Skocz do zawartości
Gość kev

Matrix: The Path Of Neo

Rekomendowane odpowiedzi

Dołączona grafika


Matrix Path of Neo F.A.Q


OFICJALNA STRONA GRY

Rozsądne Wymagania : Pentium 4 1.8 GHz, 512MB RAM, karta grafiki 128MB (GeForce 5200 lub lepsza), 6 GB HDD, Windows 2000/XP.

PATCH

SAVE

SCREENY


OPIS :

Matrix to wspaniały film autorstwa braci Wachowskich, opowiadający o odwiecznej wojnie pomiędzy ludźmi i maszynami, które stworzyły sztuczną rzeczywistość (ów Matrix), aby zlikwidować ludzką populację. The Matrix: Path of Neo to zręcznościówka, w której wcielamy się w głównego bohatera całej filmowej trylogii - Neo. Panowie z Shiny Entertainment wynagradzają nam wpadkę z Enter the Matrix, który okazał się przeciętniakiem.

The Matrix: Path of Neo jest kalką filmowej trylogii (a poza tym opowiada historie znane z serii filmów animowanych Animatrix), więc oglądamy tu wszystkie najsłynniejsze sceny znane z kinowych ekranów, takie jak pamiętny pojedynek Neo z kilkoma setkami Agentów Smithów. Pomimo tego autorzy dali nam trochę dowolności, dzięki czemu nieraz stajemy przed moralnymi wyborami. Niektóre decyzje mogą nawet w ograniczonym stopniu zmienić losy Matrixa. Rozgrywkę zwieńcza zupełnie nowe, zaskakujące zakończenie. Neo w pojedynkach z przeciwnikami wykorzystuje znane z filmu sztuki walki (uczymy się ich w podobny sposób, co w ekranizacji), a poza tym bierze w dłoń broń palną (pistolety, strzelby, karabiny). W sumie dostajemy siedem stylów walki, a także szereg zdolności, np. widzenie świata przedstawionego za pomocą charakterystycznego jaskrawozielonego kodu, unikanie pocisków czy fruwanie w powietrzu.

The Matrix: Path of Neo opiera się na silniku znanym z Enter the Matrix, jednak znacznie go usprawniono i dodano nowe efekty. Na plus zasługuje wysoka interaktywność otoczenia, które możemy niemal bez końca dewastować. Głosów bohaterom użyczyli ci sami aktorzy, co w filmie, tj. Keanu Reeves (Neo), Laurence Fishburne (Morfeusz), Carrie Anne-Moss (Trinity) czy Hugo Weaving (Agent Smith). Scenariusz rozgrywki napisali sami bracia Wachowscy.



F.A.Q


1. W opcjach grafiki ustawiamy :

Karta która tylko obsługuje pixel Shader 1.0 - ustawiamy max opcje do numeru 4
pixel Shader 2.0 - ustawiamy max opcje do numeru 8
pixel Shader 3.0 - ustawiamy na max Edytowane przez kev

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra from Shiny Entertainment. A czemu kolejny niewypal?? Oto screeny: 1455700[/snapback]

Czy ty tylko patrzysz na grafikę?

Człowieku patrzysz na screen i juz wiesz czy gra będzie dobra czy zła... :blink: Ciekawe... :huh:

Gierka może być nawet,nawet...karate,bieganie po ścianach,combosy i strzelanie z wyskoku... :zonk: 8) Może być ostro

Edytowane przez NeoXX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przypomni sobie co bylo z poprzednia gra Shiny i sam bedziesz wiedzial jak wiele rzeczy moze pojsc nie tak  :lol:

1455721[/snapback]

w Enter the Matrix grałem a nawet przeszłem całego i nie powiem żeby był do kitu...

Grało mi sie w niego super...

Chociaż Hit to też nie był..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak mało mamy nawalanek na pieca że dla mnie każda gra tego typu jest warta uwagi, na grafę nie patrze bo na moim sprzecie już każda nowa gra ma za duże wymagania ale ogólnie mi sie podoba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyłączam się do opini innych, gra może być dobra. Nie liczy się że wcześniej zrobili nie najleprza ( bo umówmy sie ze są gorsze tytuły od EtM ). Ja chętnie zagram w coś takiego, troche strzelania, troche kopania, no i cały świat Matrixa.

