Skocz do zawartości
Winchester

Galaxy 6600gt ?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Poszukuje jakiejs ciekawej (czyt. dobrej) karty graf. dla siebie. I chyba jak wiekszosc chcialbym wydac jak najmniej, a mieec cos w miare niezlego. Ostatnio na allegro znalazlem wlasnie Galaxy 6600GT 256 BIT 128 DDR3 128 bit 1,6 ns . Ale nie wiem co o tym sadzic.... . Dla mnie wydaje sie byc to nawet interesujaca oferta, ale prosze o jakies podpowiedzi.... . Z gory dzieki.

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Przemq

Karta jest ok ;)

 

Firma może w polsce troche nieznana, ale za granica jest ceniona.

 

PS. ładny avatar masz ;) B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość frosti

ona nie jest 256bit ale to inna sprawa, jak już czekałeś tak długo to poczekaj na nowe karty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale po co ma czekac na nowe jak i tak z nich nie skorzysta... musialby wymienic plytke i w ogole... a jak wiadomo karty AGP maja mniejsza przepustowosc jak PCI Expres a jak wyjda nowe i bedzie mozna kupic je w tej samej cenie na nowe lacze i AGP to nie warto bedzie przeplacac... bynajmniej jak tak uwazam... jak jak bym bral grafe to nie bral bym drozszej jak za 650zeta i wziol bym albo radka 9800pro albo 6600GT obie 128MB ale radek 256bit a GT 128Mbit - ale chyba radka bo ma wieksza przepustowosc pamieci... napewno nie dal bym wiecej kasy za lepsze grafiki bo ja i tak tego nie wykorzystam bo prawie w ogole nie gram wiec po co...ale znowu jak od czasu do czasu pokaze sie jakas fajna gierka to czesto chcialbym zerknac jak sie prezentuje i przydaje sie karta ale mi szkoda kasy i tak... wole na cos innego wydac :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Poszukuje jakiejs ciekawej (czyt. dobrej) karty graf. dla siebie. I chyba jak wiekszosc chcialbym wydac jak najmniej, a mieec cos w miare niezlego. Ostatnio na allegro znalazlem wlasnie 1457514[/snapback]

 

Ja mam 6600 GT Galaxy i sobie chwale, 9800 jest technologicznie starszy. Więc to polecam. Ma niezły kawał miedzi na sobie. Pamiątki chodzą mi na 1.2 GHz i nie narzekam. Polecam. Z dobrym prockeim i 1 GB ramu bez problemu w dooma można pograc na wysokich detalach. (u mnie Athlon 1700+@2400+ i lata fajnie :] )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...