Skocz do zawartości
Gość Przemq

Finał Lm !

Kto wygra?  

67 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kto wygra?

    • Liverpool
      53
    • Milan
      14


Rekomendowane odpowiedzi

No i niemożliwe stało sie faktem, scenarriusz niczym z horroru..uff!!..ale nerwy były.. Dudek rzeczywiscie miał kupe szcześcia ale jak to mówią szczęście sprzyja lepszym i to sie dzisiaj potwierdziło ale klase tez pokazał. Gratulacje i cieszyć sie że to nasz rodak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale umoczyłem!!!! :(

 

Na przerwie ruszyłem wnerwiony na piwo.... wracam a tu Live wygrał i patrzę na powtórki, a Dudek takie wygibasy, ta pewność siebie....

 

 

Kurna idę dalej tankować :) nie wracam już do domu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szczescie i umiejetnosci bramkarskie sprawily ze nasz Dudek zostal bohaterem. Ale tego ze Sheva trafil w Jurka w 118 min to byl cud. Super ze Polak wreszcie cos w pilce osiaganal znaczacego. :wink: B)

Edytowane przez Myszek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem sercem za Liverpoolem, co roku zawodzili ale ja wiedziałem że wróca po swoje i tak tez uczynili. W połowie meczu pomyslalem: "kur.a przecież oni wygrają..."

 

Liverpool mistrzem!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niezle Jurek ;]]

Ahh jak on czarowal zawodników :wink: :lol: ;]

No i te "wygibasy" ;]

Nie no jestem pełen podziwu dla Jureczka ;]

oraz całego The Reeds ;]

==

Ale komentarze w tv polskiej zawsze byly hmmm.... :P

Edytowane przez Carlos^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z koszmaru I połowy przeniosłem się w świetną II dla The Reds, a już chciałem wybyć z domu :D

Najlepszy w tym wszystkim był taniec śmierci Dudka :D

No i w końcu Jurek pokazał klasę świetnego fachowca...

 

Gratulacje dla Dudka i całego Liverpoolu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Przemq

Heh, ja świetowałem z ojcem do 4 rano [;

 

Teraz mnie łeb napieprza, ale jakos przeżyje.

Apropos sąsiad był lepszy, bo u niego krzyki było słychać jeszcze o 6 :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest piękna piłka . Po pierwszej połowie byłem troche zdruzgotany tym co się stało jednak jak już było 3:1 to humor zaczął mi wracać a przy karnych prawie bym odleciał ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza Połowa mnie zamurowala z qumplami bylismy zalamani :D Myslalem ze jest po meczu i poszlimy ogladac mecz do Baru :D i tam byly emocje Swietnie Dudek !!!!!! A po meczu jeszcze dlugo lało sie piwko za Dudka :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedziałem w ankiecie dobrze ;] Co prawda dzisiaj głosowałem ale czitować nie zaszkodzi ;)

 

A że nie jestem zagorzałym fanem tego sportu to ogladałem co jakiś czas wynik, czasami z 5 minutek, no i karne oglądałem :) Tyle :) Zadowolony jestem ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe. :) Było 3:0 - zagłosowałem, że Live wygra, choć sam w to nie wierzyłem, a tu proszę jaka niespodzianka. :D Teraz wiem, której drużynie, będę kibicował. Liverpool moją ulubioną drużyną 4ever. I choćby spadli do trzeciej ligi, choćby wykopali Dudka - będę im kibicował :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze Dudek po tym finale dostanie propozycje od Milanu bo wybraniajac strzaly Szewy pokazal naprawde wielka klase sportowa ;). Milan w ten sposob pozbyl by sie breamkarza, ktory znalazl patent na ich najlepszego napastnika. Wracajac do wczesniejszych spotkac to radosc jest podwojna patrzac droge Liverpoolu do finalu. Wyeliminowanie Juventusu to juz bylo cos, a utarcie nosa Chelsea z Mourinho na czele to juz w ogole mistrzostwo. Pilka nozna po raz kolejny pokazala swoje piekno i wlasnie o to chodzi w tym sporcie. Z tej edycji ligii mistrzow powinnismy byc szczegolnie zadowoleni. Dudek zdobywca LM, swietne mecze Krzynowka w fazie grupowej i pucharowej. Do pelni szczescia brakowalo tylko awansu polskiej druzyny do fazy grupowej LM, ale nie mozna miec wszystkiego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i dla takich widowisk, warto oglądać mecze ligi mistrzów....

anie jakies Polskie wypociny ( goofna....)

