Skocz do zawartości
rockers

Killzone 2

Rekomendowane odpowiedzi

coz,zdarza sie to rzadko,ale podzielam twoje zdanie:ja tez wole klawe i myche :),ale wiele fpp ukonczylem na padzie i nie zaluje.A co do Halo to juz ktos wczesniej napisal,w niektore giery nalezy grac kiedy sie jeszcze nie zestarzeja graficznie i na sprzecie dedykowanym,halo w wersji pc wygladalo biednie i nie mialo tego feeling'u co na konsoli.jednak COD4 zostawiam sobie na pc.A najlepsze w tym wszystkim jest miec..wybor :),majac kazdy dostepny sprzet mozesz sobie przebierac w wersjach,wiem nie kazdego na to stac ale przeciez mozna do tego dazyc.

 

A co KZ1,wierz mi ,nie chcesz w to grac,sztywno,dretwo itp itd,gra odrzucila w mnie po 1 czy 2 misji,KZ2 moze zarzadzic wsrod Fpp na ps3,ale i to sie jeszcze okaze,taki "Black" to mistrzostwo swiata za efekty i grywalnosc,lepiej ukonczyc jeszcze raz niz grac w KZ1

ja tez zmodyfikowalem pc choc mialem tego nie robic,na sprzecie w podpisie wszystko swietnie biega bez zadyszek-ale jakos niechce mi sie grac na pc :lol2: ,pewnie jak mi sie juz znudzi windowsowy pajak to moze zagram wrescie w COD4...moze ;)

Gdyby COD4 na pieca mial mi cos wiecej do zaoferowania to bym kupil, a tak siadam w fotelu z padem w reku i naprawde gra sie bardzo przyjemnie. Kiedys tez myslalem, ze FPP + pad to pomylka, ale to tylko kwestia kilku godzin. Zastanawiam sie jeszcze caly czas nad dokupieniem Wii do kompletu (mam NDS i grywalosc gier na platforme Niny wymiata), ale czekam sobie na jakas fajna obnizke/promocje. Moze sie w koncu doczekam.

Edytowane przez yasin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie mówcie, że PC nie nadaje się do grania bo to śmieszne. Akurat w FPP wolę grać na PC i np. takiego COD4 skończyłem z wielką przyjemnością na PieCu. Skoro konsole są takie wypas to czemu nie zagrałem na PS3? Od razu uprzedzę niektórych: tak wiem, PS3 jest najgorsze :D, ale dla mnie mycha i klawa znacznie lepiej pasuje do FPP stąd decyzja o PC. Niestety Halo a w szczególności końcówka i to durne łażenie po tym beznadziejnym statku z kolorystyką sypialni z Playboya mnie zanudziła. :) Oczywiście to moje zdanie.

 

A zdania o KZ2 jeszcze nie mam choć rozgrywka wygląda ciekawie. Nigdy nie grałem w KZ1 ale patrząc na filmik z youtuba jakoś wybitnie ta gra nie wygląda. Może zaserwuję sobie platynkę z PS2 i zmienię zdanie. ;)

Dodam od siebie. KZ1 nówka naprawdę jest warta tych 30zł, które kosztuje (najwyżej). To jest jeden z przykładów jak zrąbąć dobrą grę.

Gra utrzymuje miły klimat wojny i b.dobrym designu broni i postaci z wyrąbista możliwością grania z kumplem i botami, lecz całość psuje niewygodne sterowanie, niewyraźna grafika i całkowite wrażenie, jakby gra chodziła na granicy wytrzymałości (momentami masz wrażenie, iż konsola, a przynajmniej płyta Ci wybuchnie).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość dragonlore

Na poligami.pl znajduje filmik choc marnej jakosci,to jednak pokazujacy kilka scen z KZ2,jak dla mnie zero zmian w grafie

 

filmik

 

facet reklamujacy gre poprostu mnie rozwalil,takiego przechwalania nie slyszalem od lat

 

acha ,KZ2 przeniesione na luty 2009 , i po co bylo to debilne przechwalanie sie goscia?? :lol2:

Edytowane przez dragonlore

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na ten filmik

 

http://www.gamersyde.com/stream_7077_en.html

 

mogę śmiało powiedzieć, że halo wygląda biednie. :) Na ekranie cały czas coś się dzieje. Wpompowana kasa Sony chyba nie idzie na marne. ;)

Pozdro

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Edytowane przez kojak_ct

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kojak_ct, a czego się spodziewałeś po flagowym tytule Sony - 1.5 roku zobowiązuje wobec premiery H3.

Jeśli giera będzie się tak prezentować jak na filmikach to jest murowany HIT :D

 

ps

masz jeszcze dwa :wink: :

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet jeżeli grafika nie uległa poprawie (a musiała w ogóle?), to zdecydowanie poprawiono framerate, na filmiku od kojak'a nie zaobserwowałem żadnych zwolnień (ale może tam po prostu nie ma co przeliczać....eeee ;)). Gameplay mi odpowiada chociaż tak naprawdę to zero nowości w tym tytule dla FPS'ów. Ale czuć taki wojenny klimacik i to jest fajne :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak oglądając te filmiki przypomina mi się black. hmm.

W tym momencie nic tak naprawdę mnie nie zaciekawiło, Grafika ok, sterowanie ok, rozgrywka też wygląda na ok, ale nic więcej nie wiadomo. Nie ma co trzeba czekać na prawdziwe konkrety, a nie takie coś.

