konsole są takie wypas to czemu nie zagrałem na PS3? Od razu uprzedzę niektórych: tak wiem, PS3 jest najgorsze :D, ale dla mnie mycha i klawa znacznie lepiej pasuje do FPP stąd decyzja o PC. Niestety Halo a w szczególności końcówka i to durne łażenie po tym beznadziejnym statku z kolorystyką sypialni z Playboya mnie zanudziła. :) Oczywiście to moje zdanie.

 

A zdania o KZ2 jeszcze nie mam choć rozgrywka wygląda ciekawie. Nigdy nie grałem w KZ1 ale patrząc na filmik z youtuba jakoś wybitnie ta gra nie wygląda. Może zaserwuję sobie platynkę z PS2 i zmienię zdanie. ;)

 

coz,zdarza sie to rzadko,ale podzielam twoje zdanie:ja tez wole klawe i myche :),ale wiele fpp ukonczylem na padzie i nie zaluje.A co do Halo to juz ktos wczesniej napisal,w niektore giery nalezy grac kiedy sie jeszcze nie zestarzeja graficznie i na sprzecie dedykowanym,halo w wersji pc wygladalo biednie i nie mialo tego feeling'u co na konsoli.jednak COD4 zostawiam sobie na pc.A najlepsze w tym wszystkim jest miec..wybor :),majac kazdy dostepny sprzet mozesz sobie przebierac w wersjach,wiem nie kazdego na to stac ale przeciez mozna do tego dazyc.

 

A co KZ1,wierz mi ,nie chcesz w to grac,sztywno,dretwo itp itd,gra odrzucila w mnie po 1 czy 2 misji,KZ2 moze zarzadzic wsrod Fpp na ps3,ale i to sie jeszcze okaze,taki "Black" to mistrzostwo swiata za efekty i grywalnosc,lepiej ukonczyc jeszcze raz niz grac w KZ1

 

Ładna bajka rolleyes.gif Musiałeś wydać fortunę na kompa żeby utwierdzić się w przekonaniu że granie na PC to żenada? icon_smile3.gif. BTW COD4 jest na PC, a DMC4 będzie więc podałeś złe przykłady.

ja tez zmodyfikowalem pc choc mialem tego nie robic,na sprzecie w podpisie wszystko swietnie biega bez zadyszek-ale jakos niechce mi sie grac na pc :lol2: ,pewnie jak mi sie juz znudzi windowsowy pajak to moze zagram wrescie w COD4...moze ;)

Edytowane przez dragonlore

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...