Skocz do zawartości
Sir_ice

Gf Fx 5600 Od Gainwarda

Rekomendowane odpowiedzi

Stary podkręciłeś pamięci o 7.5%, na pewno nie jest to extreme.

Nawet radiatorków na pamięciach nie masz.

Ale tak czy inaczej gratuluję ci pięknego podkręcenia GPU bo 500Mhz to naprawdę bardzo dobry wynik.

Zrób vmoda to będzie super :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm ałożenie radiatora z P4 + wiatrak + spód karty to jakies extreme :->

Extreme to wycisnięcie zupełnego max z karty nawet bardzo niekonwencjonalnymi metodami,nie widze żadnego Vmoda nawet :-|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chlopaki ale wy przynudzacie... ja pier***e.......

pamieci wyzej niz 440 MHz nie pojda bo to badziewne hynixy 5.0ns wiec powiedzcie mi spece po cholere mi radiatorki na pamieci???? heee??? zreszta kupilem takie i nawet zamocowalem ale nie dalwaly praktycznie nic wiec zmienilem ich zastosowanie [teraz sa z tylu karty na rdzeniu :mur: ]

 

a vmoda wlasnie szukam, szukam takze odpowiedniej osoby do jego wykonania (sam sie nie podejmue hiehie)

bylbym wdzieczny za pomoc a nie bezsensowne kpiny i malo konstruktywna krytyke...... <_< po to miedzy innymi zamiescilem tu temat....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pytałes czy to extrem to Ci kulturalnie odpowiedzieli <_<

po co sie unosisz od razu

obłożyłes karte miedzią i wiatrakami a to każdy głupi potrafi (ahaaa zapomniałbym o szlifie rdzenia, taaak ;) )

trafił Ci sie dobry egzemplarz i rdzen odpowiednio schłodzony poszedł na 500 mhz i ... to wszystko ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy ja sie unosze? :blink:

 

pytalem czy to extreme..... juz w temacie zaznaczylem zeby traktowac to z przymruzeniem oka [rotfl = roll on the floor laughing (ang. tarzac sie po podlodze ze smiechu)] :mur:

 

nie uwazam za wielki wyczyn tego co zrobilem - bo rzeczywiscie oblozyc karte "miedzia i wiatrakami " kazdy glupi potrafi.

 

Tylko jakos nie widze zeby kazdy to robil to raz, a dwa ze nie chodzilo mi ot to zeby spece wypowiedzieli sie czy juz jest extreme czy nie, bo mi to do niczego nie potrzebne - dyplomu sobie na sciane nie powiesze - tylko zeby moze pomogli, podpowiedzieli co moznaby jeszcze zrobic zeby bylo.... a temat jak mowie juz sam w sobie jest lekko humorystyczny...

 

ufff... czy ja pisze az tak niezrozumale????

 

 

Ps.

apropos tego "glupiego":

jak masz jakis problem, lub uwazasz mnie za malo intelgentnego, to zapraszam na pw, mozna to rozwiazac.

Edytowane przez Sir_ice

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

coraz zabawniejsze tematy na tym extremalnym ..

 

pokaz wyniki ... zrob cos wiecej .. vmody itp powalcz ...

a wierz mi ze oblozyc karte nie tlyko ty potrafisz

 

sam twierdzisz ze to zart (ROFL w temacie)

trza bylo to machnac na "karty graficzne/nvidia"

Edytowane przez Chaos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh przekonam się że to extreme jak zrobisz vmoda na memki i gpu :)

Po Vmodziku z pewnością radiatorki na pamięciach przydadzą się.

No i popieram Chaosa obłorzyć grafe prawie każdy umie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Spawacz

A wez przestan pier#%^&*

Ja nie mam raditorkow na grafie (max3.3v) i na BH6 (max 3.9v). I twierdze ze radiatorki wcale nie sa konieczne. I nie powtarzaj o tym vmodzie juz kolejny raz. Jak zwylke podnosisz poziom ex :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

vmod w fazie wstepno-przygotowawczej... narazie musze sie szkola zajac ale niedlugo pokaze wam ze zrobie z tego extreme :-P :lol:

 

tylko pytanie teoretyczne, jak doloze troche pradu na pamieci to czy mozliwe ze beda chodzily szybciej niz te 440 MHz??? przypominam ze te pamieci to 5.0ns....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zalezy na jakich kosciach jest ta karta. Z doswiadczenia powiem ze etrontech niezabardzo reaguje na napiecie. Samsung (fx5600 gainward) troszke lepiej sobie z tym radzi Choc karta na zdjeciu wydaje mi sie inna :unsure:

