Skocz do zawartości
kemustek

Moje Forum

Rekomendowane odpowiedzi

Ogłaszam że na ziemię leci meteoryt!! Jedyny ratunek to rejestracja na Game Board! Mamy swój schron ukryty na syberi. Serdecznie ZAPRASZAMY!!!

Naprawdę...

 

Poza tym. to twoje forum się niczym nie wyróżnia. Znowu dużo kategorii i dziesięć postów na krzyż. Schemat się powtarza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę...

 

Poza tym. to twoje forum się niczym nie wyróżnia. Znowu dużo kategorii i dziesięć postów na krzyż. Schemat się powtarza.

1459992[/snapback]

 

 

A czym się ma wyrużniać, normalne forum. A co do postów to co ty sobie myślisz że jak forum istnieje nawet nie tydzień i jest 26 zarejestrowanych osób to ile ich ma być i tak jest ich dużo bo ponad 540.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra to ja też dam moje foru coprawda ma tylko parę godzin i jest takie sobie....

 

Eeee tam o to adres: http://silentkomp.fora.pl

 

 

Będę wdzięczny jeżeli się ktoś z tweaka zarejestruje bo im więcej userów tym lepiej a zarejestrowanie nie pochłania dużo czasu :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra to ja też dam moje foru coprawda ma tylko parę godzin i jest takie sobie....

 

Eeee tam  o to adres: 1559256[/snapback]

To jest jakis zart ?

Przeciez to jest nedzna kalka tweaka... (przypadkowo takie same dzialy) ludzie czy wy naprawde nie macie co robic w domu ? :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest jakis zart ?

Przeciez to jest nedzna kalka tweaka... (przypadkowo takie same dzialy)  ludzie czy wy naprawde nie macie co robic w domu ?  :mur:

1559484[/snapback]

Taki pół żart. :?

 

Az tą kalką tragizujesz :lol:

 

Nie ma tam jednej trzeciej tematów z tweaka :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...