Skocz do zawartości
rockers

Killzone 2

Rekomendowane odpowiedzi

W końcu sony wpompowało kupę kasy w tą grę. No i oczekiwania po sławetnym renderze też były wielkie. Życzę sony jak najlepszej sprzedaży. Ja już czekam na swoją kopię. Demko też podobno ma być. Z drugiej strony żałuję, że tak długo kazali czekać ale teraz nie ma co biadolić. Jeszcze tylko miesiąc. :) Po obejrzeniu filmików sądzę, że Sony dotrzymało słowa. ;)

 

PS. U Was też Avast wykrywa virusa w tych filmikach? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda rewelacyjnie. Kolejna pozycja, której można pozazdrościć konsoli. Widać, że się przyłożyli i to do wszystkiego, począwszy od efektów cząsteczkowych przez modele, szczegółowość otoczenia, fizykę, animację aż po tekstury i optymalizację.

;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z pochlebstwami bym się jeszcze wstrzymał, gdyż mam wrażenie dużej ilości odciążających sztuczek. Może to kwestia tych sztuczek, może kwestia tego, że oglądałem w niskiej rozdzielczości materiał, lecz grafika zrobiła na mnie bardzo pozytywne wrażenie jeśli chodzi o jej charakter - brudna i piękna, jak kiedyś wiele gier na PSX'ie.

Tak czy inaczej czekam na opinie z pełnej wersji ew. z dema jeśli puszczą dla szerszej publiki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość dragonlore

sama grafa jest raczej przecietna i zamaskowana wieloma sztuczkami,gdzie tylko mozna wrzucona jest flara itp,ale z drugiej strony cala tonacja otoczenia jak i wspomniane sztuczki wcale mi nie przeszkadzaja, a animacje (roznorodnsoc) bardzo przypadla mi do gustu.

o ile 1 czesc to bylo zwykle dno to 2 moze dac wiele przyjemnosci z grania.To bedzie pierwszy fps na ps3 i wogole gra ktora kupie bo dodane kiedys gry do konsoli nie licze,polecialy z chukiem odrazu ;)

 

//Huk piszemy inaczej ;)

//costi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o ile 1 czesc to bylo zwykle dno to 2 moze dac wiele przyjemnosci z grania.To bedzie pierwszy fps na ps3 i wogole gra ktora kupie bo dodane kiedys gry do konsoli nie licze,polecialy z chukiem odrazu ;)

Mnie martwi tylko to, że przed premierą pierwszego Killzone było dokładnie to samo... Mega hype, jaka to gra jest zaje***ta, a potem co wyszło każdy widzi. Mam nadzieję, że KZ2 okaże się świetną grą nie tylko pod względem grafiki ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może niech porównają do materiału z E3 2005? :)

Były takie porównania nie raz. Pierwsze lepsze z googla - 3195909[/snapback]

Oczywiście, gierka i tak wygląda świetnie.

Pewnie, że tak. To aktualnie najładniejszy FPS na konsole.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem, jak wyglądał render. Wiem też, że były już robione porównania. Doskonale wiem także, że to co obecnie prezentuje gra nijak ma się do poziomu materiału pokazanego w 2005 r. Nie wiem jedynie, czemu on nie stanowi obiektu porównania z obecną wersją gry? (chodzi o ostatnie porównanie)

 

Z tym opowiadaniem że najładniejsza to wstrzymałbym się do czasu, aż szersze grono użytkowników zagra. Z drugiej strony - wygląda na to, że faktycznie będzie najładniejsza :)

Edytowane przez pasztecik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Były takie porównania nie raz. Pierwsze lepsze z googla - link

(...)

No właśnie, pierwsze lepsze ale już niekoniecznie nadal obowiązujące ;). Tam jest porównanie rendera do pierwszej prezentacji RealTime jaką w ogóle widzieliśmy, od tego czasu nieco się pozmieniało (niewiele wprawdzie ale zawsze ;) ).

 

Tak czy inaczej liczy się dobra zabawa i wciągający gameplay. Tego K2 chyba nie można odmówić ;). Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... Tak czy inaczej liczy się dobra zabawa i wciągający gameplay. Tego K2 chyba nie można odmówić ;) ...

Na tą chwilę tego nie możemy określić. A pamiętający Killzone 1 są szczególnie ostrożni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na tą chwilę tego nie możemy określić. A pamiętający Killzone 1 są szczególnie ostrożni.

Wydaje mi się, że po tych kilku materiałach które już ujrzały światło dzienne (tak z SP jak i MP) można wstępnie wyrobić sobie pogląd ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że po tych kilku materiałach które już ujrzały światło dzienne (tak z SP jak i MP) można wstępnie wyrobić sobie pogląd ;).

