Skocz do zawartości
radior

Co Wybrać Soca Czy S754

Rekomendowane odpowiedzi

WItam ALL.

 

Mam problem. Mam teraz AMD ATHLON 2000+ co się bez problemu kręci no i chodzi mi na 2,4Gb na płycie EPOX 8rda6+PRO a mam możliwość zamiany na SEMPRON 2800+ S754 i płyte EPOX 8KDAJ.

 

Co myślicie zostawić se na chacie a co oddać??????? :mur:

 

Please bo szukałem po necie informacji i mało jest benchamrków porównujących te proce. Licze na wasze odpowiedzi. Z góry dzięki. :)

 

 

aha

teraz pracuje na tym SEPRONIE i narazie z 1600 (200x6) udało się wycisnąć 2000(250x8). Napięcie dałem tylko 0,1V więcej a temperatura nic się nie ruszyła i trzyma się na poziomie 34stopni. :rolleyes:

Edytowane przez radior

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

teraz juz tylko S939 albo 940 :D

 

tez mialem taki problem co wybrac dolyzlem (wcale nie malo) i mam A64 na 939

zreszta amd i tak bedzie wprowadzal nowe cockety jakies M1 i M2 albo jakos tak

 

zeby cos zmienic w kompie, cos dokupic to jest jeden WIELKI SYF :)

 

ale ogolnie jak bierzesz tylko pod uwage ewentualna zamiane to zamien se zawsze cos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No z tym s.940 to sie uśmiałem. A s.754 jest oficjalną platformą laptopową więc wcale mniej przyszłościowy(ostatnio ulubione słowo niektórych na forum :wink: ) nie będzie.

I zawsze za jakiś czas można będzie a64 mobile założyć :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdz na ile ten Semp sie kreci. Szkoda ze ta plytka pod s754 nie najlepsza. Mozesz wymienic na DFI s754 ja.

 

Na Xbit Labs byl tescik tych Sempow i porownanie do roznych platform, ale cos serw lezy teraz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielki za odpowiedzi. Postanowiłem że sobie zostawiam sempa bo od 12 godzin pomykam na nim i jestem VERRRYYYYY HAPPYYYYY

 

Tamtego Athlona mam już prawie 3 lata więc czas się go pozbyć. A płyta dlatego taka bo:

- lubie epoxy - nie miałem z nimi żadnych problemów jak dotąd a miałem wszystkie odmiany tych płyt na nf2 począwszy od 8rda.

- cena w stosunku do wydajności

- dużo dodatków na płycie

- no i przede wszystkich że w katowicach w Pronoxie nie mieli wczorej innej równie dobrej i równie taniej :lol: :lol: :lol:

Edytowane przez radior

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to narazie Semproniczek chodzi na 266x8 = 2128 czyli spoko patrząć na to że normalnie ma 1600. Zostawiam se go ale dalej już nie pokręce pamięci wymiękają.

1453459[/snapback]

To uzyj dzielnikow dla memu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...