Skocz do zawartości
Xaon

Który Z Next-genów?

Ktora konsole wedlug was warto bedzie kupic  

97 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Ktora konsole wedlug was warto bedzie kupic

    • Microsoft Xbox360
      33
    • Sony PlayStation3
      54
    • Nintendo Revolution
      10


Rekomendowane odpowiedzi

Wycialem wstep, bo byl denny i nawet u mnie wywolywal mdlosci (powinienem to zrobic jakies 2 miechy temu, gdy tu ludzie zagladali.

Ogolnie liczylem na to ze ludzie beda wystawiac swoje opinnie, ale sie przeliczylem.

Edytowane przez Xaon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za wcześnie jeszcze na taką ankiete, tym bardziej, że o NR nie mamy praktycznie zielonego pojęcia...

 

Wybrałęm X360, bo:

- dostane go w łapki jeszcze w tym roku

- wygląda najlepiej ze wszystkich NXG

- nie wydaje mi się aby jedna konsola była od drugiej aż tak bardzo silniejsza (zresztą, wszystko zależy od programistów)

- xbox live!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS3 ponieważ zapowiadane na niego gry bardziej mnie przyciągają. Jedyne co bedzie mnie odstraszać to pewnie jego cena <_<

 

Ale mam nadzieje że wojna pomiędzy X'em a PS3 wyjdzie nam na dobre...

 

A i jeszcze boje się o dostępność gier z PS3 na naszym rynku... :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość wortigern

PS3 - Tekken, GT, MGS i wiele innych swietnych tytulow, poza tym blue ray czyli wiecej miejsca na szczegolowe gry...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

XBox moze być częściej kupowaną konsolą z takiego powodu ze Microsoft zrezygnował z super nowoczesnych nośników i pozostał przy DVD, dzięki temu o wiele łatwiej i taniej będzie mozne robić "kopie bezpieczeństwa".

Coprawda za jakiś czas jak wyjdą nagrywarki do BlueRay sytuacja moze się odwrócić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za wcześnie jeszcze na taką ankiete, tym bardziej, że o NR nie mamy praktycznie zielonego pojęcia...

1453918[/snapback]

To wtedy się zrobi ankiete, którą konsole kupiłeś i się porówna wyniki :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja oddalem glos na plejke bo imho pierwszy x to byla kupa... Mialem go w chacie na jakis czas i mi sie jakos przyjemniej gralo na ps2. Acha pierwsze filmki z gier na x'a nie rzucily mnie na kolana, spodziewalem sie wiecej po tym co tam siedzi w srodku :-| Ale na razie to sa gry powiedzmy w wersji beta i nastepne tutuly beda o niebo lepsze :wink:

Acha i jeszcze bym zapomnial o najwazniejszym a mianowicie serii WRC ktorej chyba nie ma na x'a,wiec tutaj x przegrywa na calej linii :wink: pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Acha i jeszcze bym zapomnial o najwazniejszym a mianowicie serii WRC ktorej chyba nie ma na x'a,wiec tutaj x przegrywa na calej linii :wink: pozdrawiam

1454389[/snapback]

Nie ma to jak sensowne argumenty. Nie ma WRC na Xboxa ale sa ciekawsze imho gry ktorych nie ma na ps2. Np. Forza, project ghotam, rallisport 2. Kazdy wybiera to co lubi. Ja osobiscie nie trawie japonskich dziwacznych gier. Lubie dojrzale gry dla doroslych (wole SP niz MGS dla przykladu). Na ps2 razi mnie rowniej ostatnio duzo gorsza jakosc grafiki (fatalne tekstury).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma to jak sensowne argumenty. Nie ma WRC na Xboxa ale sa ciekawsze imho gry ktorych nie ma na ps2. Np. Forza, project ghotam, rallisport 2. Kazdy wybiera to co lubi. Ja osobiscie nie trawie japonskich dziwacznych gier. Lubie dojrzale gry dla doroslych (wole SP niz MGS dla przykladu). Na ps2 razi mnie rowniej ostatnio duzo gorsza jakosc grafiki (fatalne tekstury).

1454403[/snapback]

A wiesz w czym tkwi sila serii WRC...?? Licencja :!: ktorej nawet najlepsze gry nie posiadaja i dlatego przegrywaja :wink: Wiesz kazdy robi to co lubi ale jak mi podales jako fajna gre project gotham :shock: Nie jestem specem od gier na konsole ale w to gralem raz i jedyne co mi przychodzi do glowy na okraslenie tej gry to zenada :-| W rallisport gralem tylko w jedynke i to na piecu wiec nie wiem jak wyglada dwojka...domyslam sie ze ten sam engine gry wiec grafa na wysokim poziomie ale przepada ze wzgledu na wyimaginowane lokacje i wymyslonych zawodnikow :?

