Skocz do zawartości
bart2005

Zmiana Hfc Mac Legalna?

Rekomendowane odpowiedzi

WItam!

Mam nastepujace pytanie.

 

Posiadam konto w chello plus do ktorego TEORETYCZNIE mozna podlaczyc 3 kompy, tyle ze pod jeden modem. Mam w domu jeden komputer podlaczony do uslugi. Natomiast brat mieszka 500 metrow dalej. Chcialem mu podlaczyc komputer do konta chello plus (przypominam ze moge jeszcze 2) kupilem specjalnie po to modem jednak przy rejestracji na stronie moj modem jest zastepowany jego (adres MAC sie zmienia) i ja nie mam internetu. Oba modemy sa to Motorola SB5100E czy istnieje metoda abym mogl sklonowac adres mac z modemu ktory dostalem z usluga chello do tego drugiego? Jesli tak czy jest to legalne i jak to zrobic? Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale wlasnie chodzi o to zebysmy razem mieli dostep w jednym czasie bo inaczej to moglbym modem do niego nosic i na odwrot :D A skoro w chello plus moge podlaczyc do 3 kompow to jak sklonuje modem to do jednego modemu ( bo tak go beda widzieli) beda przypisane 2 kompy czyli jeszcze miejsce na jeden w ten sposob nie zlamie chyba regulaminu bo przeciez moge miec 3 kompy. Tak mi sie wydaje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a nie zastanawiałeś się nad podzieleniem tego za modemem i puścić sygnał WLANem?? a tak poza tym to kolega Domik ma racje, najpierw skontaktuj sie z chello i może uda Ci si z nimi dogadać... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problem w tym ze juz kupilem ten drugi modem, poza tym odleglosc (500m) pomiedzy blokami na osiedlu wymusilaby zakup dodatkowej antetny. A w chello powiedzieli mi ze umowa nie obejmuje wyprowadzenia sygnalu poza lokal :-(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...