Skocz do zawartości
ath

Dungeon Siege 2

Rekomendowane odpowiedzi

jezu jestem w natanlu forrest , ale wypasiona grafika przepiekna po prostu dla mnie przełom w grach komputerowych te efekty swiatła przechodzącego przez konary drzew , gra super zajebista .pzdr

Edytowane przez feluś

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak wy ale ja zeby przejsc ta gre musze wykonac wszystkie quest poboczne no i wlasnie mam z nimi nie lada problem otóż czy ktos przeszedl juz quest w akcie pierwszym numer:

 

(QUEST 3) Lelani's Sorrow

jestem przy 5 czesci tego questa ktora brzmi:

 

Bring Lelani a KEEPSAKE from Amanl'u <<< gdzie jest te amanlu

 

 

(QUEST 10) Feldwyr the Blackmistch

jestem przy czesci 6 ktora brzmi:

 

Speak to Blackmistch Apprentice fyrndolf in the town of Amanl'u <<<< i znow te amanlu :/

 

 

 

I jeszcze jedno pytanie w akcie pierwszym w pulnocnej czesci buszu kolo tp jest mur za ktorym jest druzka, jak przejsc przez ten murek :/ bo za nim kryje sie czesc mapy, oraz nastepne pytanie w zachodzniej czesci buszu jest zejscie pod ziemie windą, ktora umieszona jest jak by to powiedziec w kwadratowym koloseum bez scian :) no i gdy zjade ta winda i pujde kawalek dalej ropierdziele kilku wojownikikow to ukazuje mis ie brama do ktorej trza miec klucz skad go wziazc, i jeszcze jedno pytanko troche dalej od tego miejsca juz na powierzchni sa grzyby posutawiane w okręgu o co tam chodzi ?????

 

 

Za jaka kolwiek pomoc bede bardzo wdzieczny !!!!

 

:blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pawiust

trochę cierpliwości, quest z Lelani ciągnie się przez 3 akty a jak wnioskuję Ty jestes na razie w pierwszym, a poza tym jeśli jesteś tak bardzo ciekawy jak, co i gdzie zrobić to kilka stron temu był link do opisu DS2 - ang.

żeby jednak całkiem nie odsyłać Cię z kwitkiem podpowiem że Aman`Lu to drugie miasto, w którym toczy się akt 2 tej wypasnej gierki ;-)

pozdrawiam

Edytowane przez _c@lina

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

->pawiust

 

grzybki sa do zadania z Amrenem (taka postac ktora mozesz przylaczyc) jak nie masz go w druzynie to nic z tym nie zrobisz

 

murek zadanie z Finala (zaczyna sie przy zepsutej dzwigni do windy)

 

ogolnie to sporo miejsc spotkasz do ktorych nie wejdziesz nie majac zaczetego questa go dotyczacego czasami dopiero w 3cim akci dostaniesz quest ktory kaze ci sie udac do obszaru z 1szego aktu

 

->Mrs. urugwaj

normalnie z klawiatury wpisac tego chanta do mysterius seta? :|

 

 

btw gierka jest za prosta najwyzszy poziom trudnosci jest jak spacerek prawie nie uzywam butelek, tylko combat mag zalicza zgony co chwile,

mogli troszke bardziej podkrecic trudnosc zeby faktycznie ostatni poziom byl hardcorowy a tak to

skonczylem 2gi akt wlasnie i tylo arena byla ciezka ale robilem ja na 75lvl (chyba) a tam czasem zgraja 85lvl wyskakiwala (i wszyscy siali czarami) ale oplacilo sie pomeczyc bo dostalem kilka fajnych setowych i unikatowych itemkow :)

 

 

a jeszcze pytanko na koniec

wie ktos jak sie dostac za drzwi w lodowej jaskini ktora jest w lesie tam gdzie sie goni tego klienta na wilku i sa jaskinie do questu z Eve? pisze tam cos w rodzaju "te drzwi chronia wejscia do lodowego serca lasu" lub jakos podobnie.

Edytowane przez LouisCiffer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, trzeba to wpisać z klawiatury. A i co do Lelani's Sorrow to podpowiem, że ma to dokładnie 10 wymian. Nie wiem czy chcesz wiedzieć jakie więc narazie nie będe Ci pisał. Co do misji pobocznych to na pierwszym "poziomie trudności" raczej nie zrobisz wszystkich zadań chyba,że ciągle będziesz zmieniał drużynę:) Mam pytanie (bo może coś przeoczyłem). W mysterious cave daje coś gierka Górskiego???? Bo ja tam albo ginę, albo przenoszę do innej sesji. Zainteresowani wiedzą o co chodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LouisCiffer--> hmm... czy to przypadkiem nie są te dżwi, z tego questa od kolesia dla którego mamy znalęźć jakieśtam skarby, (w 3 akcie) miedzy innymi daje on też wlasnie klucz o który pyta sie pawiust, i jeszcze jedna lokacja,takie powiedzmy "jezioro hologram" jak w nie wchodzisz znika woda i ukazują sie dzwi, pamietam że je( te lodowe) otwierałem bo była związana z nimi chyba też jakaś zgadka ,żeby je znaleźć ,ale mam skleroze <_< :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie ta gra jest zarąbiasta , doszedłem do 2Aktu w singlu i jestem w 3Akcie w Multi przez LAN z Braciakiem :D . Niewiem jak panowie z Microsoft to zrobili ale DS2 chodzi mi na maksymalnych ustawieniach w rozdzielczości 1024*768 i nawet gra się na moment nie zatnie ( i to na kompie z sygnaturki) :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej mam problem.. nie wiem czy to blad gry czy cos innego

(tj grac nie umiem..)

