Skocz do zawartości
Snapi

[nvidia Geforce2 Mx/mx 400] Noob Need Help !

Rekomendowane odpowiedzi

wiec jest tak ... komp mi zeswirowal ... filmy nie dzialaja ( sprawdzalem rożne konfiguracje kodekow ) .... jak probuje wlaczyc jakas gre to wyskakuje okienko z napisem : "Microsoft Visual Runtime Error" a nizej jest

"Runtime Error

Program D:\cs16\hl.exe ( np dla CS-a :/ )

abnormal program termination"

3D mark nie chcial sie odpalic ... ( komp mi sie zawiesil ) .... wogule lipa ze szok ... Co robic ??!! :mur: :mur: :mur: :mur: :mur: :mur: :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

reinstalka systemu. Zwariował Ci system i już i nic na to nie poradzisz.

1460110[/snapback]

sorry ze nie napisalem :mur: :mur: ale instalowalem Winde juz ze dwa razy i ..........swiezy system .... instaluje powiedzmy Counter Strike-a i jest to samo .... gdyby reinstall pomogl na moj problem to bylby looz .... mysle ze to moze cos ze sterownikami .... mam teraz detonatory 41.09_win2kxp ..... i co teraz ?? :blink: :blink: :blink: :blink: Edytowane przez Snapi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zmienialem procka z Celerona iles tam iles na Athlona XP ( Semprona 2300+ )

i plyte na ASRocka K7VT4A Pro .... ale to bylo z dwa miechy temu .... a teraz nagle cos padlo :/ ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sorry ze nie napisalem  :mur:  :mur: ale instalowalem Winde juz ze dwa razy i ..........swiezy system .... instaluje powiedzmy Counter Strike-a i jest to samo .... gdyby reinstall pomogl na moj problem to bylby looz .... mysle ze to moze cos ze sterownikami .... mam teraz detonatory 41.09_win2kxp ..... i co teraz ?? :blink:  :blink:  :blink:  :blink:

1460719[/snapback]

Nie chce cie martwic ale wygląda mi na to że karte masz juz tylko do wymiany.

Sprawdz jeszcze tylko czy wszystko na niej jest sprawne - chłodzenie.Przesmaruj jądro ponownie pastą, przeczyść pendzelkiem radiator z kurzu, jak masz wentyl to go przesmaruj(np WD40).Jak to nie pomoże to ciężka sprawa...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chce cie martwic ale wygląda mi na to że karte masz juz tylko do wymiany.

Sprawdz jeszcze tylko czy wszystko na niej jest sprawne - chłodzenie.Przesmaruj jądro ponownie pastą, przeczyść pendzelkiem radiator z kurzu, jak masz wentyl to go przesmaruj(np WD40).Jak to nie pomoże to ciężka sprawa...

1460872[/snapback]

pomoglo przetarcie karty i docisniecie jej ...... dzieki wielkie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...