Skocz do zawartości
w0dzu

Zwis Kompa Zaraz Po Starcie

Rekomendowane odpowiedzi

to Ci sie dzieje na tym linuksie z podpisu? ja mialem cos podobnego po instalacji sterow do nvidii na auroksie 9.4 :blink: tyle ze ja mialem na czarnym ekranie biale znaczki - w zalaczniku... tyle ze mnie sie to dzialo zaraz po starcie systemu i nawet tryb naprawy z cd nie pomagal :( olalem linuxa i wiecej nie chce go widziec u siebie na kompie :D kiedys tez jeszcze jak sie kiepsko na kompach znalem to chcialem spalic hdd - wd160gb tez przez linuxa wlasnie... ale tu juz zupelnie inna bajka :)

 

edit: kurde, gdzie ten zalacznik? :angry:

Edytowane przez jvt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po około 5 min po wlaczeniu obraz robi sie taki:

1454424[/snapback]

Patrząc na twoją konfigurację , to wydaje mi się , że pobawiłeś się w przetaktowywanie i z lekka przesadziłeś w którymś momencie . Któreś z urządzeń dostaje ciepła , lub jest zbyt mocno przetaktowane i stąd te błędy . Stawiam na pamięć operacyjną lub procesor . Sporadycznie karta graficzna , ale i jej nie wykluczam .

Pozdrawiam .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1.Zresetuj ustawinia biosu

2. Jeżeli podkręcałeś karte graficzną to wgraj do niej z powrotem stary bios.

3. Rozbierz kompa, sprawdz chłodzenie i poprawne podłącznie wszystkich elemtów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mnie tak kiedys pewien kolega namieszal w biosie ze minute po starcie komp mi sie zawieszal :D nie restartowalem biosu, bo nie chcialo mi sie konfigurowac na nowo :lol: szybko uruchomilem i zmienilem to, co uwazalem za podejrzane i komp smiga stabilnie do teraz :) sprobuj restarta cmosu jak mowi kolega wyzej. a moze paste masz ciulowa? ta co oryginalnie jest to mozna smietnik jedynie ozdobic :) z radeona musialem ja nozem zdrapywac, a zmienilem bo sie przegrzewal i "kit" kiepsko cieplo przenosil.

 

a od jakiego czasu Ci sie to dzieje?

Edytowane przez jvt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...