Skocz do zawartości
Cube

Zakup Konsoli...

Rekomendowane odpowiedzi

Jak kupujesz używaną, to przerób. Masz przynajmniej 3-6 miecha gwarancji od osoby, ktora przerabia. Przynajmniej tak robi typ, ktory naprawia konsole w BDG.

1544027[/snapback]

Już i tak za dużo piraci na mnie zarobili....Zresztą na tym mogę zyskać trochę kasy na buckupach ale na co mi to? Na PS2 jest już masa mega tytułów ponizej 100 zeta a mając oryginała mam pewność że odpali mi na PS3 jak już będę miał ;) (o ile będę miał). Np. FFX i X-2 to razem cena ok 150zł nówki (a jak używki to jeszcze mniej) a grania jest co nie miara, teraz wiele osób sprzedaje swoje tytuły. A poza tym wydając kase na oryginały będę musiał pomyśleć na co wydać pieniądze a nie bezmózgowo grać we wszystko co wychodzi bo jest "tanie" (pirat). Wiem to po sobie. Jest wiele gierek które choć ciekawe jakoś nie trzymają gracza dłużej (czytaj: nie chce się ich przechodzić raz jeszcze)....kasa wydana, tytuł zaliczony ale pewnien niedosyt jest. Np. MGS to dla mnie full wypas giera. Na PSX przechdziłem ją ponad 20 razy i nawet teraz czasem chcę w nią poszpilić (a gra jakoś specjalnie długa nie jest ale ma to "coś"). Na mojej liście zakópów MGS3: Snake Eater jest na szczycie listy razem z "Fajnalami". Ale co tam będę tutaj zanudzać ludzi moimi opowiastkami....Do grania! ;). Pozdrowionka dla wszystkich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przerabiajac nie tracisz mozliwości odpalania piratów, a zyskujesz mozliwość np uzywania dodatkowego oprogramowania, hdd aby zaoszczedzić laser, mozliwośc grania w oryginały ściagane np z japoni (jak winning eleven) do tego mozliwośc ogladania divx czy mp3. Przerobiona bedziesz miał, ale w oryginały nadal mozesz grać ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przerabiajac nie tracisz mozliwości odpalania piratów, a zyskujesz mozliwość np uzywania dodatkowego oprogramowania, hdd aby zaoszczedzić laser, mozliwośc grania w oryginały ściagane np z japoni (jak winning eleven) do tego mozliwośc ogladania divx czy mp3. Przerobiona bedziesz miał, ale w oryginały nadal mozesz grać ;)

1544365[/snapback]

Niby tak. To z tym HDD to fajny pomysła jest ale ja i tak się na tym nie znam ;). Nara.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niby tak. To z tym HDD to fajny pomysła jest ale ja i tak się na tym nie znam ;). Nara.

1544901[/snapback]

Ty no, jakbyś tak miał do wszystkiego podchodzić, to byś teraz był wegetujacym wazywkiem, ktory by jadł i spał tylko, bo jak sie człowiek rodzi to też sie na niczym nie zna :) Trzeba sie poznać :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty no, jakbyś tak miał do wszystkiego podchodzić, to byś teraz był wegetujacym wazywkiem, ktory by jadł i spał tylko, bo jak sie człowiek rodzi to też sie na niczym nie zna :) Trzeba sie poznać :P

1544952[/snapback]

:). Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...