Skocz do zawartości
rockers

Killzone 2

Rekomendowane odpowiedzi

Dla zainteresowanych nagranie dema z wersji PL:

 

http://vimeo.com/3114661

PS. Nie chce mi się konwertować do lepszej jakości ;)

 

Ktoś wcześniej chciał fotki:

Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

 

Co do samej gry to nie będę się wypowiadał bo zrobili to poprzednicy. Demko przeszedłem z 6 razy. :) Odliczam dni do premiery. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość dragonlore

W review'u mozna zobaczyc jak nasz bohater steruje mechem, i chyba jesli chodzi o wyglad jest to najfajniejszy i najlepiej wykonany mech od strony kabiny ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Schylić się, nie wychylać się!" jednak troszkę irytuje.

Dopiero teraz miałem okazję ściągnąć demko. Ochy i achy już padły. Napiszę tyle, że kiepsko, przynajmniej mi, się celuje (przy pełnej czułości sterowania i maksymalnym wychyleniu drążka widać jak z opóźnieniem postać zaczyna się obracać oraz jak długo przyśpiesza obrót). Chyba, że zostawię zwykłą czułość sterowania, ale wtedy obroty postać wykonuje wieki... Również nazwa "manualne zbliżenie" w opcjach spowodowała tylko, że się dodatkowo męczyłem podczas celowania...

W sumie i tak najwięcej zajeło mi dojście do tego, jak podnieść inną broń (gram na CRT'ku i udało mi się za pierwszym razem przeoczyć napis 'PODNIESIENIE (PRZYTRZYMAJ)').

Fajna sprawa z manipulowaniem kątu, pod jakim widzimy planszę wczytywania za pomocą SixaxiS'a.

 

Nie wiem co sądzić o tej grze. Celuje mi się gorzej, niż z słabego ASG przy tanich kulkach, jednocześnie nie jest aż tak tragicznie, żeby nie było to uzasadnione (powyżej 20 metrów raczej trzeba skorzystać w przyrządów celowniczych). Wygląda świetnie, klimat też trzyma, ale po pierwszych ochach i achach zaczęło mi się najzwyczajniej grać drętwo (chyba przez to pip przyśpieszenie obrotu :/ ).

Edytowane przez Xaon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość dragonlore

Dobry motyw :smile:

chcialem to zrobic zaraz po ukazaniu demka, bo bylem ciekawy co sie pozniej wydarzy i czy wogole przewidzieli taka mozliwosc autorzy gry jednak nie udala mi sie ta sztuka,spobuje jeszcze raz moze jednak sie da i trzeba zrobic to z odpowiednim "tajmingiem" ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na początku miałem takie samo zdanie ale za każdym razem grałem coraz sprawniej. Demko przeszedłem ok 6 razy i teraz gra mi się bardzo przyjemnie i w końcu nauczyłem się sterować. ;)

Chyba coś ze mną nie tak. Wprawdzie ze sterowaniem nie mam już problemów. Demo przeszedłem ok. 10 razy ( :P ), ale... Może po kolei. Podłączyłem konsolę u rodziców do 32" LCD HDReady i zobaczyłem kolejne efekty, których na CRT'ku nie widziałem. Grało się miło, choć było to raczej przyglądanie się wykonaniu ;) . Tylko za każdym razem jak już przestanę grać, to czuję trochę niesmak i mam ochotę zjechać możliwie tą grę. Inna sprawa, że ciągle nie mam argumentu.

 

Wam nic bardziej niegodnego takiej produkcji nie rzuciło się w oczy? Może z małą pomocą mógłbym nazwać to "wewnętrzne fuj".

 

P.S. Angielski dubbing jest znacznie naturalniejszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś Killzone zawitał do naszego domu. Narazie kumpel grał ok 1h. Cóż mogę powiedzieć, to co się tam dzieję powodowało wykrzykiwanie "oooo ku**a!!!" co pare sekund. Masakrator. Nie widziałem ładniejszej gry, a grałem w Crysisa. Niesamowita jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MM zrobił identyczną promocję jak Saturn, czyli Killzone 2 + Helikopter w ogniu na bd za 199 zł. Tak więc zakup uważam za udany.

Edytowane przez fr3zer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś miał jeszcze wątpliwości czy kupić KZ2 to kolejna recka tym razem na GS:

http://www.gamespot.com/ps3/action/killzone2/review.html

 

Mam pytanie: grał ktoś z was już w multi ? Jak tak to niech sie z nami podzieli wrażeniami ;).

 

Co jeszcze mi sie podoba w KZ2 ? użycie i reloady broni ;]. Mała rzecz a cieszy (lightning gun np ;])

Edytowane przez yuucOm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również tłukę KZ2 od wczoraj wieczora. Zacząłem o 22 a skończyłem o 2.30. :) To co się dzieje na moście to istna rzeźnia. :) Mały materiał video:

 

http://vimeo.com/3397768

 

Szkoda, że nie mam kamerki HD. Zadyma jaka dzieje się na ekranie po prostu masakruje. :) Efekty świetlne, wybuchy, latające odłamki, efekty cząsteczkowe, kurz i dym tworzą niepowtarzalny klimat. Często nie wiadomo gdzie mam strzelać bo pole walki jest zadymione. :) Cały czas sieka. :) To co dzieje się w COD to zwykły paintball w porównaniu z KZ2. :) Ciężko zatrzymać się na chwilę bo Helgaści znajdą inną drogę na zabicie. :) Najważniejsze jest to, że nie odczuwa się działania skryptów na co choruje COD. Jedyne co nie przypadło mi do gustu to Helgaści, którzy wyglądają wszyscy tak samo. Ogólnie warto było czekać. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie nie mam kasy teraz na ps3 a mi smaka robicie. W dodatku kumpel z ps3 teraz śpi :P.

