Skocz do zawartości
kvazi555

GeForce 7800 GTX

Rekomendowane odpowiedzi

btw dlaczego ta nowa karta leadteka nie ma wejscia dla przejsciowki sli?? tylko jakis wtyk do starej wtyki napieciowej

1610596[/snapback]

No co ty, nie widzisz ? Ciepłowód na zdjęciu zasłania złącze sli ale widać wcięcia w laminacie.

 

Swoją drogą ciekawe do czego te czarne złącze, pewnie do jakiegoś panelu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dalej nie rozumiem o co tobie chodzi. Napisz tamto pierwsze zdanie po PL

1610933[/snapback]

A co tu jest do rozumienia? Poprostu dziwie sie,ze karta,ktora posiada tylko 128 mb na pokladzie i 12 potokow nie powinna uciagnac z taka plynnoscia demka pisanego dla karty 256 megowej o 2x wiekszym taktowaniu i do tego posiadajacej 24 potoki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą ciekawe do czego te czarne złącze, pewnie do jakiegoś panelu.

1611006[/snapback]

takie zlacze maja karty z serii quadro i sluzy ono do podlaczenia genlocka. osobiscie watpie, aby karty z takim zlaczem trafily na rynek - leadtek posluzyl sie fotka quadro fx4500, aby pokazac samo chlodzenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No co ty, nie widzisz ? Ciepłowód na zdjęciu zasłania złącze sli ale widać wcięcia w laminacie.

 

Swoją drogą ciekawe do czego te czarne złącze, pewnie do jakiegoś panelu.

1611006[/snapback]

a rzeczywiscie:) slepy jestem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe nie to nie ta branza. ja po powrocie ze Szwecji bylo mi malo kasy i zaczalem chodzic po plazy z piwkami. Kupilem w piatek na poczatek 50piwek, wszystkie poszly (kupno 100, sprzedaz:250, zysk:150 :]), w sobote sprzedalem 70 piwek, w niedziele znowu 50. Ogolnie wypasik ;] wlasnie pisze z nowej klawy - logitech ultrax flat. w drodze juz myszka.

Edytowane przez Itachi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe nie to nie ta branza. ja po powrocie ze Szwecji bylo mi malo kasy i zaczalem chodzic po plazy z piwkami. Kupilem w piatek na poczatek 50piwek, wszystkie poszly (kupno 100, sprzedaz:250, zysk:150 :]), w sobote sprzedalem 70 piwek, w niedziele znowu 50. Ogolnie wypasik ;] wlasnie pisze z nowej klawy - logitech ultrax flat. w drodze juz myszka.

1614229[/snapback]

 

tylko ze za pare dni bonanza ci sie skonczy:)

 

PS http://www.twojepc.pl/news_zdjecie.php?news05/10538_1.jpg

 

adziaaa silancer niedlugo bedzie dostepny:)(narazie tylko z karta asusa)

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a to legalne jest ... ? no bo jak by nie patrzec to jest ten no... posrednictwo w handlu alkoholem, no chyba ze masz pozwolenie..

1614413[/snapback]

to trzeba miec pozwolenie, ja go nie mam i dlatego wlasnie z towarem smigam w taniej miejscowosci, gdzie nie ma kontroli policji. Dobra konczmy ten off :) jest i mycha, revoltec light mouse wypasik :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tam jakbym juz kupowal 7800 to jedynie od leadteka/asusa/gainwarda.. moze gigabyte.. A Galaxy kiepsko robilo juz 6800 (strasznie wadliwe ponoc), jest tu pare topicow radze poczytac :lol: Nie mowie ze firma krzak, bo np. taki 6600GT im sie udal..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość christie_

generalnie wszystko teraz to referencyjne nvidii, ale fakt, jakas Galaxy nie przemawia do mnie w ogole.

zdecydowalem sie na Leadtek'a po raz pierwszy i musze powiedziec ze baaardzo pozytywnie jestem zaskoczony :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zalmanik vf-700 cu wyladowal na gtx - temp. w idle nizsza o jakies 6-8st, w stres o jakies 10-15st @ 12V...imho moze byc :)

Napisz coś więcej, dzięki obniżeniu temperatury o tyle stopni udało ci się osiągnąć większe możliwości podkręcenia z tylu ... na tyle ... .

 

Jeśli chodzi o głośność to chyba żaden zysk, u mnie leadtek jest cichszy od najgłośniejszego elementu w zestawie jakim są silniki trzech dysków 2xraptor+160 WD JD. Jak otworzę obudowę i zatrzymam wiatrak na leadteku palcem to nie robi się ciszej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie chlodzonko leadteka, takze nieslyszalne. Zdjalem, przesmarowalem AS5 i temp. spadla o 4-5 stopni w idle. W stresie nie sprawdzalem. Zrobilem jednak blad i zerwalem te biale syfiaste poduszeczki z pamieci i takze przesmarowalem kostki AS5. Teraz zamiast 1350 moge na nie dac tylko 1300. Jak skoncze sesje chyba wsadze je tam spowrotem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie chlodzonko leadteka, takze nieslyszalne. Zdjalem, przesmarowalem AS5 i temp. spadla o 4-5 stopni w idle. W stresie nie sprawdzalem.  ...

To znaczy ile teraz masz w idle po przesmarowaniu, ja przy dzisiejszych temperaturach na zewnatrz w idle mam 50 st.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorki, że trochę schodzę z tematu, ale z kimś (już nie pamiętam) duskutowałem na temat znczenie CPU w grach. Obiecany test zrobiłem już jakiś czas temu, ale nie miałem czasu podlinkować.

 

tutaj

 

Pozdrawiam i przepraszam za zamieszanie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorki, że trochę schodzę z tematu, ale z kimś (już nie pamiętam) duskutowałem na temat znczenie CPU w grach.

ze mna :D

 

Obiecany test zrobiłem już jakiś czas temu, ale nie miałem czasu podlinkować.

thx . a mozesz jescze napisac, ktore z testow operaja sie na demo/time demo, a ktore na relanej grze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...