Skocz do zawartości
MadMat

O/c Drut Mod 1700xp+ A Kt400

Rekomendowane odpowiedzi

Chcem zrobic Drutmoda na 200mgh FSB w moim procku i np jak w plycie glównej (zworkami lub przez bios) to robie to zaraz jakies bledy na dysku wyskaują wogle plyta główna mi sie wiesza. I tutaj kieruje pytanie czy jak zrobie drut moda to dalej bedą mi sie takie cyrki z dyskiem itp. dzialy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na plycie z chipsetem kt400 i fsb200 masz bledy bo pci wynosi 40 (od fsb166 w gore dzielnik to 1/5, czyli w Twoim przypadku 200/5=40), a 33 to gora i dlatego masz bledy bo dyski nie wytrzymuja... chociaz mozna kombinowac i jeszcze troche to przekroczyc ale to juz trzeba sie z tym pobawic :)

Edytowane przez jvt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcem zrobic Drutmoda na 200mgh FSB w moim procku i np jak w plycie glównej (zworkami lub przez bios) to robie to zaraz jakies bledy na dysku wyskaują wogle plyta główna mi sie wiesza. I tutaj kieruje pytanie czy jak zrobie drut moda to dalej bedą mi sie takie cyrki z dyskiem itp. dzialy?

1453504[/snapback]

Zobacz, czy na FSB 190 pójdzie, ja tak mam-przy 200 Mhz komp mi nie startuje, jest jedna osoba na forum, która na tej płycie co ja mam ma stabilne FSB 205Mhz... Skoro masz błędy na dysku to znaczy, że kontroler w nim nie wytrzymuje-za wysokie FSB, tak jak napisał kolega u góry.

Pozdrawiam!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...