Z perspektywy 3 osoby KZ1 też może wyglądać ok, zwłaszcza z powodu trybu na 2 graczy (przy jednej konsoli oczywiście) prawie można by było się pomylić ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W najnowszym PSX Extreme jest recka. Ocena: 9+/10. Szczerze powiedziawszy to się w szczegóły tej recki nie wgłębiałem jeszcze :razz: . Podobno HIV po zagraniu w wersję preview miał mieszane uczucia (tak 8/10 by dał wstępnie) ale wersja review na której opiera się recka podobno trzyma sporo wyższy poziom ;). BTW: gra zrecenzowana do spółki przez HIV'a i Butcher'a. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Making of Killzone video, english subtitles

 

http://www.gamekings.tv/index/videos/minid...version-subbed/

 

18": shows some PS3 devkit benchmarks on screen and talks about SPU use cases

21": characters react to each bullet and animations blend together

23": bullets leave marks to environments, each gun has own "fingerprint"

24": lightning demo, hundreds of light sources

 

Online goal was 32 players with same fidelity as single player (12:08)

- It was a challenge (12:36)

- The video claims its running at a minium of 30fps for multiplayer (12:39)

- Game has bots for multplayer (13:11)

- Bots have stuff as people, badges, missions, etc (13:33)

- 3 levels of difficulty for bots (13:46)

- Bots and human players in the same match (14:17)

- Every pixel has a speed when computing motion blur (17:00)

- Normally use 2 SPU's, when going full force use all 6. (~19.00)

- Gain roughly 20 - 40% more speed when using the SPU's. (~19.00)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W najnowszym PSX Extreme jest recka. Ocena: 9+/10. Szczerze powiedziawszy to się w szczegóły tej recki nie wgłębiałem jeszcze :razz: . Podobno HIV po zagraniu w wersję preview miał mieszane uczucia (tak 8/10 by dał wstępnie) ale wersja review na której opiera się recka podobno trzyma sporo wyższy poziom ;). BTW: gra zrecenzowana do spółki przez HIV'a i Butcher'a. Pozdrawiam.

Skany tej recki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każda wersja europejska ma pełny polski język do wyboru:) Blu-ray i te sprawy:D

Zgadujesz czy masz jakiś dowód?

 

Nawet ten twój preorder na Allegro ma w opisie wersję angielską:

- JĘZYK: ANGIELSKI - 179zł

- JĘZYK: POLSKI - 219zł

Ten sam sklep więc po co mieliby robić 2 rożne aukcje?

 

 

Inny przykład - FIFA 09 też jest na BD, a na allegro są europejskie wersje bez polskiego języka:

- http://www.allegro.pl/item536703730_fifa_0...nowa_folia.html - "GRA NIE JEST W JEZYKU POLSKIM"

- http://www.allegro.pl/item533592822_fifa_09_3xang_ps3.html - "Język w grze - ANGIELSKI"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Info czerpię z forum PSX Extreme, cytuję użytkownika Butcher:

 

Oficjalne info od SCEP odnośnie dostępnej wersji gry i jej lokalizacji w EU:

na cała Europę przewidziana jest JEDNA wersja gry, zawierająca komplet języków - w tym PL.

Tym samym źródło zakupu nie powinno wpłynąć na obecność (brak) polskiej wersji językowej.

Wyjaśniając Wasze dylematy sprzed paru dni (i nie pytajcie dlaczego tak jest, bo sam się zdziwiłem):

Przy pierwszym włączeniu gry mamy do wyboru kilkanaście języków - w tym PL.

Dokonany wybór daje nam napisy + dubbing w DANYM języku (napisy z opcją wyłączenia). Wybór jest zapisany w save.

NIE MA możliwości wybrania ANG audio + PL napisy.

Przy kolejnym uruchomieniu gra NIE pyta o język, tylko czyta save. Jeśli chcemy zmienić wybór, należy usunąć save i zacząć do nowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli to prawda to OK. :rolleyes:

Ale z drugiej strony, te kopie na allegro mogą być wersją nie-europejską :] Blokady regionalnej przecież nie ma na PS3, a taka wersja z USA raczej polskiego języka nie posiada ;)

Edytowane przez MacOSek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, należy omijać wersję USA, jeśli ktoś chce mieć język polski. Nie wiem jak będzie z okładkami, bo może być tak, że będzie wersja typowo polska, czyli polska okładka, instrukcja + wybór języków w grze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...