Temat niezły, najlepiej jakby fabuła była w stylu jedynki ( choć będzie trudno bo dwie następne częsći ujawniły prawie wrzystko co w jedynce było niejasne i intrygowało ).

Edytowane przez OS7RY

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To że grafa wygląda słabo (wg. niektórych) to to że to jest gra na PS2 a na PC będzie port robiony. Ja widziałem trailera z wersji PS2 i wygląda ciekawie (ale często zwalnia...czyżby PS2 już sobie nie radziła?). Tak czy inaczej ja też nie uważam żeby EtM był do bani. Ciekawa pozycja ale z błędami (giera na 7 w skali 10 IMO). Dla miłośników sagi Matrix to był naprawdę ważny element całej układanki w który trzeba było zagrać (a raczej przejść). Path of Neo to to, na co czekaliśmy od zawsze, wreszcie będzie można pokierować postacią Wybrańca i już dla tego wiele osób kupi tą grę. Nie wiem czy to będzie hit czy klapa (myślę że ani jedno ani drugie) ale na pewno będzie można przy niej spedzić miło czas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam na grafę nie patrzę. Grałem 2 razy w ETM i gra mi się nawet podobała. Jedyne co bym tam zmienił to bullet-time który był trochę gorszy od tego z Max Payne. Mało jest takich gier na PC więc powinniśmy się cieszyć. A pozatym dla fanów Matrixa jest to przecież świetna sprawa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Imo gra bedzie stala na podobnym poziomie co ETM i moze wielkim hitem nie bedzie lecz jak juz zostalo tu wspomniane dla fanow Matrixa na pewno "lektura" obowiazkowa. Mam nadzieje, ze tworcy wyeliminuja wszystkie bugi, ktore byly w ETM (bylo ich dosc duzo) i w nastepnej odslonie gry nie beda sie powtarzac te same bledy. Obejrzalem trailera i na razie jedyny wniosek jaki nasuwa mi sie na mysl to, ze bedzie duzo akcji zaczerpnietych z pierwszej czesci filmu. Grafika moze nie powala na kolana, ale w tym elemencie gry to chyba nikt sie nie spodziewal rewolucji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

PO mojemu fajna grafa a pozatym czy Matrix byl zly.Po mojemu i cala trylogia filmu podobnie jak i gra zasluguja na oskara podobnie jak trylogia Tolkiena

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem Trailer i w sumie jak dla mnie jest na co czekać... W ETM grało mi się całkiem miło... Tylko szkoda że tak puźno wyjdzie.. :/

 

Ale są tego i dobre strony.. bede miał więcej czasu aby pobawić się GTA :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wypasionej -_- Nawet nie wyszla a ty mowisz ze wypas? EtM nie bylo az takie zle, milo sie gralo, licze, ze nowa gra z tej firmy bedzie dobra... oby nie zrobili kaszalota.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tam jest jeden screen jak neo walczy z 100 smitami... i grafika wyglada smiesznie. Reszta - przeciez to nie sa screeny z gry. Jakis filmik or smth, ale mimo to fajnie wyglada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w OPS2 Magazine czytalem, ze sterowanie spieprzyli tak, ze bardziej sie nie da

ale poza tym wypowiadali sie z entuzjazmem

mnie tylko interesuje scena w hallu i bieganie tam po scianach w czasie siania zniszczenia ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na odpalenie raczej zasłuży ale czy będzie to coś więcej niż tylko "przeciętna" gra to się okarze. Na pewno pod względem graficznym nie będzie to cudo świata o czym już przestrzegam co bardziej wyczulonych na tym punkcie forumowiczów. Dla mnie akurat w tym wypadku liczyć będzie się gameplay. Pomysł jest ciekawy...Zobaczymy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra jest świetna. Systemy walk sa niesamowite.. zadyma jak w filmie. Akcje wal z parenastoma osobnikami daja kupe zabawy. Ich sterowanie jest bardzo dokladne i precyzyjne. Fajne zagrywki filmowe i bullet time. Jedyny minus to troche niedopracowana kamera i czasami skakala animacja.(xbox). Ogolnie gra pozytywna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...