Skocz do zawartości
def3

Cel466

Rekomendowane odpowiedzi

1. to zalezy do egzemplaza.

2. mozna, stare cele nie grzały sie az tak okrutnie (ew. przeczysc wiatrak na coolerze

3. potrzenujesz zajzec do biosu i sprawdzic czy mozna tam zmieniac fsb. jesli nie to pewnie bedzie ci potrzebna penseta i instrukcja obsługi od płyty glownej (ustawianie zworek)

4. patrz p. 3.

 

moze bys tak zdradzil ewentualnie jaki to procesor (podstawka, nazwa rdzenia) i jaka plyta glowna.

 

pozatym. poczytaj na forum. temet przewija sie ci 2 dni! (coprawda nie dokladnie TEN SAM, ale BARDZO PODOBNY)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MAm procesor z napisem:

Intel

Celeron FV524RX466

128 SL3EH

L9460275-0568

'98

 

A jeśli chodzi o płytę to niestety nie wiem jak przejsc do biosu. To jakaś płyta z kompa Compaq - taki napis sie wyswietla po starcie - NIE WIEM JAK PRZEJSC DO BIOSY klawisz DEL nie wchodzi. Moze ktoś wie jak sie wchodzi???????? Płyta ma zintegrowaną karte graficzną na INTEL 82810 takze jest tam taki kontroler Intel82801. Dajcie jakies pomysły DZIĘKI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jeśli chodzi o płytę to niestety nie wiem jak przejsc do biosu Moze ktoś wie jak sie wchodzi????????

Spróbuj F2 albo esc ale na plycie compaqa raczej go nie podkrecisz Edytowane przez pichu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podkręć śrubokrętem :-P w prawo większe obroty a w lewo mniejsze :lol:

 

A tak na serio to chłodzenie jakiekolwiek, ja mam sam radiator na celeronie 400 podkręconym na 500 :D Śmiga bez problemu na pasywie !!

 

Jedyny sposób na tego celerona podkręcenie to w biosie lub na płycie miana FSB na wyższe czyli z 66mHz na 75mHz lub 83 jak ja mam :D

Czy w biosie czy na płycie zależy od płyty głownej, nie znam twojej to ci nie powiem co ty masz :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile mozna podkręcić CEl 466?? Mozna zostawic oryginalny wiatrak??? Proszę napiszcie co potrzebuje?? jak to zrobić??  DZIEKI

1454103[/snapback]

Granica tego procka to ok 533Mhz .. czy da sie wiecej? - raczej nie.

Czy oplaca sie kombinowac dla parunastu MHz ? - NIE, predzej cos padnie od podniesionej magistrali PCI niz beda z tego jakies korzysci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh... to gadanie dla kilkunastu mhz, bo teraz to 100mhz w tą,, 100mhz w tamtą... i tak mam 9999(9)GHz to co mi daje te kilkaset MHz. Ale dla niego pewnie by sie przydalo :) Jeezus jak ja kombinowalem zeby podkrecic P120MHz ;) Najlepiej by było ,gdybyś znalazł instrukce do płyty głównej. Może jak ci sie poszczęści to cos na necie znajdziesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh...  to gadanie dla kilkunastu mhz, bo teraz to 100mhz w tą,, 100mhz w tamtą... i tak mam 9999(9)GHz to co mi daje te kilkaset MHz. Ale dla niego pewnie by sie przydalo :) Jeezus jak ja kombinowalem zeby podkrecic P120MHz ;) Najlepiej by było ,gdybyś znalazł instrukce do płyty głównej. Może jak ci sie poszczęści to cos na necie znajdziesz.

1464250[/snapback]

OK dzieki. Chodziło mi o granice ile mozna go podkrecic. Teraz sobie moze cos wykombinuje/ Pozdr. dla wszystkich

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja z takiego wykrecilem 630 MHz, ale na normalnej pracy jechalem na 525 MHz, ostatnio nie krece bo mi sie plyta spalila i szkoda nowej (a procek caly czas chodzi...)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh...  to gadanie dla kilkunastu mhz, bo teraz to 100mhz w tą,, 100mhz w tamtą... i tak mam 9999(9)GHz to co mi daje te kilkaset MHz. Ale dla niego pewnie by sie przydalo :) Jeezus jak ja kombinowalem zeby podkrecic P120MHz ;) Najlepiej by było ,gdybyś znalazł instrukce do płyty głównej. Może jak ci sie poszczęści to cos na necie znajdziesz.

1464250[/snapback]

Nie napisal czy chce grac w Dooma czy sie pobawic ;)

Wiadomo w Dooma nie pogra, a z zabawa na takiej mobo (brak blokady PCI, brak wprawy , pech ...) moze sie skonczyc sieczka na dysku i nie tylko :).

 

P.S. Milej zabawy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Granica tego procka to ok 533Mhz .. czy da sie wiecej? - raczej nie.

Czy oplaca sie kombinowac dla parunastu MHz ? - NIE, predzej cos padnie od podniesionej magistrali PCI niz beda z tego jakies korzysci.

1464194[/snapback]

Best Boy to jakim cudem wydusiłem ze swego 433 541 :>? ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Best Boy to jakim cudem wydusiłem ze swego 433 541 :>? ;]

1464518[/snapback]

Wydusiles, dobrze powiedziane ;)

Granica technologiczna konczy sie ok 533 :) Mozna wiecej ale to trzeba miec szczescie, dobre chlodzenie, i duzo checi do zabawy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja wiem czy wydusiłem ;) chłodzenie box  błyta na 440bx gigabyte ;) jakaś badziewna zasiłka ;).

1464636[/snapback]

Masz szczescie ;)

Moze totka pusc ? Dzielimy sie po polowie :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...