Skocz do zawartości
kubolo

Zmieniam Procka I Płyte Główna,cos Przeinstalowac?

Rekomendowane odpowiedzi

bios bedzie na nowej plycie glownej. usun sterowniki jezeli miales np. zintegrowana karte seiciowa z plyta i zainstaluj nowe z nowej plyty (bo dzwiekowa i sieciowka sa praktycznie na kazdej), ale nie usuwaj sterowiniki grafy czy cos bo to bezsens

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bios bedzie na nowej plycie glownej. usun sterowniki jezeli miales np. zintegrowana karte seiciowa z plyta i zainstaluj nowe z nowej plyty (bo dzwiekowa i sieciowka sa praktycznie na kazdej), ale nie usuwaj sterowiniki grafy czy cos bo to bezsens

1463814[/snapback]

Chyba slabo znasz windowsa ;)

Jak plyta glowna jest na innym chipsecie niz poprzednia to bez formata mozna sie spodziewac akcji iscie rodem z Archiwum X.

 

Format jak nic !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie od razu format, bo i reinstalacja pomoże, ale tylko żeby uruchomić maszynę. To może zależeć od tego jak długo masz obecną instalkę, jak jest w niej namieszane i jakiej windy używasz.

 

U mnie Millenium bez problemu ruszył na nowej płycie, za to XPka musiałem reinstalować.

 

 

Generalnie, tak czy inaczej, jak zmienisz Mobo, to format partycji systemowej i ponowna instalacja sysytemu jest obowiązkowa.

Ale do samego uruchomienia kompa na nowym sprzęcie niekoniecznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie od razu format, bo i reinstalacja pomoże, ale tylko żeby uruchomić maszynę. To może zależeć od tego jak długo masz obecną instalkę, jak jest w niej namieszane i jakiej windy używasz.

 

U mnie Millenium bez problemu ruszył na nowej płycie, za to XPka musiałem reinstalować.

Generalnie, tak czy inaczej, jak zmienisz Mobo, to format partycji systemowej i ponowna instalacja sysytemu jest obowiązkowa.

Ale do samego uruchomienia kompa na nowym sprzęcie niekoniecznie.

1464202[/snapback]

Kolega chcial raczej uzywac a nie tylko uruchomic ;) ale to tak poza tematem.

Uruchomic faktycznie sie da... mozna wtedy chocby zrobic kopie danych z partycji sysmowej... ale o normalnym uzywaniu nie ma co nawet myslec. Zreszta to juz bylo powiedziane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba slabo znasz windowsa ;)

Jak plyta glowna jest na innym chipsecie niz poprzednia to bez formata mozna sie spodziewac akcji iscie rodem z Archiwum X.

 

Format jak nic !!

1463947[/snapback]

no windowsa znam slabo, sorry za wprowadzenie w blad

ja jak neidawno zmienialem plyte to nic nie robilem w slacku (no tylko kernelka se skompilowalem...)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...