Skocz do zawartości
def3

Nowa Konfiguracja Kompa I Dalej Zacina

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Dalej mi zacina filmy divx mam win98. Komp 466Celeron grafika AGP zintegrowana na płycie Intel82810. Testy Directx pokazują wszystko OK. A mimo to podczas odtwarzania filmów zacinają się. Kodeki DivX5.x i ffdshow oraz Ac3. Proszę o pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ile ramu ?? minimum 128 - 32 na karte grafiki jesli korzysta z ramu

optymalnie dalbym 256

1451447[/snapback]

 

64MB ram styknie i 8MB na grafe albo mniej

 

 

wszystkei filmy ci szarpią ?? zainstaluj kodeki xvid ! najnowsze!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i co jeszcze udało mi się wywnioskować to to że zacina tylko jak używam vplayer albo innych. Ale jak jadę z MediaPlayer9 jest wszystko OK???????????????????????? NO TO WINA PROCKA TO TO CHYBA NIE JEST!!! ????????????????????????????? MUSIAŁO BY RWAĆ NA KAŻDYM OPROGRAMOWANIU????? TAKŻE POTRZYMUJE MOJ PROBLEM CO MOŻE BYĆ????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i co jeszcze udało mi się wywnioskować to to że zacina tylko jak używam vplayer albo innych. Ale jak jadę z MediaPlayer9 jest wszystko OK???????????????????????? NO TO WINA PROCKA TO TO CHYBA  NIE JEST!!! ????????????????????????????? MUSIAŁO BY RWAĆ NA KAŻDYM OPROGRAMOWANIU?????  TAKŻE POTRZYMUJE MOJ PROBLEM  CO MOŻE BYĆ????

1451631[/snapback]

 

kurde czleniu, zainstaluj najnowszego xvida , korzystaj z allplayera i bedzie dobrze. u kumpla na PENTIUM 2 266MHZ 64MB ram grafie jakiejs 1 czy 2MB chodzily siuper

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No czleniu niestety mam to samo na Mediaplayer9 chodzi bez problemu a na ALLplayer wersja najnowasza 2.1 albo vplayer i inne zacina. Może coś jeszcze doradzisz....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na cel 466 miałem to samo, tyle że na pcchipie (też z integrą) próbowałem wszystkich kodeków,obraz 16-bitowy i nic, dopiero kupno g-forca rozwiązało problem

z kolei na kompie z cel 500 i płytą od intela było podobnie ale wrzuciłem lite codec pack i chodzi idealnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na cel 466 miałem to samo, tyle że na pcchipie (też z integrą) próbowałem wszystkich kodeków,obraz 16-bitowy i nic, dopiero kupno g-forca rozwiązało problem

z kolei na kompie z cel 500 i płytą od intela było podobnie ale wrzuciłem lite codec pack i chodzi idealnie

1452411[/snapback]

 

kolega wyzej nie zna pojecia lepsze kodeki w tym wyapdku lite codec pack lub xvid

 

u brejdaczki na celku 300 wszystko smiga

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...