Skocz do zawartości
Gość Przemq

Finał Lm !

Kto wygra?  

67 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kto wygra?

    • Liverpool
      53
    • Milan
      14


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Przemq

Duuudek !!!!!!!!!!!!!!!

obronił jest !!!!!!!!!!!!!!

 

milan poszedł krzyceć do szatni :D :D

:banana: :banana: :banana:

Edytowane przez Przemq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Liverpool górą.

 

Kto myślał, że Milan wygra ten trąba :P ;)

1464052[/snapback]

:*** ;]]]]

Wiedziałem, wiedziałem, wiedziałem.... :****

Dziecko we mnie się rodzi, ale widze, ze w moderatorach tez ;]]]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KOCHAM DUDKAAAA! :) Cały się trzęsę z radości (DOSŁOWNIE-JAK GALARETKA!) USMIECH MI Z RYJA NIE ZCHODZI! KOCHAM CIĘĘĘĘ :) :) :) Najlepszy mecz w moim, życiu. A ten taniec :) Cud, miód i orzeszki! :lol: Wielki dzień! A tym czasem dobranoc! To za dużo wrażeń jak na jeden dzień... :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomilanowane, pokazali klase hehehe

Powinni odpaść już w półfinale pożeracze makaronu, heh za to Jurek - the beściak poprostu ! Ta interwencja pod koniec i kupa szczęścia przy dobitce - normalnie nie mogę, zawsze uwielbiałem tego gościa, może dlatego, że sam jeszcze nie dawno dość zawodowo stałem na bramce...

Widzę, że kibice Milanu się wkurzają na naszego bohatera heh, niech teraz ten cały brukowiec The Sun i cała drużyna Milanu ssie :-P

Edytowane przez kucyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O boshe... alez on miał farta... no i trzeba wspomniec o boskich komentarzach w TVP 2- "Ahh... czy to krakowiak ?? :P "

1464068[/snapback]

 

Cale szczescie mam Polsat Sport :mrgreen: ;)

 

 

Za DUDKA Dołączona grafika , Za LIVERPOOL Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KOCHAM DUDKAAAA! :) Cały się trzęsę z radości (DOSŁOWNIE-JAK GALARETKA!)  USMIECH MI Z RYJA NIE ZCHODZI! KOCHAM CIĘĘĘĘ :) :) :) Najlepszy mecz w moim, życiu. A ten taniec :) Cud, miód i orzeszki! :lol: Wielki dzień! A tym czasem dobranoc! To za dużo wrażeń jak na jeden dzień...  :D

1464070[/snapback]

Super, dwa dni się pocieszą, a potem The SUN napisze jaki to DUdek jest do [gluteus maximus] i go opchną gdzieś jak już wcześniej zaplanowali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DUDEK TOTAL OWNAGE :D :D

 

ciekawe co się działo tam w szatni, przegrywając 3:0 i zremisować, ehhhh.... cudowa historia :P, tylko dogrywkę przespałem :P, ale karne da best

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bedzie powtorka tego meczu?? Bo nie widzialem pierwszej połowy :)

1464091[/snapback]

a po co ci druga polowa ? :lol: Nudna byla :wink:

Chcialbym zeby teraz Dudkiem zainteresowala sie Barcelona albo Bayern (chociaz go nie lubie) :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widze, ze forum ogolnie nie lubi makaronu... :]

Ja trzymam z juve i mimo iz liver ich złykał to i tak ciesze sie, ze to oni wygrali a nie milan. Jak niefart to niefart, przegrana LM i liga. [; a rosso byli tak blisko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to sie mowi "od zera do bohatera" ;) Dudek rulezzz!!!! Rafa niech teraz odwola transfer Reiny bo kibole mu nie wybacza, a the Sun to niech sie schowa pod ziemie na zawsze i prosi o wybaczenie za wczesniejsze nieobiektywne teksty o naszym rodaku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...