Skocz do zawartości
Gość kev

Matrix: The Path Of Neo

Rekomendowane odpowiedzi

mam nastepujacy problem tzn juz przy samej grze

 

jestem u merowinga, i aktualnie walcze z wiedzma, ktora rzuca we mnie roznymi przedmiotami.

 

jak mam ja pokonac?

rowniez rzucajac w nia przedmiotami?

 

gram na easy i mysle ze nie powinno to byc trudne, a jednak niestety jest trudne

 

no i ta kobitka co ja [niby] ratowalem czy cos, co naa ma do znaczeniia? podczas tej walki z wiedzma moge ja zabic?

 

co mam zrobic, jak pokonac ta wiedzme?

 

licze na szybka odpowiedz

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pewien problem.Mianowicie podczas misji ratowania bodajże Kapitana Rollanda trzeba jakąś platforme opuscic ale nie wiem jak.Wchodze do tego miejsca gdzie się tym steruje coś tam naciskam(zielony,zółty,czerwony)kwadrat jest i jeden taki pusty mozecie mi powiedziec co mam zrobic???Prosze o pomoc.

zostaw na tym kwadracie co jest i daj enter i ta platforma sie opusci pod tymi drzwiami

 

nastepnie bedziesz musial przy walce z policja jeszcze raz tam wejsc i tym razem dac czarny i wtedy ta platforma rozwali panel sterujacy naprzeciwko

 

pozadrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam do was pytanie odnośnie patcha do gry.Otóż instaluje go juz z 3 godziny i dalej cos sie robi.Czy to ma tyle trwać czy po prostu jest to wina komputera.Komputer byłprzeinstalowany 2 dni temu. AMD Athlon 1700XP 512 ram ddr His Excalibur 9550 400/480 U kolegi na podobnym komputerze gra chodzi super ,a u mnie cos sie tnie.

Edytowane przez Raczkins

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szajba ta gra ma poporostu takie zrabne wymagania. Watpie ze ci pomoze kupno grady za 1000 pln, czytales recke w clicku? Ja jak ustawie ALL na low (rozdzialka i te inne) to scina mi sie i zwalnia ze mam czesto 12 fps ;/ a grafa jest tak koszmarna nawet jak dam na 10 (a do tego chodzi tak samo jak na low ;s)

 

Nie wiem jak u ciebie ale u mnie powyżej 8/10 się kopie cała gra bo nasze karty nie mają ps 3.0 ;] No chyba, że masz specjalny egzemplarz ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra jest fatalna. Zaraz po skonczeniu mialem mieszane uczucia. O koncowce nie wspomne, bo mnie krew zalewa, ale bylo kilka udanych elementow. To co mi sie najbardziej niepodobalo to wszystkie elementy, ktore wystepuja w grze, a nie bylo ich w filmie. Wezmy np. taki trening Neo: sceny np. walki z Morfeuszem bardzo dobrze wspominam, ale cala reszta byla okropna. Tak samo dziwna pogon za Merovingiem? WTF?

"Rozbudowany" pojedynek z Serafinem tez byl do kitu. Ale za to walki ze Smithem, chociaz bardzo krotkie byly chyba najlepszym elementem gry. Nie liczac po*******onego zakonczenia. Generalnie wszystkie te "usmieszki" do gracza sprawily, ze poczulem sie, jakby mnie Wachowscy traktowali jak debila. O product placement nVidii, czy o zwyczajnych bugach w grze nawet nie wspomne...

Edytowane przez q-b-a

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najbardziej mnie zdenerwowała zdupiona ścieżka dzwiekowa, podczas gry, w tle leci kompletnie nijaka melodia, nie dośc ze brak utworów słyszanych w filmach (matrix 1,2,3) to na dodatek muzyka całkowicie nie pasuje do akcji np podczas bijatyki z "setka" agentów w tle słychac dosłownie pomruk nieposkładanej melodii.

takie porąbane sytuacje z udźwiękowieniem sa praktycznie na kazym kroku.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde gra się tnie przez dźwięk.Gdy usunąłem sterowniki do karty muzycznej duzo lepiej chodzila,ale kiedy wgrywam byle jakie sterowniki (nieważne czy nowe czy stare) gra znowu się tnie.POMOCY :unsure: Czy można temu jakoś zaradzić??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde gra się tnie przez dźwięk.Gdy usunąłem sterowniki do karty muzycznej duzo lepiej chodzila,ale kiedy wgrywam byle jakie sterowniki (nieważne czy nowe czy stare) gra znowu się tnie.POMOCY :unsure: Czy można temu jakoś zaradzić??

napisz jaki twój komp ma procesor, ile ramu, jaka karta grafiki i czy karta muzyczna jest zintegrowana na mobo (plyta główna) ... w ogóle jaka karte muzyczna posiadasz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przypomnial mi sie wlasnie jeden z humorystycznych gagow ukrytych w grze :D

 

to mnie rozsmieszylo :)

 

neo[n] :) tak jak w swego czasu czytanym przezemnie parodi majstersztyx

 

