Skocz do zawartości
Varrol

[recka] Hp/compaq Nx6110

Rekomendowane odpowiedzi

acha czyli niech on sobie tam chodzi :P to nic dziwnego ze sie kreci cały czas ?? ale na bateri juz sie tak sie nie kreci tylko co jakis czas sie załancza czyli to tryb taki oszczednosci baterii?? Sory za takie pytania ale jestem zakrecony w tych rzeczach ;) Pozdrawiam

Edytowane przez ozis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam pytanko do użytkowników nx 6110 czy u Was jak pracujecie na baterii słychać takie jakby piszczenie (non stop) od spodu obudowy - w okolicach wentylatora bądź na wierzchu przy włączniku power, a po podłączeniu zasilacza natychmiast milknie ? Nie jest to głośne, trzeba się pochylić żeby to usłyszeć. Sprawdźcie to proszę i dajcie znać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mnie nic nie piszczalo, dopuki nie rozwalilem w swoim compaq ekranu :( nie wiecie gdzie mozna dostac w polsce ekran do notebooka Compaq Presario seria v2000 ? 14" widescreen

 

:( ciezko z tym towarem i u nas niestety

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

posiadam PY536ES. Wczoraj zauwazylem dwa swiecace na czerwono subpiksele w rogu. Dzisiaj pojawil sie jeszcze jeden, na srodku. Od ilu martwych pikseli mozna sie ubiegac o wymiane na gwarancji? W dodatku, w miejscu jednego z nich przy wylaczonym laptopie widnieje bialy punkt. Nie jest to kurz (jesli jest, to musialby sie znajdowac pod matryca..) - mozliwe, zeby bylo to jakies pekniecie?

 

Michal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja miałem jednego swiecacego i juz go nie ma normalnie lol nie wiem jak to sie stało;) Mam pytanie odnosnie matryc. Czym je czyscic ?? Jest wiele srodkow do tego tylko albo sa bardzo drogie albo po stosowaniu ich jest jeszcze gorzej niz przed czyszczeniem :lol:

Edytowane przez ozis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak zwykle naprostsze srodki sa najlepsze wiec kiedys bedac w biedronce (taki sklep - SIC!) zobaczylem scereczke z mikrofibry (4zl) niby nic specjalnego ale kupilem i REWELACJA!!! wystarczy troszke wody przetrzec i juz czysciutko. zadnych srodkow czyszczacych - tylko woda + sciereczka.

Nie ma zadnych smug ani zanieczyszczen - SUPER - polecam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiem ze to nie temat na to forum ale mam pytanko. Zainstalowałem Win xp profes. i kurde w menadzeze pokazuje mi ze nie mam sterowinkow do uniwersalnej magistrali USB a usb działa. na windzie HE nie miałem takiego czegos :/. Jakas rada ? ;) Czy to moze byc spowodowane brak s.paca2 ??

Edytowane przez ozis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeszce jedno pytanie. Kolega zakupił taki sam sprzet tylko z 256 Ram . ma przydzielona pamiec karty graficznej 64 MB. Czy jak zwiekszy pamiec ram do 512 bedzie miał automatycznie przydzielone 128 MB?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeszce jedno pytanie. Kolega zakupił taki sam sprzet tylko z 256 Ram . ma przydzielona pamiec karty graficznej 64 MB. Czy jak zwiekszy pamiec ram do 512 bedzie miał automatycznie przydzielone 128 MB?

dokladnie tak sie stanie. ja tez mialem swego czasu 256 i dolozylem 2 tyle i w koncu zaczelo przydzielac 128 na grafike. zreszta polecam dolozyc 512 jesli ma sie wieksze wymagania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ...

 

Co powiecie na to ?

 

http://forum.purepc.pl/index.php?showtopic=182825

 

Czy My też mamy 2 lata gwarancji?

 

Chodzi mi o osoby prywatne!!!

 

Wiem, że kiedyś tak było,ale teraz o tym cisza(zwłaszcza przy moim modelu Ek110ES). Jak sprawdzam ważność na stronie jest tylko 1 rok.O co chodzi? Nie wierzę, żeby rozpatrywać to przez rodzaj tego samego modelu

 

Nie mam na myśli co na to Acer czy HP, ale o punkty prawne podane w tym linku-prawa konsumenta.

 

Na chłopski rozum, powinno obowiązywać wszystkich.

 

PozdrawiaM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak nie wyśle ?

 

I tego nie zrobi, bo to był market na dodatek w innym mieście - jakieś 300km :)))

 

Wygnali mnie w delegację.

 

Co mogę zrobić, żeby mieć te 2 lata. Nie chcę wydawać kilku stów na przedłużenie, jeśli nie ma takiej potrzeby.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OTO KOMUNIKAT JAKI ZNALAZŁEM:

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

2 lata gwarancji na notebooki HP

 

Tylko teraz kupując notebooka HP z serii nx6125, nx6110, nx8220 lub nc6120 (tylko modele: PY503EA, EK091ES, EK094ES) otrzymasz bezpłatnie pakiet serwisowy HP Care Pack rozszerzający gwarancję notebooka do 2 lat.

