Skocz do zawartości
andriu

Shutle AK 321 kt 266A ?

Rekomendowane odpowiedzi

jak kcesh to ci zalatwie (o ile to ejshcze aktualne) msi k7t266 pro2 z usb 2.0 i raidem powiedzmy za 330-340 (30-40 dla mnie :D) plyta oczywiscie nowa z gwarancja!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

jak cos to na priv, sklep jest na bielanach :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak kcesh to ci zalatwie (o ile to ejshcze aktualne) msi k7t266 pro2 z usb 2.0 i raidem powiedzmy za 330-340 (30-40 dla mnie :D) plyta oczywiscie nowa z gwarancja!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

jak cos to na priv, sklep jest na bielanach :)

W actionie za 274 z vatem

a jak tam jest z OC ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Micro-Star MSI (MS-6380) K7T266 PRO-2 Socket-A (SOUND,DDR) 264,00 zł 322,08 zł PŁYT686MSI 37 24 miesięcy

 

czyli 32 brutto i bez raidu i usb 2.0

 

jak z oc to nie wiem, bo ta plyuta nie byla odpalana :P

ale kiedy pytalem o nia na forum, to ktos kto ja ma napsial, ze jest spox i duze mozliwosci oc

 

biosa ma ami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Micro-Star MSI (MS-6380) K7T266 PRO-2 Socket-A (SOUND,DDR) 264,00 zł 322,08 zł PŁYT686MSI 37 24 miesięcy

 

czyli 32 brutto i bez raidu i usb 2.0

 

jak z oc to nie wiem, bo ta plyuta nie byla odpalana :P

ale kiedy pytalem o nia na forum, to ktos kto ja ma napsial, ze jest spox i duze mozliwosci oc

 

biosa ma ami

z tym że jest jedno ale, AK 321 ma ddry i sdry a ja narazie mam sdry i nie chcem kupowac ddr, chosiaż kuszące, nono....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w zyciu bym nie kupil mobo z sdr i ddr popytaj sie loodzi ktoorzy naprawde sie na tym znaja

 

jak cos jest do wshystkiego to jest do......doopy (czyt. do niczego :lol:)

ale dlaczego, przecież jak kupie ddry to , no nie rozumiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bo jezlei cos obl;oogooje 2 typy pamieci na raz, to nie mzoe obsloogiwac 1 pozadnie (na raz nie znaczy ze w jednej chwili ofkoz ;))

 

wlozysh ddry za jakis czas i bedziesh mial kiczowa wydajnosc, a tak wogoole, to o ile mi wiadnomo ten szatel jest na kt 266 (o ile pamieatm ;)) a kt 266 nie bylo zbyt udanym czipem, a jak ejshcze polaczyc kt 266 z obslooga 2 typooff pamieci, to nie mushe pisac co sie stanie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bo jezlei cos obl;oogooje 2 typy pamieci na raz, to nie mzoe obsloogiwac 1 pozadnie (na raz nie znaczy ze w jednej chwili ofkoz ;))

 

wlozysh ddry za jakis czas i bedziesh mial kiczowa wydajnosc, a tak wogoole, to o ile mi wiadnomo ten szatel jest na kt 266 (o ile pamieatm ;)) a kt 266 nie bylo zbyt udanym czipem, a jak ejshcze polaczyc kt 266 z obslooga 2 typooff pamieci, to nie mushe pisac co sie stanie ;)

to ma kt 266A

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale tak zrobionego :/

 

wiehs roob jak chcesh ;)

ja gdybym jush zmeinial kompa, to bym napewno nie bral czegos na 2 typy pamieci (kiedys myslalm chyba nawet o takim samy szatlu, tylko na kt 266) i mnie loodzie odwodzili od tego jak mogili, nawet ci ktoorzy to sprzedawali!

 

wiec imho nie warto!!!!!!!!! :/

 

end :D

jak kcehs to dzisiaj sie dowiem, czty ejst ta [plyta jeshcze, nie cke mi sie ejchac, ale zrobie to dla ciebie ":D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale tak zrobionego :/

 

wiehs roob jak chcesh ;)

ja gdybym jush zmeinial kompa, to bym napewno nie bral czegos na 2 typy pamieci (kiedys myslalm chyba nawet o takim samy szatlu, tylko na kt 266) i mnie loodzie odwodzili od tego jak mogili, nawet ci ktoorzy to sprzedawali!

 

wiec imho nie warto!!!!!!!!! :/

 

end :D

jak kcehs to dzisiaj sie dowiem, czty ejst ta [plyta jeshcze, nie cke mi sie ejchac, ale zrobie to dla ciebie ":D

 

jak możesz, no bo wiesz ja jestem zielony jezeli chodzi o AMD i sie nie orientuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jakiego proca kcesh wogoole do tej mobo kupic??

xp 1800+

A nie lepiej wziąc xp1600 które prawie zawsze można wykręcić tak samo wysoko jak xp1800, a często nawet wyżej a zaoszczędzoną kasę władować w ddr?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jakiego proca kcesh wogoole do tej mobo kupic??

xp 1800+

A nie lepiej wziąc xp1600 które prawie zawsze można wykręcić tak samo wysoko jak xp1800, a często nawet wyżej a zaoszczędzoną kasę władować w ddr?

no tak tylko ze w actionie nia mają xp 1600+, a tak wogóle ile kosztuje xp1600+ boxowy ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale tak zrobionego :/

 

wiehs roob jak chcesh ;)

ja gdybym jush zmeinial kompa, to bym napewno nie bral czegos na 2 typy pamieci (kiedys myslalm chyba nawet o takim samy szatlu, tylko na kt 266) i mnie loodzie odwodzili od tego jak mogili, nawet ci ktoorzy to sprzedawali!

