Skocz do zawartości
def3

Karta Agp A Powerstrip

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc. Teraz taki problem. Mam grafe na AGP intela i chcialbym podkrecic PowerStrip'em czestotliwosci ale suwaki stoją w miejscu. Nie można ich ruszyc sztywno na 100MHz przy pamieci i przy rdzeniu. Jak ich ruszyc?? Wersja PS 3.52 zarejestrowana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czesc. Teraz taki problem. Mam grafe na AGP intela i chcialbym podkrecic PowerStrip'em czestotliwosci ale suwaki stoją w miejscu. Nie można ich ruszyc sztywno na 100MHz przy pamieci i przy rdzeniu. Jak ich ruszyc?? Wersja PS  3.52 zarejestrowana.

1454268[/snapback]

 

Prawdopodobnie power strip nie obsluguje overclockingu tej karty lub co gorsza ta karta nie ma softwarowo sterowanego zegara "clock generator".

A teraz posluchaj starego dziadka ;) - to i tak nie ma sensu (na tej karcie) chyba ze dla zabawy, no ale w takim razie zabawa sie skonczyla w tym momencie.

 

Mozesz probowac innym softem... ale to tak jak mowie tylko 'dla zabawy' na wielka poprawe nie licz, a byc moze na zadna poprawe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie power strip nie obsluguje overclockingu tej karty lub co gorsza ta karta nie ma softwarowo sterowanego zegara "clock generator".

A teraz posluchaj starego dziadka ;) - to i tak nie ma sensu (na tej karcie)  chyba ze dla zabawy, no ale w takim razie zabawa sie skonczyla w tym momencie.

 

Mozesz probowac innym softem... ale to tak jak mowie tylko 'dla zabawy' na wielka poprawe nie licz, a byc moze na zadna poprawe.

1464257[/snapback]

OKOK zamykam temat bo nic nie znalazłem. DZIĘKI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...