Edytowane przez culmen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pytałes czy to extrem to Ci kulturalnie odpowiedzieli <_<

po co sie unosisz od razu

obłożyłes karte miedzią i wiatrakami a to każdy głupi potrafi (ahaaa zapomniałbym o szlifie rdzenia, taaak ;) )

trafił Ci sie dobry egzemplarz i rdzen odpowiednio schłodzony poszedł na 500 mhz i ... to wszystko ;)

1465919[/snapback]

I co pain, uważasz że kazy głupi... Ja nie umiem i otwarcie się do tego przyznaję, po prostu jeszcze do tego nie doszedłem. Jakbyś nie wiedział, Gainwardy się wyśmienicie kręcą, ale to też jest sztuka, tak obłożyć kartę wiatrakami i radiatorami żeby nie spłonęła, nabijać to się możesz... ze swojej głupoty. Popatch na swego kompa, a poźniej bierz się za krytykę i wyśmiewanie innych, bo mógłby cię Sir_ice pojechać pod tym względem. Zresztą zobacz co ma w opisie kompa, prawie wszystko wykręcone, widać od razu, że ma takowe pojęcie. Jak dla mnie jego karta to już extreme jest wykręcona...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aż mi sie odechciało pisać pw do Ciebie...

to jest temat o jego gf 5600 gainwarda wiec po co robisz OT

poruszył cie tak bardzo moj post ? napisz PW

i nie rób z siebie ofiary a ze mnie jakiegoś madrali

co do kompa to mogłes cos lepszego wymyślić bo ten argument mnie zabija :lol: to ze mam gorszego kompa to znaczy ze mogłby mnie zjechać ? :lol:

w sumie to ja tez mam wszystko wykrecone na maxa (na maxa bez modów) :P i nie wiem o co Ci chodzi

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

 

do pana niżej -

naucz sie czytać ze zrozumieniem, czepiasz sie tego słowa [głupi] i tylko na nim sie opierasz, nie chodziło mi o to ze jestes głupi i doskonale o tym wiesz

nie próbuj mnie mieszać z błotem, swoją gadką o moim kompie i moim doświadczeniu :lol: bo jakoś Ci to nie wychodzi :lol:

poza tym TO DO CHOLERY MASZ OD TEGO PW !!!!!!!!!!!! NIE PISZ KOLEJNEGO POSTA

Edytowane przez pain.exe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po pierwsze to tobie pain o cos chodzi bo otwarcie sugerujesz ze ktos jest glupszy od ciebie. po drugie nie potrzebnie sie wogole odzywasz, bo jak patrze w twoj sig to nie widze nic chocby lekko extreme wiec i twoje doswiadczenie na tym polu tez jest ze tak powiem lajtowe.

 

a nie chwalac sie to mam pierwszy wynik na orbie w kategorii fx5600 na intelu :D ogolnie mam 6 - wyprzedzana mnie zdaje sie tylko a64 LOL

 

edit:

aha a spylon pisze o moim gainwardzie bo o ile nie zauwazyles to ma identycznego. <_<

 

edit2:

juz jestem 5 na orbie w ogolne klasyfikacji fx5600 :-P

 

edit3:

wypowiedz paina w edit ostatniego posta jest na zenujaco niskim poziomie, kazdy kto choc pobieznie przesledzi watek swoje wnioski wyciagnie wiec komentarz sobie odpuszcze...

Edytowane przez Sir_ice

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a nie chwalac sie to mam pierwszy wynik na orbie w kategorii fx5600 na intelu

Ty chyba dziecko śmieszne jesteś!! Jaki pierwszy ot to ja już mam więcej punktów a też mam intela.

http://service.futuremark.com/compare?2k3=3303232

Masz tu link do ORBa.

 

Dla twojej wiadomości to jesteś daaalekoo. Tylko porównujesz wyniki na najnowszej wersji tego marka! Wybierz wszystkie wersje to będziesz miał prawdziwą pozycję. Poprostu już od dawna nikt się nie ściga na tej grafie koleś.

 

PS. Najnowsza wersja tego marka dokłada troszkę punktów, wcześniej na 430Mhz ramach napewno nie miałbyś 3000punktów.

 

Możesz się jeszcze ze mną pościgać w 3dmarku 2005 http://service.futuremark.com/compare?3dm05=229377 powodzenia :).

 

Ciekawe ile masz w 2001se ?? Ludzie robią po 13000, a ty?

 

Popieram Siuwar trzeba zamknąć tego topica bo jego autor zna już odpowiedź na swoje pytanie.

Edytowane przez Spawacz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...