Skocz do zawartości
Menphis

206 Gti

Rekomendowane odpowiedzi

po reakcji menphisa nawet nie chce mi sie sciagac tego badziewia ...

Nie jestem komputerowym onanista sam pomykam wlasnym kadettem gsi ale nie o tym mialem pisac... Jak cos pokazujesz na publicznym forum musisz sie liczyc z krytyka, tym bardziej ze nie kazdy musi przepadac za peugeotami tak jak na twoim forum ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dla mnie ten pełgot to porażka... nie lubie i koniec

 

co do filmu - zero zajebistosci

-amatorski montaz

-wszystko to mocna amatorka

 

nadal nie wiem dlaczego napisalez ze warto ogladac :]

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybierasz sie? A moze wiecej ludzi z forum? w sumie chetnie bym sie tam pojawil, tylko ostatnio mi troche kasy brakuje an wszystko :( Bylem tam ostatnim razem na zlocie i musze przyznac, ze naprawde spore wrazenie na mnie te fury wywolaly (w szczegolnosci Camaro jedno). Mam sporo zdj. z ostatniego zlotu, ale moze na ten przyjedzie cos nowego :) Sorry za OT, ale to i tak tylko osla :)

1459656[/snapback]

Tak:) wybieram sie :) do Radomia mam zaledwie 25km. :) jak bedzie taka pogoda jak dzis to poprostu bajka :) Zapodam foty jak wroce :)

A co do peugeota :) viva la france :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krytyka jest potrzebna i nie wszystko musi się tak samo podobać wszystkim, ale na litość pisanie, „jaki hoojowy filnik" raczej dobrze o autorze takiej wypowiedzi nie świadczy.

 

Co do palenia gum to podobało mi się jak w jednym z odcinków Top Gear pokazli na "wykresie" ewolucji gdzie znajdują się osobniki, które to praktykują :lol: (kto ogladał ten wie).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krytyka jest potrzebna i nie wszystko musi się tak samo podobać wszystkim, ale na litość pisanie, „jaki hoojowy filnik" raczej dobrze o autorze takiej wypowiedzi nie świadczy.

 

Co do palenia gum to podobało mi się jak w jednym z odcinków Top Gear pokazli na "wykresie" ewolucji gdzie znajdują się osobniki, które to praktykują :lol: (kto ogladał ten wie).

1460395[/snapback]

czekaj , chodzi o ten wykres na którym pokazywali gdzie na wykresie ewolucji znajdują sie ludzie smigający subaru? ;]]]]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tjaa... o ten sam ;)

 

Ktoś tam wcześniej majaczył, że na zawodach gumy się pali pod publiczkę (jak robią to kolesie w przechodzonych bejcach pod remizami)- lol, nie ma to jak znajomość tematu. Oni rozgrzewali kapcie by zwiększyć przyczepność i złapać trakcję- a o tą pannę szczególnie trudno na naszych postkomunistycznych dróżkach...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się film podoba. Czemu ?? Sam nie wiem. Ma w sobie to "coś". Napewno klimacik. Samochód ładny, przednie reflektory wyglądają nieziemsko. Ja nic do francuzów nie mam, sam jeżdżę Renaultem i nie nażekam a teraz większość co fanatycy niemców (Audi, VW, BMW i nic więcej nie chcą mieć).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tjaa... o ten sam ;)

 

Ktoś tam wcześniej majaczył, że na zawodach gumy się pali pod publiczkę (jak robią to kolesie w przechodzonych bejcach pod remizami)- lol, nie ma to jak znajomość tematu. Oni rozgrzewali kapcie by zwiększyć przyczepność i złapać trakcję- a o tą pannę szczególnie trudno na naszych postkomunistycznych dróżkach...

1460458[/snapback]

no ale niezaprzeczysz ze często specjalnie dla publiki jest palona guma do samej felgi. przynajmniej tak sie robią niektórzy na prologu rajdu kormoran :wink: Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no jasne liczyłem sie z krytką ale także z jakiejś jej poziomem ...

 

Np.. Za krótkie ujecia ... itp...

 

Ale ja słysze wypowidzi :

 

1. chooojowy filmik

2. Spal Gume

3. Do [gluteus maximus] fury

4. Do [gluteus maximus] nakręcony ...

 

To jak mam regować .....

na tego rodzaju argumenty ???

 

hooojowy filmik... .. Mam grzecznie tłumaczyć i pytać sie dlaczego tak myśli i w jakim sensie hooojowy ???

 

Pal gume ... Mam tłumaczyc ze jest to jedna z prostszych i durnych rozrywek ktróra nie ma nic wspólnego ze sportem samochodowym.... ani umijętnościami ...

 

nie chce mi sie .... tak naprawde ....

 

Wymagacie odemnie ..... A Reszta..

 

Moderator tez nie raguje ze ktoś pisze ze film jest hooooojowy ... Mimo ze jest to slowo powszechnie uważane za mało eleganckie ...

 

 

Pozdrawiam Wszystkich na Poziomie .. o reszcie nie wspominajmy nie warto ...

 

P,s

 

Download siadł bo za dużo osób sciągało film ....

 

 

Swoja droga napracowaliśmy sie przy tym filmie ...

 

ale najłatwiej jest skrytykować na poziomie forum Onetu....... jakie to polskie ...

 

Jak tak dalej pójdzie to Tweak bedzie na równi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jaki? hu@#y  :-P

...

ogólnie film badziew, nic ciekawego  B)

1457430[/snapback]

Sam jesteś ciach!owy ......

1459164[/snapback]

Moderator tez nie raguje ze ktoś pisze ze film jest hooooojowy ... Mimo ze jest to slowo powszechnie uważane za mało eleganckie ...

Pozdrawiam Wszystkich na Poziomie .. o reszcie nie wspominajmy nie warto ...

1460787[/snapback]

jakiś problem masz jeszcze co do moderatorów? powinieneś się cieszyć, że nie zapunktowałeś o tygodniowym odpoczynku nie wspomne...

 

zmontowaliście kaszane składającą się z części wyrwanych z całości, nie trzymającą się kupy i próbujesz nas tu zarazić onanizacją jaką wykonujesz na jego widok " filmik...ale jaki" omg jaki, o jezu...

napisałem Ci jaki i to nie tylko ja...

 

a i jeszcze tak w temacie to autko jest jak najabardziej ok i podoba mi się B), ale filmik :mur:

Edytowane przez kucyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...