[wiem ze ten post jest logicznie nielogiczny ale cos poczac, czas swiat]

post-128840-1135814020_thumb.jpg

Edytowane przez EnD_pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ukończyłem tą gre. Nawet mi sie podobała. Ale jest w niej kilka naprawde upierdliwych rzeczy, np. gdy chce sie walczyć wręcz a nie można schować broni (bynajmniej ja nie mogłem) :| . Następna sprawa to agenci. Są za słabi, nawet w ilości powyżej trzech. W grze jest za dużo strzelania jak na mój gust. Kolejna sprawa do długość gry a raczej to jak jest krótka. EtM był krótki bo w sumi miał wyjaśniać tylko poboczne wątki. Ale PoN to klapa pod względem długosci. Niby jest Neo, fajnie, ale czemu tak krótko? Co jak co ale prowadząc Wybrańcem możnabyło zrobić gre conajmniej jeszzce raz tak długą. No bo na co te 6 giga na dysku? Na filmiki? LOL

 

Podsumowując, mimo błędów gra mi sie podobała, naprawde fajnie zrobiony był system walki. Tyle tylko że cała moja opinia o grze legła w gruzach jak zobaczyłem to idiotyczne zakończenie z wielkim Smithem. Kretyństwo i tyle. Po co to było to ja nie wiem, ale wyszło nie ten teges, żeby nie przeklinać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W końcu się zabrałem za tego całego Neo. Wrażenia jak najbardziej OK. Detale na 8 i giera śmiga, z rzadka fpsy spadają do 15 przy jakichś totalnych zadymach. Dźwięk się nie sypie, ale muzyka tak jak pisali inni jest kijowa. Grafika jak na razie też się nie krzaczy (choć z ilością rozmaitych filtrów obrazu przesadzono), tylko oteksturowanie postaci woła o pomstę do nieba - Trinity na motorze jak zobaczyłem to prawie spadłem z krzesła - na PSXie widziałem lepsze modele :P ... Nie wiem jak można grać w toto na klawiaturze - na padzie ledwo mi palców starcza :P Chaos okrutny, trening przechodzi się właściwie młocąć na jana w pięć przycisków. Ciosy niesamowite, ale gdzie ta finezja ich zadawania? Na padzie walka gunami wypada jako tako, choć o jednocześnym strzelaniu, przełączaniu celów, skokach i bieganiu po ścianie można zapomnieć... Generalnie warto spróbować - jeśli tylko gra nie sprawi problemów technicznych jest warta obejrzenia.

Edytowane przez Myszaqu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Giera jak najbardziej ok i co najwazniejsze wciaga, fajne wstawki z calej trylogi matrixa, muzyka fajna, generalnie naprawde fajna giera. Smiga milutko, gram w 1600x1200 4xAA 16xAnizo HQ detale na 10, i fps caly czas zatrzymany na 30.

 

Mam pytanko co zrobic w momencie jak walczysz ze straznikiem "wyroczni" ten koles ubrany na bialo. W pierwszej walce go pokonalem to teraz wskoczyl na stojace drewniane pale i skaczemy po nich jak go kopie a jemu energia nie ubywa???? Co tu trzeba zrobic???

 

 

 

ok juz sobie poradzilem i skonczylem cala gre, wciagnela mnie jak nic. Ale koncowka smieszna z tymi bracmi rezyserami siedzacymi na fotelch i lejacymi ze jak koncowka to i mega boss, hehehe

No i ten mega boss mega zabawny ale ogolnie giera jak najbardziej godna polecenia

Edytowane przez Jordi23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie naprawde sie bulwersuje jak slysze ze gra beznadziejna bo nie mozecie przejsc treningu albo nie chodzi na gf4 (wogole albo tak jak byscie chcieli).

Moim zdaniem gra jest naprawde spoko. U mnie na r9700pro ( kupionym 3lata temu wiec karta wiekowa juz jest) gram na 1600x1200 przy detalach na 3 albo na 4 i wogole

gra sienie zacina. I chyba o to chodzi zeby nie przycinalo bo wtedy cala przyjemnosc z gry trafia szlag. Gra jest naprawde fajna polecam wszystkim.

 

 

Ps do wszystkich nazekajacych na grafike.

Kiedys byla taka gra jak tetris grafiki nie miala zadnej ale grywalnosc byla super i nikt nie nazekal.

Z ciekawszych tytulow w ktorych grafika byla do bani: Shadow of the comet, Monkey Island, Another World itd.

Ci ktorzy grali beda wiedzieli o co mi chodzi prawda????

Ludzie przecierz w grze liczy sie grywalnosc a nie grafika zreszta nawet jesli to na ta w matrxie nie nazekam.

 

Jeszce jedno odnosnie cut scenek to naprawde trzymaja klimat tylko trzeba znac anglielski.

 

Pozdrowionka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Odpalam gierę, pojawia się menu, wybieram język, wybieram sobie slota do save'ów i klikam "start game" po tym widzę tylko czarny ekram na którym widać tylko pasek zdrowia i drugi żółty. Jak ktoś mnie zaczyna bić to mogę nawiązać walkę, życie się zmniejsza pojawiają się kierunki skąd we mnie walą itp. Mogę włączyć menu i się po nim poruszać ale nic poza tym nie widzę. Mam geforce 4Ti więc on obsługuje ps'y(chyba) Da się coś z tym zrobić czy jednak sobie nie pogram?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja odkopię troszkę temat. Czy komuś udało się odpalić grę na GF4TI? Ta grafiga ma przecież obsługę PS chyba 1.1 więc gra powinna pójść.

Mam ten sam problem - jak uruchomić PoN na 4Ti? :mur: Nie będę zmieniał grafy dla jednej gry :angry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...