 

Filmik też dobry (revive me ;d) w 5:30 AI troche szwankowało ale nie jest tak źle. kojak_ct - jak możesz nagraj movie jak używasz lightning guna ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kumpel wyjechał gdzieś na kilka dni i oczywiście pożyczyłem od niego PS3 z kopią Killzona :) .

Po całonocnej grze jestem trochę zawiedziony - świat wygląda jakby był sklejony z blachy i azbestu, pierwsze 3h są dość nudne (wbiegasz do pokoju, chowasz się za skrzynką, zabijasz wszystkich, wbiegasz do następnego pokoju...), wszyscy Helgaści wyglądają tak samo (zauważyliście, że wszyscy są łysi ? :rolleyes: ), polska lokalizacja jest tak denna, że aż nie można tego słuchać i do jasnej cholery czemu tam nie ma CO-OPa ?

 

Na szczęście gra nadrabia grafiką (Jezuu, jaka ta gra jest piękna B-) ) i niesamowitym multiplayerem, który na pewno przedłuży życie tej grze .

 

Jak dla mnie 9 z dużym minusikiem :) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja bym jednak wolal grac w angielska wersje ;) imho nie po to producent inwestuje gruba kase w udzwiekowienie, profesjonalnych aktorow itp zeby pozniej to wyciac i zastapic okrzykami bandy amatorow ;) sory, ale tak to brzmi ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Atomówka :):

http://vimeo.com/3411528

 

Jeśli chodzi o lighting guna to nie spotkałem go jeszcze a prawie grę ukończyłem. :) Ona się chyba odblokowuje albo trzeba ją znaleść. Już nie pamiętam. Chyba, że gdzieś przeoczyłem?

 

PS. Widzę, że film się źle wrzucił na serwer. Później jeszcze raz wrzucę w lepszej jakości.

Edytowane przez kojak_ct

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Atomówka :):

http://vimeo.com/3411528

 

Jeśli chodzi o lighting guna to nie spotkałem go jeszcze a prawie grę ukończyłem. :) Ona się chyba odblokowuje albo trzeba ją znaleść. Już nie pamiętam. Chyba, że gdzieś przeoczyłem?

 

PS. Widzę, że film się źle wrzucił na serwer. Później jeszcze raz wrzucę w lepszej jakości.

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - "lighting gun..."
lighting gun jest w tych levelach co musisz tego grubaska rozwalic zrzucajac na niego takie ...hmmm... kotly ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, ta broń dostępna jest w rafinerii. Przechodzę drugi raz singla, tym razem na elite. Za pierwszym razem zajeło mi to 8h, w tej chwili po 7h jestem dopiero w połowie drogi. Spora różnica w poziomie trudności.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LightGun :):

http://vimeo.com/3425275 - ponownie jakieś problemy z dźwiękiem

 

Ja również dzisiaj skończyłem. Łączny czas jaki zajęło mi przejście to 9h16m. Najtrudniejsza jest końcówka. Skoro na normal jest tak ciężko to co będzie na elite? :) Dla mnie liczy się tylko singiel a on wykonany jest bardzo dobrze. Dubbing nie jest najwyższych lotów ale nie jest to wina Guillera. Rónież moi kompani nie przypadli mi do gustu. Jednak bardziej podobają mi się Ci z GoW. Taki pudzian w zbroi bardziej mi odpowiada. :) Udźwiękowienie to górna półka. Ale mam wrażenie, jak by DTS nie działał do kołca tak jak powinien. Czasami jak postać stała między jednym a drugim głośnikiem to bardzo słabo ją słychać. Nie wiem, czy ta gra wymaga 7.1, ale na 5.1 tego nie dopracowali. Nie sądzę, żeby to było tylko u mnie. Poza Tym nie mam zastrzeżeń. Gra bardzo dopracowana i osobiście nie spotkałem żadnych błędów. No ale tego można się było spodziewać po tak długim developingu.

 

Moja ocena to 9.5/10.

Pozdrowionka

Edytowane przez kojak_ct

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość dragonlore

male info

polygamia.pl

 

Skąd się (nie) wzięło 30 tysięcy Killzone 2 w Polsce?

 

Dołączona grafika Zestaw PS3 Killzone 2

 

PLAY PC dolało nieco oliwy do ognia w temacie sprzedaży gier w Polsce. Pamiętacie na pewno, jak kilka dni temu pisaliśmy, bazując na informacji prasowej od Sony, o świetnych świetnych wynikach sprzedaży Killzone 2 w naszym kraju. Na czym więc polega problem? Ano chodzi o to, że Sony tak naprawdę nie podaje liczby gier (oraz zestawów PS3 + Killzone 2), które trafiły do rąk użytkowników. 30 tysięcy obrazuje sprzedaną ilość do sklepów.

sony nigdy sie nie poprawi,tyle lat to samo, szkoda...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...