Skocz do zawartości
crux

Manager Pilkarski

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Szukam jakiegos managera do pogrania ale musi on byc nie za bardzo rozbudowany. Poprostu nie mam czasu wnikac w szczegoly np championship managera 4. Jak mam sie przyznac to kiedys jeszcze na amidze swietnie mi sie grala w sensible soccer manager. Chybaze ktos zaproponuje jakas gierke a mozliwoscia wyboru trudnosci w stylu bez jakis dodatkowych trenikgow czy co tam wymyslili. Ma byc to przyjemna gra. Kup zawodnika, wystaw i graj :) Jest takie cos na rynku?

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rzucilem sie na gleboka wode. Championship Manager 5 :)

Jak troche posiedze to moze cos z tego bedzie bo ilosc opcji przywala! Pewnie giera poczeka na koniec sesji.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osobiście uważam ,że Liga Polska Manager 2005 to gra fajna, może to dla tego ,że w inne managery piłkarskie nie grałem :lol:

Bardzo mi się spodobało to,że można pykać mecze na naszych ligowych podwórkach.Jedyne co mnie zdenerwowało w tej grze to,że grając III ligową STALĄ RZESZÓW przez 5 sezonów z rzędu odpadałem w barażach do II Ligi oraz to,że nie mogłem awansować bezpośrednio,ponieważ zawsze brakowało mi parę punktów. :lol:A tak poza tym to spoko gra w dodatku za małe pieniądze :D

Edytowane przez Mil4n

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rzucilem sie na gleboka wode. Championship Manager 5 :)

Jak troche posiedze to moze cos z tego bedzie bo ilosc opcji przywala! Pewnie giera poczeka na koniec sesji.

Pozdrawiam

1466535[/snapback]

Rzuć się lepiej na poprzednią wersje. IMO jest 100 razy lepsza.

A najlepszym obecnie managerem jest Football Manager 2005.

Pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Szukam jakiegos managera do pogrania ale musi on byc nie za bardzo rozbudowany. Poprostu nie mam czasu wnikac w szczegoly np championship managera 4. Jak mam sie przyznac to kiedys jeszcze na amidze swietnie mi sie grala w sensible soccer manager. Chybaze ktos zaproponuje jakas gierke a mozliwoscia wyboru trudnosci w stylu bez jakis dodatkowych trenikgow czy co tam wymyslili. Ma byc to przyjemna gra. Kup zawodnika, wystaw i graj :) Jest takie cos na rynku?

Pozdrawiam

1463304[/snapback]

 

witaj, ja gram w managerki bardzo czesto i w prawie wszystkie gralem. FM 2005 jest latwiutki i ma troche bledow a do tego ciezko chodzi ale z CM najlepsza i nie zawierajaca zadnych bledow jest wersja CM 01/02. Polecam goraco. Masz racje, ze ilosc opcji przytlacza ale za ufaj mi ze wystarczy, ze ktos Ci pokaze co i jak, i po godzinie umiesz juz wszystko sam :) milej zabawy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witaj, ja gram w managerki bardzo czesto i w prawie wszystkie gralem. FM 2005 jest latwiutki i ma troche bledow a do tego ciezko chodzi ale z CM najlepsza i nie zawierajaca zadnych bledow jest wersja CM 01/02. Polecam goraco. Masz racje, ze ilosc opcji przytlacza ale za ufaj mi ze wystarczy, ze ktos Ci pokaze co i jak, i po godzinie umiesz juz wszystko sam :) milej zabawy

1470451[/snapback]

Dzieki na pewno sprobuje. Wlasnie kombinuje zalatwienie FM 2005. Wolno cos idzie... to zalatwianie. CM 01/02 sprawdze :)

 

EDIT:

Mam takie pytanko czy mozna aktualizowac sklady np w CM 01/02?

Edytowane przez CruX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...