I takie coś -2:30 " ...no oczywiście my nic nie mówimy... " ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GG obiecuje 60FPS i chyba na tyle wygląda. :)

Ostatnio do takich obietnic podchodzę bardzo sceptycznie. Będzie dobrze jeżeli gra będzie chodzić przynajmniej w 30 FPS'ach ale za to bez żadnego zająknięcia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość dragonlore

fajne jest to ze w grze duzo sie dzieje,tworcy postawili na spektakularnosc otoczenia,ale mi to pasi,jedno co pewnie tej grze zaszkodzi,to poprostu czas!.

 

Gdyby ta gra ukazala sie w ciagu najblizszych miechow ,osiagnela by spory sukces jako byc moze systemseller,a tak niestety mozesz sie okazac ze luty 2009 to jednak zbyt dlugi czas jak na czekanie.

 

graficznie gra tez nie powala,ale dobre modele zolnierzy i animacja to narabiaja.Spora ilosc "flar" z otoczenia tez jest fajna,szczegolnie w celowniku.

To moglaby byc wrescie gra ktora bym kupil na zakurzone i podgnite ps3 a tak....

Edytowane przez dragonlore

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość dragonlore

Killzone 2 przesunięte z powodów czysto finansowych

 

Na początku maja Sony Computer Entertainment poinformowało, iż premiera długo oczekiwanego Killzone 2 - strzelaniny przeznaczonej na konsole PS3 będzie miała miejsce dopiero w lutym 2009 roku. Wówczas jednak nie wyjaśniono powodów przesunięcia daty debiutu rynkowego tejże gry z okresu przedświątecznego na rok 2009 co spowodowało, iż w sieci zaczęły pojawiać się różne domysły i przypuszczenia takiego stanu rzeczy. Gracze spekulowali, iz gra nie jest wcale bliska ukończenia i dodatkowy czas ma służyć jej doszlifowaniu. Pogłoski o tym nasiliły się w momencie opublikowania pierwszych zwiastunów filmowych z rozgrywki, gdyż to co przedstawiono nie spełniło i tak już wyśrubowanych oczekiwań co do tegoż tytułu.

 

Prawda okazała się jednak bardziej prozaiczna. Oto wczoraj przedstawiciel firmy Sony - Ron Eagle wskazał, iż prawdziwą przyczyną przesunięcia premiery jest chęć zapewnienia grze lepszego startu i zmniejszenie ilości pozycji, które ukażą się w okresie przedświątecznym. Gracz będzie miał do wyboru z samego Sony kilka świetnych produkcji np. LittleBigPlanet, MotorStorm: Pacific Rift czy Resisnace 2, a dodatkowo na rynku pojawią się wówczas także tytuły innych firm. Może to więc znacząco obniżyć spodziewane wpływy, gdyż kilkanaście produkcji będzie w tym samym czasie walczyć o klienta.

 

Innymi słowy Sony chce po prostu wyciągnąć od nas więcej pieniędzy:-) Możliwa jest jednak również i sytuacja, że Sony boi się, że Killzone 2 nie jest aż taką rewolucją jaką spodziewają się gracze nie będzie wystarczająco widoczny na tle innych produkcji, które pojawią się w okresie świątecznym. Cóż, wszystko jest możliwe.

hmmm.....a stres graczy czekajacych na gre wzieli pod uwage ? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

patrząc na zawartość nowy to trailer nie jest, mimo wszystko wg mnie to co widać na filmikach reklamowych, wymiata.

najbardziej przyciąga klimat, oprawa graficzna też spoko... problem w tym że premiera zbyt późno

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Killzone 2 E3 2008: New Objectives Trailer

Killzone 2 MP Gameplay @E3 2008

 

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - "gify"

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

 

Trochę screenów z multi:

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - "uwaga, dużo tego"

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Edytowane przez MacOSek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, proszę was. Nie możecie dawać kilku shotów i resztę linków? Wchodzę w temat i moje "mega hiper szybkie" łącze 0,5 Mbit (LOL) dostaje srac*ki :mur: (tylko mi tu nie pisać "to se zmień" bo od razu poproszę o sfinansowanie takiej zmiany :P) . Na FF wrzucenie screenów w "spoiler" nie blokuje ładowania się tego "ustrojstwa" (zdaje się że w Operze tak nie jest ale nie wiem). Przecież wiadomo że jak kogoś to interesuje to obejrzy screeny nawet jak są same linki... To samo z gif'ami...

 

A co do "zawartości" to konkret ale co z tego skoro premiera dopiero w 2009 roku...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na FF wrzucenie screenów w "spoiler" nie blokuje ładowania się tego "ustrojstwa" (zdaje się że w Operze tak nie jest ale nie wiem).

Na Operze blokuje. Wniosek? Zmienić przeglądarkę ;)

Serio polecam Operę do słabego łącza ;)

Edytowane przez MacOSek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gra wymiata. szkoda, że premiera dopiero w przyszłym roku. dizajn postaci oraz szczegółowość broni poraża.

 

ciekawe co na to bungie i microsoft. mam nadzieję, że w tym roku zobaczymy jakieś szczegóły na temat kontynuacji halo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Operze blokuje. Wniosek? Zmienić przeglądarkę ;)

Serio polecam Operę do słabego łącza ;)

Szanuję każdą przeglądarkę która nie nazywa się "Internet Explorer", ale moje przyzwyczajenie do "liska" chyba jest zbyt silne :P.

 

Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...