Z jednym musze sie z Toba zgodzic :) na ps2 tekstury sa naprawde zalosne :wink: pozdrawiam

Edytowane przez chemiczny_ali

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja chwilowo nakrecam sie na PS3 wlasnie z powodu wielu bardzo interesujacych sequeli... Nie wykluczone jednak, ze zmienie zdanie. Dla mnie licza sie gry, nieistotne na jaka konsole (z PC jest inaczej, bo na nim to naprawde zupelnie inne granie).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS3, bo

 

MGS4 - Solid, Raiden i Big Boss w jednej grze.

 

No i dlatego, że kocham squele gier...

 

SquelStation3 to coś dla mnie.

 

No i wole Japońską precyzję, prezentację z humorem ale rzetelną i wszystko wyjaśniającą posiadająca specyficzny klimat, niż tanią hamerykańską pokazówę, aby najbardziej była show'owata, w ktorej tak naprawde nic się nie dowiadujemy.

 

No i wolę Japonie niż Amerykę, wolałbym mieszkać w Japonii niż w Ameryce, wole japońskie produkcje i w ogole KKW - rox!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

narazie jest za wczesnie zeby decydowac!!

ale jako ze mam PS2 to chyba wybiore PS3

 

ps. chyba powinien ktos zalozyc nowy dzial "Konsole"

bo tu juz sie syf robi

 

 

a co do tekstur w PS2 to w dobrze zrobionej grze i w ferwoze grania tego sie zazwyczaj nie zauwaza:P

Edytowane przez Fidel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiscie nie trawie japonskich dziwacznych gier. Lubie dojrzale gry dla doroslych (wole SP niz MGS dla przykladu).

1454403[/snapback]

Rotfl... MGS to nie gra dla dorosłych? W ogole N/C... takiej fabuły to ten SC pozazdrościć.

Niby jakie dziwaczne japońskie gry? Nikt Ci w nie grać nie każe, a są one dodatkiem do ogromnej listy gier dla dojrzałych osob. Ze PS2 jest dla dzieci lub cos w tym stylu to sobie odpusc. Mozesz tak napisac o GC, ale do PS2 to jest bzdura na kółkach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I znowu mamy kłutnie... boy oh boy.... Wprawdzie dobrze mówi snake, bo jak ktoś mówi, że japońskie rzeczy są dla dzieci, to powinien powiedzieć, że amerykańskie są dla tłuściochów (wszyscy wiemy, że w ameryce jest największy procent ludzi otyłych, i to JAK!), ale to zostawmy za sobą. Chciałem, aby ludzie chociasz tu się nie kłucili, ale przez to niektóre argumenty trzeba traktować z dystansem (może pójdę jednak na psyhologię :lol: ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I znowu mamy kłutnie... boy oh boy.... Wprawdzie dobrze mówi snake, bo jak ktoś mówi, że japońskie rzeczy są dla dzieci, to powinien powiedzieć, że amerykańskie są dla tłuściochów (wszyscy wiemy, że w ameryce jest największy procent ludzi otyłych, i to JAK!), ale to zostawmy za sobą. Chciałem, aby ludzie chociasz tu się nie kłucili, ale przez to niektóre argumenty trzeba traktować z dystansem (może pójdę jednak na psyhologię :lol: ).

1454946[/snapback]

Pewnie, że można się nie kłucić, ale jak ktoś takie grzany wali wyssane z palca, to tylko siekiere i... :mur: . Właśnie przez takie gadki-szmatki rodzą się ploty, stereotypy i wykrzywiony obraz danej platformy i dlatego z takimi bzdurnymi wypowiedziami trzeba walczyć tuż po ich wypowiedzeniu, aby nie zasiały w ludziach wiary w te bzdury i nie wypatrzyły ich spojrzenia na coś ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie, że można się nie kłucić, ale jak ktoś takie grzany wali wyssane z palca, to tylko siekiere i...  :mur: . Właśnie przez takie gadki-szmatki rodzą się ploty, stereotypy i wykrzywiony obraz danej platformy i dlatego z takimi bzdurnymi wypowiedziami trzeba walczyć tuż po ich wypowiedzeniu, aby nie zasiały w ludziach wiary w te bzdury i nie wypatrzyły ich spojrzenia na coś ;)

1455016[/snapback]

Może masz rację, ale widzisz, troche choruje ostatnio (nic poważnego ale i tak osłabia człowieka), więc staram się raczej uspokajać siebie i otoczenie. Ehh, zmęczony jestem nieco tymi przepychankami. I mówiąc krótko, wierzyć we wszystko co piszą na forum=prane mózgu. Ciągle padają przeczne informacje, dlatego licze na to, że ludzie czytający posty są psychicznie dojrzali i zdrowi, i traktują wszystkie wypowiedzi z dystansem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nintendo bo przemawia za nim :