 

W ramach przyznanego w promocji pakietu serwisowego HP Care Pack przysługuje Tobie:

 

opieka firmowego serwisu HP w drugim roku od daty zakupu notebooka

 

realizacja usługi w Centrum Serwisowym HP - Infolinia (22) 566-60-00

 

pokrycie kosztów części zamiennych i robocizny

 

świadczenie usługi od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-17.00

 

 

Warunkiem wzięcia udziału w promocji jest:

 

zakup jednego notebooka z serii nx6125, nx6110, nx8220 lub nc6120 (tylko modele: PY503EA, EK091ES, EK094ES)

 

przesłanie przez sprzedawcę faksem pod numer (22) 565-33-21 niżej wymienionych dokumentów:

+ kopii faktury VAT stanowiącej dowód zakupu notebooka

+ kopii wypełnionej karty gwarancyjnej zakupionego notebooka

+ wypełnionego formularza "Zgłoszenia promocyjnego" w ciągu 14 dni od daty sprzedaży urządzenia

 

paragony i inne dowody sprzedaży, poza fakturą VAT, nie będą uwzględniane w promocji

 

 

Dodatkowe informacje:

 

szczegółowy regulamin promocji

 

zgłoszenie promocyjne

 

Promocja dotyczy wyłącznie klientów indywidualnych, obowiązuje od 9 maja 2005 r. do odwołania.

 

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Burns: u Ciebie pamiątki chodzą w dualu? Mam ten sam model i nie chodzą w dualu.

A co do gwarancji to lapka kupiłem niestety w MM ale ten model ciężko było gdzieś indziej dostać i był około 200pln tańszy niż gdzie indziej i nie wiem czy da rade wysłać jakieś zgłosznenie promocyjne. W MM mówią, że gwarancja na rok ale ich to nie można słuchać bo obsługa jest do bani.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich! Może mi ktoś pomoże bo już nie ma pojęcia Ma lapka compaq nx 6110 1,73 Centrino. Mam problem z nagrywaniem płyt DVD, wiekszośc płyt po nagraniu wygląda jak tęcza-nie jest rownomiernie wypalona ale to jeszcze by uszło gdyby nie fakt ze podczas ponownego zgrywania plikow z tej płyty wyskakuje błąd i nie można jej ponownie zgrać na dysk twardy. Niektorch płyt po nagraniu w ogóle nie odczytuje, tak jak by ich nie było. Nero po nagraniu informuje że zapis zakonczony powodzeniem a tu lipa. Z nagrywaniem płyt CD nie ma problemu. Nie wiem czy jest walnieta nagrywarka czy chodzi o coś innego. POMÓŻCIE!!!Testowałem juz wszystko możliwe.verbaitim DVD-R, TDK + i - tych mi po nagraniu nawet nie widzi, espearnza do bani, płyty hp + strasznie wypalone i nie ma szans na ponowne zgranie, jedynie jakieś media store udaje mu sie w miare normalnie wypalić ale to tez zalezy. Na verbaitimach predkośc jest 16x a mi ustawia tylko 4x chociaz inne probuje z 8x. Chyba czeka mnie serwis.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mdrok: Sprawdzę, to Ci powiem. Nie pamiętam jak to było - czy przypadkiem z celeronem działają wyłącznie asynchro.

 

Wiedz jednak, że nie to mnie martwi najbardziej. Ten wzrost na ramach w tym przypadku nie da tak dużo, bo tak słabsza szyna,grafika taka sobie, ale najgorsze, że dysk mam tylko 2MB i prawdopodobnie 4200 - poczytaj moje wcześniejsze posty to się coś dowiesz o tym modelu.

 

Tak czy siak - skusiła mnie ta rozdzielczość, a teraz dobiła gwarancja!!!

 

To co??? Ten model jakiś gorszy, że tak mu pojechali po kosztach...

 

Jeszcze jedno!!! Ile ciągniesz na baterii??? Bez ściemy?

 

Ja tylko 2h i to dosyć sciemniony ekran-często jak jadę pociągiem to nawet nie mogę dokończyć filmu.

 

Bateria niby 6cell, formowana przy zakupie po 14h bez włączenia notka.

 

A był nowy w nieotwartym kartonie zaklejonym przez HP...

 

:mad: :mur: :mad: :mur: :mad: :mur: :mad: :unsure: B)

Edytowane przez Burns

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Burns: Dysk jest 4200, wolniutki ale go wymienie pewnie a ten będzie zewnętrzny magazyn. Też mnie rozdziałka skusiła ale i tak do mojego stacjonarnego LCD 19" Samusnga 910N się nie umywa. Tam kolorki są piękne a tutaj no nie oszukujmy się takie sobie. Ale to zawsze się ciężej przyzwyczaić do gorszego. A w rogach obraz jest ciemniejszy na samym dole. Też tak jest u Ciebie?

Co do gwaranacji to dzisiaj jadę do MM, sam wydrukowałem zgłoszenie promocyjne i zobacze czy mi podstęplują. Jeśli tak to spróbuje w poniedziałek w pracy przefaksować sam.

Zna ktoś może jakiegoś sprawdzonego handlarza pasującymi wifi do naszych notebooków na allegro?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do matrycy to jakieś plamy tam są - ale u mnie widać to tylko na czarnym i to właśnie jaśniej jest na rogach i w dolnej części - wydaje mi się, że tam jest podświetlanie.Rewelacji nie ma, ale jeśli już to bardziej czepiał bym się kontów w pionie.

 

Nie udzieliłeś mi jednak najważniejszej odpowiedzi - co z baterią ?!?!??!?!??!?!??!?!?

 

I podaj proszę link do tego zgłoszenia - też sprubuję jak będę w tym mieście.(ale podobno tego modelu to nie dotyczy)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na ściemnionym to chyba tak ponad 2,5h wytrzymał mi ale jak sobie stoi spokojnie i nic nie robie to pokazywał chyba 2:50h ale ja pracuje z podświetleniem zawsze na max bo nie lubie ciemnego więc czas pracy lekko ponad 2h na bateriach.

 

http://sklep.komputronik.pl/html/promocje/..._promocyjne.doc

Edytowane przez mdrok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...