Skocz do zawartości
kvazi555

GeForce 7800 GTX

Rekomendowane odpowiedzi

no nowy geforce poprostu wymiata, to co zdeklasowal konkurencje to masakra.

Wlasnie przeczytalem recke na x-bits labs.

 

Tylko ta cena :blink: 650$ to jest o 100$ drozej od x1800xt 512, fakt jest szybciej ale nie az tak zeby kosztowoal to 100$ ;). Nie mowiac juz ze za swoja X1800xl (ktora biega mi 690/720) dalem 370$, to jest prawie 2 razy mnie niz 7800gtx 512, generalnie mogl bym kupic 2 karty x1800xl i polaczyc cross fire.

i zaplacil bym prawie tyle samo co za jedna 7800gtx 512. Inaczej moge kupic 2 sztuki 7800GT w cenie jednego 7800GTX 512 - czy dla was wybor nie byl by jednoznaczny???? bo dla mnie tak

 

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

hehe, 3tys, no spoko.. :lol2:

widzial ktos juz to w Polsce w normalnym sklepie?

 

cena 15% ponad standardowego gtx'a moze byc do przyjecia - wydaje sie realne w przeciagu 2 miesiecy.. :rolleyes:

 

nvidia bąknęła cos o wycofaniu projektu ultra (wierzyc w to czy nie), a to na zamiennik wyglada. jesli jednak mieli by rzeczona ultre wypuscic to chyba juz sie boje.. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak tylko ze te testy są z driverheaven.net

a jak dla mnie ten servis jest pro ati !!! wiec daruj sobie z tym linkiem

na praktycznie wszystkich (opróćz dh ;) ) servisach nowy geforce kładzie ati na łopatki przy tym sie nie męcząc,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak tylko ze te testy są z driverheaven.net

a jak dla mnie ten servis jest pro ati !!! wiec daruj sobie z tym linkiem

na praktycznie wszystkich (opróćz dh ;) ) servisach nowy geforce kładzie ati na łopatki przy tym sie nie męcząc,

Na pochybel kłamcy ;-) Niemniej jednak zawsze to jakieś ALE nawet pomimo faktu że inne serwisy piszą co innego... pozatym GTX 512MB nie we wszystkich testach ma znaczną przewagę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może ma mniej zasyfiony system od Ciebie, może ma inne sterowniki, może ma mocno podkręconą kartę, może ma wydajniejszy procesor. Przyczyn może być wiele. Podaj jakie masz wyniki, wtedy pogadamy. Dla porównania wyniki mojego GT masz w sigu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko bardzo jestem zdołowany tym że, żeby połączyć karty w SLI to musza być takie same, miałem takie plany co GTX 256MB i do końca nie wiem co zrobić, ale chyba i tak jedna karta 512MB jest wydajniejsza.

Edytowane przez Worms14

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko bardzo jestem zdołowany tym że, żeby połączyć karty w SLI to musza być takie same, miałem takie plany co GTX 256MB i do końca nie wiem co zrobić, ale chyba i tak jedna karta 512MB jest wydajniejsza.

Oj chyba bardzo w to wątpie żeby pojedyńczy GTX 512MB był szybszy od 2 x 7800GTX ba nawet 2x7800GT jest szybszy od pojedyńczego 7800GTX 512MB... na twoim miejscu dokupiłbym drugiego GTX 256MB jeśli rozważasz zakup pojedyńczego 7800GTX 512MB...

 

http://www.techreport.com/reviews/2005q4/g...12/index.x?pg=1

 

P.S. Ale znowu co innego jak kupisz 7800GTX 512MB a za jakiś czas drugiego 7800GTX 512MB hehe

Edytowane przez Tranquility

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najtaniej za ile znalazłem to 2770zł-Gainward Ultra 3550Pcx 512MB, za drogo, więc poczekam aż spadna ceny GTX 256MB i wtedy zakupie drugą taka samą jak posiadam, mam nadzieję że niedlugo będzie można sie spodziewać jakiś obniżek.

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najtaniej za ile znalazłem to 2770zł-Gainward Ultra 3550Pcx 512MB, za drogo, więc poczekam aż spadna ceny GTX 256MB i wtedy zakupie drugą taka samą jak posiadam, mam nadzieję że niedlugo będzie można sie spodziewać jakiś obniżek.