-NORMALNY WYGLĄD :)

-nie lubie konsol bo po prostu na nich nie ma gier dla mnie, jednak nintendo zawsze stworzy coś co nieźle zakręci mi w głowie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wybieram PS3 bo najbardziej mi pasują gry właśnie na tą platformę. Sony zawsze miało najlepsze gry, oczywiście najlepsze czyli takie jakie mi pasują. Ktoś inny powie to samo ale o Xboxie czy Nintendo. Bo o gry tu chodzi a nie o moc sprzętu czy tym bardziej wygląd. Ale i tak większość gier będzie ta sama dla wszystkich platform. Przyciągają exlusivy czyli w tym przypadku MGS4, GT5 i GTA.

Edytowane przez nadmundo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie PS3.

GT ,Tekken ,Killzone II i FF XII to tylko niektore tytuly dla ktorej zdecyduje sie na ta konsole. Zapowiada sie naprawde na porzadna maszynke do grania.Wszystko zalezy od programistow. I co beda dalej tworzyc na ta konsole z maxymalnym wykorzystaniem jej potencjalu. Najwieksze powodzenie bedzie miala ta na ktore wyjda najciekawsze tytuly.I poczekam z pol roku po premierze ,by sie upewnic ze to wlasnie bedzie jednak nowe dziecko Sony :wink:

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:arrow: PS3

:arrow: GRY (FF, Tekken, MGS, GT, DMC + cała masa zajeteges gierek co będą i na PS3 i na X360)

:arrow: Zawsze chciałem mieć lodówkę w pokoju ;)

 

BTW: FF XII będzie na PS2 a nie na PS3 ;). Pozdro.

Edytowane przez TrueVanDal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS3 z sentymentu + gry, np. te co napisali poprzednicy. Akurat klimat dobrych gier Japończyków trafia do mnie najbardziej. Na X360 tego nie uświadczymy :( A w dużą część gier z X360 będzie można zagrać na PC ze względu na podobną architekturę (ofkoz po porządnej modernizacji kompa :))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra ludziska, piszcie kto zmienil zdanie, bo niechce aby z mego first time'a na tym forum zostal nieuzywany shit na resorach. A tak na serio teraz. Jak na razie u mnie sprawa wyglada nastepujaco: 1. Nintendo rev. 2. ps3 3. pc. 4. Nintendo DS. 5. GBA. 6. GBC. 7. ps2. 8. GC. 9. psx. ............ N. X360. N+1. Bo nielubie z jakis powodow Billa Geja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to mnie interesuje, dlaczego tak. Uzasadnij. Przecież Revo, ani nie pokazało konkretnych gier, ani konkretnych info... praktycznie nic oprocz ładnej Polki na dośc wysokim stanowisku w Ninny =D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to mnie interesuje, dlaczego tak. Uzasadnij. Przecież Revo, ani nie pokazało konkretnych gier, ani konkretnych info... praktycznie nic oprocz ładnej Polki na dośc wysokim stanowisku w Ninny =D

1603479[/snapback]

Tak na serio to bylo pol zartem pol serio. Przez to ze N nic nie mowil o konsolce, to mam pewnosc ze o niej nie klamali. Po za tym, man w glowie plote, ze to bedzie prosta tania konsolka do grania, a Marian mi nie przeszkadza, bo fajnie sie ostatnio gralo u malego kuzyna na pegazlomie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja oczywiście oddałem pierwszy głos.

Był na ps3, bo uważam, że jest najładniejsza, będzie na nią pełno fullwypas sequeli, a pozatym mam do niej sentyment i w dodatku spodobała mi się jego prezentacja.

 

-edit. Tylko piszcie dlaczego wybraliście tak, a nie inaczej.

1453904[/snapback]

Twoj glos za ps3 jest bezpodstawny, pozatym niewidaomo co bedzie lepsze, pozyjemy zobaczymy, jak narazie kazdy producent mowi ze jego produkt bedzie najlepszy :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Twoj glos za ps3 jest bezpodstawny, pozatym niewidaomo co bedzie lepsze, pozyjemy zobaczymy, jak narazie kazdy producent mowi ze jego produkt bedzie najlepszy :mur:

1609641[/snapback]

Dlaczego bezpodstawny? Xaon lubi squele, tak jak np ja, a wiadomo, ze druga nazwa PlayStation to SquelStation :D Tekken 6, Devil May Cry 4, Metal Gear Solid 4, Gran Turismo 4 itp itd... nie mowi, ktora bedzie lepsza, tylko to jaki typ gier mu odpowiada, a o gustach sie nie dyskutuje ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...