Skocz do zawartości
Gość kev

Matrix: The Path Of Neo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam problem z tą grą i męcze się już drugi dzien.

Na początku gra normalnie sie zainstalowała i wydawało sie wszystko ok. Napisy początkowe i Menu. Jednak gdy wchodziłem jjuz w gre pojawiał sie czarny ekran ale było słychac dzwieki itd, przemeczyłem to wszystko i jakims cudem na czuja wybralem pigułke :) poczym przeszło juz do własciwej gry. Myślałem że to wina słabej karty ale to nie możliwe bo widziałem wszystkie wskaźniki (życia itd). Poczytałem na tym forum ze jest path wiec go sciagałem i zainstalowałem i teraz wyskakuje mi przy właczaniu gry "A required security module can not be activated

jakies radyP?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś pisał

 

 

W opcjach grafiki ustawiamy

 

 

Karta która tylko obsługuje pixel Shader 1.0 - ustawiamy max opcje do numeru 4

pixel Shader 2.0 - ustawiamy max opcje do numeru 8

pixel Shader 3.0 - ustawiamy na max

 

 

Do tego najnowsze sterowniki: Nvidia i Ati.

 

 

 

Mam nałożonego najnowszego patcha i wszystko śmiga jak głupie, jest poprawa. Gram w 1024, wskaznik na 8 i wszystko śmiga. Jednak grafika nie jest powalająca

Edytowane przez niko2003

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra skończyłem. Gra wymiata chociaz chodziła u mnie dość dziwnie. Czasem super plynnie czasem 15fps. Gralem w 800x600 i rendering detail na 8. Tak jak napisał niko2003 powyzej 8 miałem ciemność. Grafika nie powala, czasami biegnący neo trzymający pistolet w łapach zwyczajnie śmieszył. Podobnie jak ktoś już pisał, strzelanie rozwiązane bardzo słabo, za to sceny walk wyśmienite. Ilość ciosów i kombinacji powala. Walki z agentami po prostu rządzą chociaż imho łatwiej przychodziło mi pokonanie 3 agentów niż 3 policjantów z tarczami.

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Ciekawe zakończenie, imho dobrze, że nie pokrywa się z filmowym. Świetny filmik ukazujący błedy w grze nawiązujący do nieudanych scen kaskaderskich w filmach z Jackie Chanem na przykład.
Na pewno nie powiedziałbym, że gra to niewypał.

 

Czy ktoś wie jak odblokować resztę filmików, artów itp, ktorych nie odblokowałem? Przechodzić gre jeszcze raz, jakies sekrety może? Czy ktoś kto ukończył gre wie o co chodzi z etapem "Zion Archives"? Można coś w nim zrobić? Pozdrowiska.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja ponownie prosze o podpowiedz, co zrobic w momencie jazdy pociagiem tuz po walce ze smithem, co wejscie do przedzialu pociag jest w innym polozeniu, na moj gust trzeba go zatrzymac w momencie gdyby prawy bok jest skierowany do gory, ale nie wiem jak dostac sie do hamulca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:D

a ja ponownie prosze o podpowiedz, co zrobic w momencie jazdy pociagiem tuz po walce ze smithem, co wejscie do przedzialu pociag jest w innym polozeniu, na moj gust trzeba go zatrzymac w momencie gdyby prawy bok jest skierowany do gory, ale nie wiem jak dostac sie do hamulca

hehe mialem identyczny problem bo tam ci pisze ze wagon musi byc right-sided ,ale nie chodzi o to zeby był na prawej stronie tylko był ułożony right czyli dobrze , a w przycisk walnij jak maszynista powie ze dojezdzasz do stacji balboa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:D

 

hehe mialem identyczny problem bo tam ci pisze ze wagon musi byc right-sided ,ale nie chodzi o to zeby był na prawej stronie tylko był ułożony right czyli dobrze , a w przycisk walnij jak maszynista powie ze dojezdzasz do stacji balboa

hehehehe, a jak przez pol godziny sie zastanawialem jak ten przycisk walnac kiedy on jest pod sufitem :D

dzieki za odp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

thx thx thx dziadeke :D

męczyłem sie z tym pociągniem ale wreszcie sie udało ;p

;]

ps ja jade 1280x1024 , detale 7 , karta jak w podpisie etc i hula aż miło 0 przycinek ofc patch 1.1

 

Pozdro :]

 

ps pozatym noobom którzy mają 0 pojęcia o crackinu - sciągneli i nie mogą uruchomić

czy coś polecam kupic oryginał :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jednym slowem gra Glupia.

Grafika nijaka jak to na konsolach bywa, tnie sie niemilosirnie pomimo ze patch wgralem, kamera lata jak popierd.., animacja postaci dziwna, bledy w grafice, misje nude, strzelinyn zrobione FATALNIE i to cholerne rozmycie!!! nawalą tego tyle ze NIC nie widac:/ zeby cokolwiek widziec trzeba se 1280x1024 ustawic, te cale shadery to se mogli o tylek roztrzaskac jak nie enter the matrix to zas to jaaa to shiny powinny zamknac GIER NIE umieja robic !! a jak juz cos ciekawego sie zapowiada skopią ze sie nei da.

 

2/10 za system walki chociaz troche dziwny lepszy byl w enterze.

