Skocz do zawartości
tHuNaR

Odswieżanie i WinXP

Rekomendowane odpowiedzi

Wiatm. Mam nastepujacy problem, mam monitor LG FLATRON 775FT i mam ustawiona rozdzielczosc 1024x768@85Hz (OSD pokazuje 75hz?!) , po wlaczeniu np. ut2k3 (monitor pokazuje w OSD mi 60Hz), nfshp2 (pokazuje 75Hz), nba2k3 demo (75Hz), wszystkie gry sa w takiej samej rozdzielczosci 1024x768. Przy zmianie rozdzielczosci na 1152x864 ustawiam 75Hz w zakladce monitor OSD pokazuje 60Hz i obraz mi "pulsuje".... Nie wie ktos co zrobic zeby to dzialalo normalnie?? I jeszcze jedno czy w catalystach (uzywam aktualnie Omega Plutonium XP 8.1 (6166), da sie ustawic Vsync zawsze na on?? Wie ktos co jest grane?? A i mam WinXp..... Z gory dzieki.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ATI Radeon RefreshFix 0.98 Beta

This utility let's you set custom refresh rates for D3D and OpenGL in Windows 2000 and XP. Very useful if you don't want to play your games @ 60Hz.

Tez na www.guru3d.com

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość wortigern

Jak zrobić zebym w 800*600 w grach mial odswierzanie 85 herców? mam w sterownikach ustawione żeby było w 800*600 85 a w grach i tak jest 60 :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

start>wyszukaj>dxdiag>więcej pomocy>zastąp> i wpisujesz np.85 hz - od dzisiaj zawsze będziesz miał 85 hz w grach :) (jeśli ci monitor na to pozwala)

Edytowane przez Histek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi w sterownikach dziala ustawienie odswiezania w jakiejs rozdzialce, nie potrzeba ma zadnego innego programu.

Bawiles sie sterami? powinno dzialac

Edytowane przez v1ru5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

 

ustawilem sobie NVRefresh tool'em 2.1a odświerzanie jakie chcę, ale kiedy odpalam q3 to nadal mam 60Hz, co jest nie tak? moja karta to gf2ti, monitor samsung 797DF

bez NVRtool to samo..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...