Ja od dłuższego czasu przestałem oglądać polska piłkę ( od czasu do czasu z małymi wyjątkami).

the Reeds mimo że teoretycznie byli słabsi od Milanu, do tego te 3 gole do pierwszej połowy...... Polasy odpuścili by już całkowicie i pogodzili się z przegraną .... a to co pokazał liverpool mówi samo za siebie....

Edytowane przez dszywala

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żałoba narodowa powinna byc wprowadzona... Dlaczego to sie stalo........dlaczego?!!!?!

Mój kochany Milanek wtopił z liverpulem ;( Normalnie takiego pica mieli ze szok :(

Milan pieknie gral, lepiej niz angolce... Dudek pieknie bronił to moge przyznac, ale mial przy tym takie szczescie ze sie w [gluteus maximus] J. Lo nie mieści!!! W dogrywce MILAN sycił...

 

Szkoda, wielka szkoda :( Jedyny plus to taki ze mamy tam Polaka, z ktorego mozemy byc dumni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że po tym wszystkim Dudek zostanie na Anfield Road conajmniej do końca kontraktu, czyli... 2 lata.

 

Poza tym, czapki z głów. Od razu przypomniał mi się mecz Bayernu Monachium z Manchasterem United chyba w 1998, ale pewien nie jestem. Było 1:0 dla BM, ale w doliczonym czasie gry Anglicy strzelili 2 bramki, nigdy nie zapomnę miny zawodników z Monachium.

 

Te dwa mecze: wczorajszy i ten ManU z BM były najlepszymi jakie przyszło mi oglądać w życiu. To się nazywa piłka nożna!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że po tym wszystkim Dudek zostanie na Anfield Road conajmniej do końca kontraktu, czyli... 2 lata.

...

...a jeśli nie, to na pewno znajdzie się inny dobry klub, który będzie go bardzo chciał!

 

Super mecz!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nawet jak teraz Dudka wywalą to będzie miał w czym wybierać :P

A swoją drogą to byłaby to wtedy niewedzięczność :)

A Szewczenko to chyba będzie widział Dudak na bramce w swoich koszmarach nocnych :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wczoraj oczywiscie kibicowalem Liverpoolowi ale obrona Liverpoolu nie byla tym czym zawsze. ogladam ich mecze czesto dosc i widzialem ze wczoraj zagrali slabo. przed przerwa bylo tragicznie, po przerwie znacznie lepiej mozna nawet powiedziec ze dobrze. i mimo ze nie lubie wlochow to mam szacunek dla Szewczenki. to jest naprawde swietny napastnik. zaimponowal mi rowniez tym ze powiedzial, ze Dudek swietnie obronil jego strzaly. choziaz ja nadal powiem ze mial fart przy tym strzale w koncowce dogrywki. :wink: ale dzis jak czytam te wszystkie wypowiedzi anglikow to czuje sie dumny ze mamy takiego pilkarza jak Jurek( a nie np jak sie z goloty amerykanie smieli po 53 s "walki" :mur: )

Edytowane przez Myszek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój ukochany klub zaraz po Celticu wygrał :) mecz który chyba przejdzie do Historii jako klasyk łącznie z naszym bramkarzem , już dawno nie przeżywałem takich emocji ostatnio to chyba jak Polacy męczyli z Irlandią ja bym powiedział że bohaterami byli Dudek Gerrard i Hamman , ale cała drużyna zagrała po "angielsku" twardo i do końca , a chyle głowe przed Carragherem sam kiedyś grałem pare lat w klubach i wiem co znaczą skurcze pachwiny czy przywodziciela nawet po schłodzeniu mięśnie tak twardnieją i są tak napięte , że praktycznie nie da się chodzić a on przez 15 minut jeszcze walczył z bólem i nawet wybił pare piłek wielki klub wielkie zwycięstwo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i  niemożliwe stało sie faktem, scenarriusz niczym z horroru..uff!!..ale nerwy były.. Dudek rzeczywiscie miał kupe szcześcia ale jak to mówią szczęście sprzyja lepszym i to sie dzisiaj potwierdziło ale klase tez pokazał. Gratulacje i cieszyć sie że to nasz rodak.

1464152[/snapback]

 

:wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...