 

Pozdro

 

ps: i kolejny raz wydalem kase w bloto!! a niech to strzeli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

strasznie rozmyta grafika ;] kurde combosów nawet nie umiem robić :D ehhh :P ale wkurza mnie to że żeby to w miare ładnie wyglądało to musi być najwyższa rozdziałka ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cześć

mam dziwny problem. Włączam matrix'a i nagle pojawiają sie literki zielone i pstryk minimalizuje sie i wyskakuje Wystąpił problem z aplikacją Matrix3W32S.bin i zostanie ona zamknięta. Przepraszamy za kłopoty. Mam oryginał SP2 spełniam wymagania sprzętowe mam najnowsze sterowniki prosze o pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurcze - trzeba przechodzić ten cały trening /??? nie moge sobie poradzić tam w zimie na zwenątrz jak kilku gości na raz (ci przy ognisku) wyskakują na mnie ... i powiedzcie mi czemu combosy mi nie wychodzą :| ?

 

 

Edit :

 

IMO

 

1.Grafika okropna nawet przy najwyższej rozdzielczości i 6/10 jeżeli chodzi o ustawienia grafy...

2.Dźwięk jeszcze gorszy od grafiki

3.Sterowanie okropne.

4.Kamera też bezsensu

 

IMO w Enter the matrix grafa była o wiele lepsza...

 

 

 

daje 3/10 - 3 za dużą ilość combosów...

 

ale na prawdę ... strasznie się zawiodłem...

 

Jest to coś A'la Driv3r na którego wszyscy czekali i się podniecali nim a wyszedł gniot w którego nie da się grać...

Edytowane przez kev

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest to coś A'la Driv3r na którego wszyscy czekali i się podniecali nim a wyszedł gniot w którego nie da się grać...

No dokladnie kev!!! 100% racji zreszta logo atari tam widnieje czyli wiadome juz bylo ze to bedzie cos niedopracowanego. Tak sie zastanawiam co im przyszlo potym ze wydali taką niedoproacowana gre jak matrix czy driver 3??? przeciez kasy nie bedą czepac bo mało kto bedzie kupował. Zreszta zawsze tak jest gry zbyt przereklamowane są najgorsze taki far cry nie widzialem ani jeden reklamowki NIgdzie procz trailera a co wyszlo miodzio to samo riddick.

No nic trzeba odstawic na polke i kupic co innego :angry: B)

 

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a mnie w tej grze bola 3 sprawy - brak supportu pada, brak pracy kamery (bo to co jest praca nazwac nie mozna) i brak licencji na muzyke z filmu - to co sie w tle pojawia to tragednia :/ a bardzo bym chcial scene w holu odstawic przy dzwiekach spybreaka..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

za combosy/bajery/samą walkę ;] to 9/10

 

za grafę 6/10 ;]

 

ale muza to tragedia także się nie wypowiadam :D

 

fabuła - bardzo podobna do tej z filmu czyli 8/10

 

 

więc tak jak już mówiłem że zmieniłem zdanie jak przeszedłem etap z którym sobie nie mogłem poradzić ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To moze sie skusze, ogolnie widze ludzie maja mieszanie uczucia... mozecie nagrac filmik z walki? moze trwac 20 sek/50 ;) Zeby bylo widac jak to wyglada w ruchu. Kev? :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tzn marny podczas nagrywania? ;) Spoko wiem jak zmula kompa fraps ;] A chodzi co dobrze gierka? Mnie interesuje gameplay. jak to wyglada itp, moze sie scinac filmik ;] thx ;)

 

Edit:

keeeev? :> obiecales ;(

Edytowane przez Pioorek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam maly problem bo kupilem sobie Path of Neo napalony :D i niestety ! Mam Geforce 4 mx 440 ! NO i jest czaryn obraz ale glos slychac ! No ale bez obrazu nie pogram ! Wiem ze jest program 3D ANalyzer ktorym da sie wycica pixela no ale ja go nie umiem skonfigurowac ! Prosze pomozcie zebym nie zmarnowal kasy (chociaz juz nie wierze ze sie cos da zrobic)

Ps nie piszcie odp w stylu kup nowa karte graf. bo ja nie mam kaski :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jaki masz config ?

gdzie kupiłeś ? ;>

Na takim kompie jak masz grałes w Path of Neo w 1024x768 i detale na 8/10? Taaa jasne...nie wiem ile klatek miałes. Jak ja na swoim dużooo lepszym od twojego grałem w 1280x1024 i detale miałem 8/10 i chodziło ładnie, ale w paru miejscach potrafiło mocno zwalniać.

To nie widzę tego u ciebie...

 

Kupilem w Empiku ! I nie mam configa ! Wlacza sie i nie mam ekranu tylko glos bo moja karta nie obsluguje pixel shadrra ! Moze ktos wie jak mi pomoc ? moze ktos wie jak skonfigowac 3d analyzera ?

On pytał jakiego masz kompa :]

 

Musisz zmienić kartę graficzną. <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na takim kompie jak masz grałes w Path of Neo w 1024x768 i detale na 8/10? Taaa jasne...nie wiem ile klatek miałes. Jak ja na swoim dużooo lepszym od twojego grałem w 1280x1024 i detale miałem 8/10 i chodziło ładnie, ale w paru miejscach potrafiło mocno zwalniać.

To nie widzę tego u ciebie...

On pytał jakiego masz kompa :]

 

Musisz zmienić kartę graficzną. <_<

<_< no to powiem Ci tak chłopcze - gra ma takie same spadki fps przy 640x480 i detalach 1/10 jak przy tych ustawieniach ,które mam na screenie...

 

nie wiem jak u innych ale u mnie wygląda to tak j.w.

 

Edit:

 

oświeć mnie czy się nie pomyliłem ... czy w PoN najniższa rozdziałka to 800x600 czy 640x480 bo już nie pamiętam a nie chce mi się włączać bo strace pół nocy na graniu :P

Edytowane przez kev

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...