 

wiec imho nie warto!!!!!!!!! :/

 

end :D

jak kcehs to dzisiaj sie dowiem, czty ejst ta [plyta jeshcze, nie cke mi sie ejchac, ale zrobie to dla ciebie ":D

miałęm tą ak321 w łapkach tydzień temu i wyniki na ddr nie odbiegają od średniej dla płyt na kt266a więc jeśli chodzi o wydajnośc na ddr to jest ok a reszta nie rózni się niczym od siostrzanej ak31 tylko miejsca na memorki mniej

pozdro

ps ale jak już coś to brałbym ak35gt2 bo co kt333 to jednak kt333

choć dobry kt266a nie jest zły

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i kupiłem

 

Athlon XP 1700+ (AGOIA) - 280 pln

Shuttle AK32A KT 266A - 270 pln

Titan TTC-D5TB/CU - 39 pln

 

 

Co wy na to ?

Czy ktoś sie orientuje czy takiego antka można na fsb 166 ? Słyszałem że te z serii AGOIA nieźle się kręcą

I jeszcze jedno: na co powinienem zwrócić uwage przy oc tego procka, pytam, bo nigdy nie miałem AMD i nie podkrecałem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i kupiłem

 

Athlon XP 1700+ (AGOIA)  -  280 pln

Shuttle AK32A KT 266A      -  270 pln

Titan TTC-D5TB/CU        - 39 pln

 

 

Co wy na to ?

Czy ktoś sie orientuje czy takiego antka można na fsb 166 ? Słyszałem że te z serii AGOIA nieźle się kręcą

I jeszcze jedno: na co powinienem zwrócić uwage przy oc tego procka, pytam, bo nigdy nie miałem AMD i nie podkrecałem

Procek może by i poszedł na 166, ale mógłbyś zajechać swojego twardziela (pci=41,5) bo brak dzielnika 5. Więc najlepiej na 150 wrzuć procka i napięci. No i max timigi i jest git. Jak proc niestabilny to daj mu 1,8 zamiast 1,75 i powinno juz być ok. A max na twoim miejscu do normalnej pracy bym dawał 152 (no a do testów to 166 :D )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i kupiłem

 

Athlon XP 1700+ (AGOIA)  -  280 pln

Shuttle AK32A KT 266A      -  270 pln

Titan TTC-D5TB/CU        - 39 pln

 

 

Co wy na to ?

Czy ktoś sie orientuje czy takiego antka można na fsb 166 ? Słyszałem że te z serii AGOIA nieźle się kręcą

I jeszcze jedno: na co powinienem zwrócić uwage przy oc tego procka, pytam, bo nigdy nie miałem AMD i nie podkrecałem

Procek może by i poszedł na 166, ale mógłbyś zajechać swojego twardziela (pci=41,5) bo brak dzielnika 5. Więc najlepiej na 150 wrzuć procka i napięci. No i max timigi i jest got. Jak proc niestabilny to daj mu 1,8 zamiast 1,75 i powinno juz być ok. A max na twoim miejscu do normalnej pracy bym dawał 152 (no a do testów to 166 :D )

A jak dam 150 fsb to nie bedzie sie krzaczyć ? Aha, no i czy ten Titan sie nada do takiego antka ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NA titanie powinno być ok. Ale dużo zależy od procak i pamięci.

Więc jak nie sprawdzisz to nie będziesz wiedział :P

Zacznij od 140 o potem powolutku w górę ażwszystko będzie jasne..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NA titanie powinno być ok. Ale dużo zależy od procak i pamięci. 

Więc jak nie sprawdzisz to nie będziesz wiedział  :P 

Zacznij od 140 o potem powolutku w górę ażwszystko będzie jasne..

dzieki, poprubuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co mi wiadomo to po prostu oznacza że dzielniki będą sięautomatycznie załąćzać bez twojej ingerencji. A na 166 i tak będzie 41,5 dla pci bo ta płyta oferuje tylko dzielnik 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co mi wiadomo to po prostu oznacza że dzielniki będą sięautomatycznie załąćzać bez twojej ingerencji. A na 166 i tak będzie 41,5 dla pci bo ta płyta oferuje tylko dzielnik 4

a czy można to jakoś zmienić, może nowy biosik ?

i czy jesteś na 100% pewien ze ma tylko dzielnik 4 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co mi wiadomo to po prostu oznacza że dzielniki będą sięautomatycznie załąćzać bez twojej ingerencji. A na 166 i tak będzie 41,5 dla pci bo ta płyta oferuje tylko dzielnik 4

a czy można to jakoś zmienić, może nowy biosik ?

i czy jesteś na 100% pewien ze ma tylko dzielnik 4 ?

Dzielnika 5 nie ma i nie będzie bo pll za to odpowiedzialny nie ma takiej opcji...

A prawdopodobnie masz w tej płycie jak ja mam ( a raczej miałem bo z reklamacji wszystko jeszcze nie wróciło) do 166 magistralę, a dla porównania to nawet shuttle gtr też na kt266a ma magistralę do 200 i też nie ma.

Więc krótko pisąc nie ma i nie będzie!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Więc pozostaje mi tylko odblokować mnożnik ?

Albo odblokowac albo jeśli wiesz jakie pci twój dysk, sieciówka. ab i takie inne wytrzymają, to daj takąmagistralę i daj np. 11x150, czy 11x155 (zależy co ile wytrzyma i ile chcesz mieć..)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...