Skocz do zawartości
Mociak

Problem Z Macintosh-em

Rekomendowane odpowiedzi

Bo jest tak

 

Na informatyce mamy MAC'i (jakieś Jaguary, praktycznie w ogóle się na tym nie znam :/). Grozi mi 6 :lol: ale niestety udało mi się wielce *stabilny* *niezawodny* i *niezniszczalny* system... uszkodzic :mellow:

 

Tak, ale to nie poważne, choć Pan sobie nie poradził (resetował wszystkie biblioteki i nic). Aha, problem występuje tylko na moim użytkowniku, u innych jest 100% OK, niestety

 

Tak więc, bawiłem się dokiem (opcjami :D ), np. ustawiałem, żeby mi znikał i w ogóle, aż w końcu popapraniec przestał się słuchać :mur: ! Dok pokazuje się i chowa kiedy tylko chce (zwykle nie chce się pojawić jak jest obiążony wielki G3). A poza tym nie działa kilka skrótów (klawiaturowych ;] ) oraz często mi się zwiesziają aplikacje :/

 

Proszę Was o pomoc bo mi zależy na mojej 6-tce :) a jak naprawię to mam na pewno :D

 

PS:

Informatykę mam raz na 2 tygodnie więc nie będę mógł sprawdzić raczej np. wersji czegośtam :/

 

Pozdrawiam i z góry dziękuję za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czym sie przejmujesz?

Przeciez nie jestes przyjety na etacie informatyka w szkole.

Niech sie męczą sami :D

Jak tak bardzo sie boisz o swoje oceny to podaruj szkole swoj "wypasiony" sprzet z "kilkoma marnymi wiatraczkami".

Szkoła wreszcie bedzie miała odpowiedni sprzet. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mociak raczej Ci nie pomoge bo z macOS nie mialem az tak durzo doczynienia

w robocie po prostu dziala wiec go nie ruszam :)

 

ale hmm sam sobie odpowiedziales problem wystepuje tylko na twoim "urzytkowniku"

nie mam pojeca jakiego systemu urzywasz tiger czy cos wczesniejszego

ale raczej nie uszkodziles systemu bawiac sie opcjami w configu

moja rada sprubuj pogrzebac ponownie i przeczytaj helpa

poza tym przegladnij jak wygladaja opcje w ORT: ORT: ORT: kturych grzebales

na innym koncie/urztkowniku a nuz cos wydedukujesz .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...