 

zdobylem jakis eliksir dla taar'a ktory mial mnie wyleczyc chyba,

mam zaznaczona gwiazdke w great hall ze on tam stoi

ale mam juz go w druzynie i to zadanie ze sztyletem haku czy

jak to sie pisalo...

 

wszystkie zadania jakie mi pozostaly sa za south gate

gdzie nie moge wejsc bo straznik mowi ze ciagle jestem zarazony

 

ciagle mam odznaczone zadanie z I aktu nr 4 podpkt ze daj eliksir taarowi

 

moze coz przeoczylem :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

stormraider

otwierasz onko postaci, którą chcesz usunąć i na samej górze tegoż okna jest mały okrągły przycisk z sylwetką i małą czerwoną strzałeczką, po jego wcisnięciu pojawia się okno czy na pewno chcesz usunąć postać i przenieść ją do INN - aby w przyszłości móc ją sobie znów dołączyć do drużyny.

Edytowane przez _c@lina

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak ci uszkodzilo savy to usun z folderu z savami pliki XXXX.ds2party i XXXX.ds2radar a w plikach XXXX.ds2party.bak i XXXX.ds2radar.bak usun rozszezenia .bak i powninienes miec swoje postacie

 

XXXX to nazwa twojego profilu

tak jest w singiel, niewiem jak w multi jest ale pewnie podobnie

 

 

u mnie podzialalo a mialem juz niezlego dola bo mi to sie przy 60lvl przytrafilo jak mi sie komp wczesie savowania resetnol :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wielkie dzieki LouisCiffer. ale ze mnie taki debil ze jak mialem uszkodzone te savy i nic nie udalo mi sie z tym zrobic to je usunalem :mur: .wiec jesli ktos ma to prosilbym o bohatera melee level 30-40 i ranged level 30-40 na maila (albo chociaz jednego z tych najlepiej melee)

silvercs@op.pl

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LouisCiffer--> ten typ ktory daje zadanie stoi za sklepikem z petami :blink: (nie,nie papierosami) w Amanlu

1664732[/snapback]

thnx

 

 

->PrzemaS246 spolszczenia nie ma ale chyba jakos wczoraj(?) byla premiera polskiej wersji :)

 

->Scibor na 1szym poziomie trudnosci sa dwa niezle jeden dostajesz za zrobienie zadania z mithrili ringiem sklada sie tylko z 2ch mieczy

a drugi to chyba nightshadow set sie nazywa (dawno sie go juz pozbylem i niejestem pewny nazwy)

na wyzszych nie spotkalem zadnego fajnego seta pod duala :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich uważam że giera jest miód poza kilkoma dziwnymi rozwiązaniami (innymi niż w DS1)(np. save) Mam taki problem: gdy po save laduje przy teleporcie, to jak chce sie przeteleportować, to pojawia sie ten tunel z gwiazdami no i po chwili nie znajduje sie w miejscu które wybrałem tylko w przy tym starym teleporcie, a żeby było śmieszniej to nie ma w ogole opcji, i nie ma moich postaci...zostaje obraz starego teleporta z jakąś przechodzącą dryard'ką albo jakimś zwierzakiem...to samo dzieje sie gdy zginę (potwory) pojawia sie tunel z gwiazdami, no i wraca do tego obrazu gdzie są potwory i oczywiście też bez panelu opcji itd..i nic nie da sie zrobić tylko ctrl+alt+del no i DS2 --> zakończ program...

Gdyby ktoś wiedział i mógł mi pomóc to byłbym wdzięczny.pozdrawiam wszystkich użytkowników Tweak.pl :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

->Scibor  na 1szym poziomie trudnosci sa dwa niezle jeden dostajesz za zrobienie zadania z mithrili ringiem sklada sie tylko z 2ch mieczy

a drugi to chyba nightshadow set sie nazywa  (dawno sie go juz pozbylem i niejestem pewny nazwy)

na wyzszych nie spotkalem zadnego fajnego seta pod duala :(

1667239[/snapback]

Thx night shadowa skompletowałem dopiero na valdku , na 1 poziomie:D

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spolszczenie ... pochodzi z polskiej wersji gry ( jest w pełni profesjonalne ) - 2.40 MB

 

http://www.wlb.vectranet.pl/~realmadrid/SpolszczenieDungeonSiege2.rar

w archiwum jest .txt z opisana instalacja

 

efekt spolszczenia :

http://img200.imageshack.us/my.php?image=17eu.jpg

http://img200.imageshack.us/my.php?image=21tk.jpg

 

do moderatora > bez aluzji, spolszczenie przyda sie tym którzy zakupili wersje angielska

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...