Pozdro

 

Ale to oczywiście nie w Polsce ta cena 2770 zł ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale to oczywiście nie w Polsce ta cena 2770 zł ?

Oczywiście że tak, dla porównania 7800GTX 256MB kosztuje 1700zł, ale spodziewałem się wiekszej róznicy, w takim wypadku wolę zakupić u nas mam gwarancje, jeszcze dojda koszty przesyłki i ceny beda bardzo zbliżone.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście że tak, dla porównania 7800GTX 256MB kosztuje 1700zł, ale spodziewałem się wiekszej róznicy, w takim wypadku wolę zakupić u nas mam gwarancje, jeszcze dojda koszty przesyłki i ceny beda bardzo zbliżone.

Eee to super cena a mozesz podać link do tego sklepu w polsce ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eee to super cena a mozesz podać link do tego sklepu w polsce ?

Przepraszam bardzo, ale zaszła pomyłka i spisałem cene bez VAT, ogromnie przepraszam, jeżeli cos kupie to tylko i wyłacznie w Anglii, bo mam tam kuzyna, ale nie zanosi się na to gdyż ceny sa bardzo wyrównane.

Poniżej sklepy gdzie szukałem niższych cen.

http://www.microdirect.co.uk/productlister.aspx?GroupID=342

http://www.scan.co.uk/Products/Products.AS...&Thumbnails=yes

http://www.tekheads.co.uk/s/department?dep...lterValue=256MB

 

Może ktoś z was dysponuje lepszymi linkami do sklepow gdzie jest taniej i można zakupić w UK?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam bardzo, ale zaszła pomyłka i spisałem cene bez VAT, ogromnie przepraszam, jeżeli cos kupie to tylko i wyłacznie w Anglii, bo mam tam kuzyna, ale nie zanosi się na to gdyż ceny sa bardzo wyrównane.

Poniżej sklepy gdzie szukałem niższych cen.

http://www.microdirect.co.uk/productlister.aspx?GroupID=342

http://www.scan.co.uk/Products/Products.AS...&Thumbnails=yes

http://www.tekheads.co.uk/s/department?dep...lterValue=256MB

 

Może ktoś z was dysponuje lepszymi linkami do sklepow gdzie jest taniej i można zakupić w UK?

 

Ale to są sklepy zagraniczne a mi chodziło o polskie

Edytowane przez Tranquility

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj dostałem Zalmana VF-700AlCu i jutro będę zakładał na GTX'a i będę robił moda :) czy ktoś już na GTX'a robił moda? Sulaco robiłeś ? :D zamierzam z 1,4V na 1,5V rdzeń puścić :) temp pewnie spadną z 70C na jakieś 60C więc będzie git :)

Edytowane przez Gaja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj dostałem Zalmana VF-700AlCu i jutro będę zakładał na GTX'a i będę robił moda :) czy ktoś już na GTX'a robił moda? Sulaco robiłeś ? :D zamierzam z 1,4V na 1,5V rdzeń puścić :) temp pewnie spadną z 70C na jakieś 60C więc będzie git :)

tak robilem - 1,55-1,6V na rdzen i 550MHz + delta 50, ale imho zalman vf700cu@12V to jest min. myslalem nawet nad zalmanem fs-v7(wiecej rpm), ale stwierdzilem, ze bedzie to przerost formy nad trescia ;) moze nowy silencer da wieksze mozliwosci, ale ja osobiscie mam lekkie uprzedzenie do produktow ac. ale sprawdz, moze znajdziesz jakies optymalne wartosci V i MHz dla siebie, gdzie zalman alcu bedzie wystarczajacy - ja doszedlem do 1,65V i 91st na wersji cu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj dostałem Zalmana VF-700AlCu i jutro będę zakładał na GTX'a i będę robił moda :) czy ktoś już na GTX'a robił moda? Sulaco robiłeś ? :D zamierzam z 1,4V na 1,5V rdzeń puścić :) temp pewnie spadną z 70C na jakieś 60C więc będzie git :)

Gaja rób tego moda jak najszybciej i chwal sie resultatami, to może wiecej ludzi zrobi to samo. Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...