Skocz do zawartości
ath

Dungeon Siege 2

Rekomendowane odpowiedzi

eeej nie moge zainstalowac patcha 2.2, ciagle mi wyskakuje błąd ze nie mam miejsca mimo iz mam ok 4GB wolnego (pisze ze wymagane do instalacji patcha jest 2.5GB) instalowal juz ktos? Gre mam aktualnie w wersji 2.1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

neizla giera juz mnei kilka dni przed monitorem trzyma. jednak strasznie jest ramo-zerna. juz po kilku minutach gry 512 mego to za malo. jak pogram z godzine to plik wymiany juz liczy sobie 800mb na dysku i gra non stop cos z niego pobiera <_< chyba bez drugiej kosci nei bedzie grania :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spolszczenie ... pochodzi z polskiej wersji gry ( jest w pełni profesjonalne ) - 2.40 MB

 

http://www.wlb.vectranet.pl/~realmadrid/SpolszczenieDungeonSiege2.rar

w archiwum jest .txt z opisana instalacja

 

efekt spolszczenia :

1673626[/snapback]

Straszne jest to spolszczenie - oczywiście jeżeli to naprawdę nie amatorka. Tłumaczone jest np. tak, jakby dexterity zwiększało obrażenia z broni dystansowej zadawane nam a nie wrogowi. Poza tym fps spada o prawie połowę - tym bardziej im więcej jest tej polskiej 'trzcionki' :lol2: na ekranie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dopasowac odpowiednie kolory kostek do dziurek w ziemi.. ja z tym nie mialem zadnego problemu.. poza tym wystarczy Ci po jednej kostce :]

Edit: poza tym jak masz w ekwipunku odpowiednia kostke to po prostu "naciskasz" to miejsce na ziemi, ot co.

Edytowane przez Lord_Shiva

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurde co ja mam tu zrobic,jakies kostki mam reg,grenn,yellow,purple,ale nie wiem co z nimi zrobic,probuje wlozyc do tych okraglych na ziemi,ale zamiast sie tam zamiescic to spadaja na ziemie

1678421[/snapback]

z kostkami to juz wiesz.powinienes jeszcze powiekszyc ekipe o conajmniej 2 osoby i wywal te smieci i zbieraj sety.ide 2 raz wiec jak nie bedziesz czegos wiedział to pisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grrr... jak najedziesz myszka na to miejsce gdzie sie je wklada, to kursor zmieni sie w raczke bodajze, nie pamietam, i klikasz i tyle..[musisz miec odpowiedni kolor kostki w ekwipunku po prostu] no chyba ze juz to zrobiles i probujesz jeszcze raz, to nic z tego nie wyjdzie..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no jak najezdzam kursorem z np zielonym na zielone kolo to mam przekreslony kurosor-kolko przekreslone i nic z tego:/do zadnego nie moge wlozyc,a drzwi sie nie otwarly

1679092[/snapback]

 

Posprawdzaj dokładnie czy aby napewno robisz wszystko tak jak trzeba.Może otwarły sie inne drzwi gdzies z boku i z tamtąd musisz wziąśc kamień itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kto już przeszedł DS2 i natrafił na te questy, bo ja nie mogę sobie z nimi dać rady:

 

1. Akt II - 6

2. Akt II - 18 - wiem że to quest Evangeline`s Folly i wiem że LINKIN też miał/ma z tym problem - mam Evę w drużynie, chodzę w te miejsca które do rozwiązania go trzeba zwiedzić, ale nijak nie wiem gdzie zainicjować to zadanie.

3. Akt III - 7

 

Wiem że do któregoś (1 lub 3) zadania potrzebny jest Sartan -a le tez nie wiem gdzie mógłbym je zainicjować.

Pomóżcie bo został mi tylko Valdis do załatwienia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zadanie z sartanem inicjujesz w 3cim miescie w tawernie stoi tam gostek z zielonym wykrzyknikiem

a to z eve zaczynasz gdzies w 1szym akcie z tego co pamietam, dokladego miejsca ci nie powiem ale zaczyna sie od lezacego na ziemi rannego rycerza (lezy na glownej sciezce gry wiec na pewno go kiedys mijales) gdzies w dzungli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki LouisCiffer - wieczorem sprawdzę

 

 

Galvatron - w III akcie będziesz miał w mieście na placu babeczkę, która zleci takie małe co nieco w tych jaskiniach - jak chcesz to wieczorem sprawdze jak się nazywał quest i ona?

Edytowane przez _c@lina

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, ale to może potrwać, gdyż nie gram na okrągło a tylko sporadycznie więc zanim się tam dowleke to troche potrwa :P

1682639[/snapback]

Witam!

Mam prośbę ;] Czy może ktoś mi powiedzieć jak najlepiej pakować skile dla Warriora,Natura Maga i Combat Maga? ha i jeszcze gdzie mogę znaleść combat maga (jestem na początku drugiego aktu juz spotkałem raz finale ale niechce się dołączyć)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...