Skocz do zawartości
ath

Dungeon Siege 2

Rekomendowane odpowiedzi

Dungeon Siedge 2, to brzmi fajnie, czekalem z niecierpliwoscia na sequel, za niedlugo pewnie sie ukaze alfa, fajnie :D Pewnie bedzie miec ten sam klimat co pierwsza czesc, bedzie w co grac...

1475460[/snapback]

Alfa juz sie nie ukaze, bo juz jest beta... ;]

 

ps. niezly sig [;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh bardzo krotka ta betka , jakies 20 min gry ;] ale bardzo przyjemnie sie gralo  :wink: mam nadzieje , ze to faktycznie jest beta , bo jest naprawde mnostwo bledow

1476122[/snapback]

1,6 GB danych zasysać po to żeby zagrać przez 20 min. :blink: :D :mur: Dzięki, ja wysiadam ;). No chyba że to joke był ;). Narka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh bardzo krotka ta betka , jakies 20 min gry ;] ale bardzo przyjemnie sie gralo  :wink: mam nadzieje , ze to faktycznie jest beta , bo jest naprawde mnostwo bledow

1476122[/snapback]

 

No nie wiem, jakos gralem 2 h i konca nie widac, tylko quest za questem idzie, pozdro

 

W kazdym badz razie jestem nosicielem plagi i udaje sie na leczenie, doszedlem do jakis podziemi, gdzie mnie zaciupali :P Na dodatek kliknolem w resume :mur:

i wrocilem do poczatku, ale bez rzeczy ktore mialem na sobie :mur: tylko to co w plecaku, na szczescie mam z 2k zlota, to sobie cos kupie, ale szkoda ringow i amuleta.

 

Tak wiec, daleko do konca? bo watpie aby moją przygode mozna bylo zrobic w 20 minet, pozdro

Edytowane przez picus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siemka Panowie. Mam do was pytanko , krótkie w sumie więc głupio by było , żebym nowy wątek zakładał , mam nadzieje , że zrozumiecie :lol: . Czy ds1 polega na tym , że przez całą grę się chodzi tym śmiesznym ludzikiem i zabija jakies stworki co z krzaków wyskakują, czy jest rozwój postaci, kupowanie broni, czary itp elementy rpg? . Bo pograłem chwilę i straszna lipa no nie wiem tragedia , a słyszałem , że gierka superm co wypowiedzi powyższe by potwierdzały. Zmienia się coś czy się chodzi i "zaciukuje sztyletem"?., bo ten początek to najwieksza lipa jaka od dawna widziałem . Powiedzcie uprzejmie.pzdr czy warto przemęczyć ten początek czy tez tak wygląda ta gra

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Non-stop hack & slash. Taki Diablo ale drużynowy. Mi się nie podobało. Co prawda ukończyłem tą grę, ale tylko dlatego, iż chciałem ją przejść. Dziwię się natomiast, że ta gra była tak wysoko oceniana. Moim zdaniem oprócz grafiki i początkowej muzyki nic interesującego nie ma. Zaznaczam, iż to moje zdanie i nie każdy musi się z tym zgadzać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem, jakos gralem 2 h i konca nie widac, tylko quest za questem idzie, pozdro

 

W kazdym badz razie jestem nosicielem plagi i udaje sie na leczenie, doszedlem do jakis podziemi, gdzie mnie zaciupali :P Na dodatek kliknolem w resume  :mur:

i wrocilem do poczatku, ale bez rzeczy ktore mialem na sobie  :mur:  tylko to co w plecaku, na szczescie mam z 2k zlota, to sobie cos kupie, ale szkoda ringow i amuleta.

 

Tak wiec, daleko do konca? bo watpie aby moją przygode mozna bylo zrobic w 20 minet, pozdro

1478213[/snapback]

Oh man. To w końcu jak jest :?: Kto grał niech pisze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wiec nie wiele mi brakowalo, w tych podziemiach gdzie mnie zaciupali jest fontanna uleczajaca z plagi, pozniej wraca sie teleportem do poczatku, gdzie mila zielona pani mowi ze koniec :(

 

Jak na 1,6 G to sie nie oplaca, ale gierka zapowiada sie calkiem ciekawa, czekam na fulla :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Edit:

Dziwny system save'ów, nie podoba mi się kompletnie - niby robi się zapis, ale po wczytaniu stanu gry jestem sporo wcześniej i bez ostanio zebranych fantów. W jedynce też tak było?

Edytowane przez Paszczu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kazdy moze wejsc na nforce i zobaczyc :lol: wydali to na tydzien przed oficjalna premiera :D

Edytowane przez 730

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...